TRIXIE diržai didelėms katėms

  • Pakinktai su pavadėliu didelėms katėms
  • TRIXIE diržai didelėms katėms
  • TRIXIE diržai didelėms katėms
  • TRIXIE diržai didelėms katėms
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-41893
12,90 €
/ vnt.

TRIXIE diržai didelėms katėms - diržai katėms pasivaikščioti
TRIXIE Dideli kačių diržai pravers pasivaikščiojimų su jūsų augintiniu metu. Reguliavimo diapazonas pritaikytas prie suaugusių didžiųjų kačių poreikių. Gaminys tvirtinamas dviem plastikinėmis sagtimis, kuriomis patogu naudotis ir kurios užtikrina saugumą bei greitą priedų pritvirtinimą. Gaminys pagamintas iš 13 cm pločio diržo, kuris nelimpa prie katės kūno, bet neleidžia jai išslysti. Pakinktai yra tipiškos apsaugos formos, t. y. du žiedai, kurių vienas juosia katės kaklą, o kitas - krūtinę už priekinių letenų. Prie rinkinio pridedamas spalvotas pavadėlis puikiai tinka trumpiems pasivaikščiojimams ramiame rajone ar mieste.

TRIXIE Harness for big cat - produkto privalumai
Medžiaga yra minkšta ir nesukelia diskomforto net intensyviai žaidžiant lauke. Be to, diržai yra reguliuojami, todėl juos lengvai pritaikysite prie savo augintinio kūno. Rinkinyje taip pat yra pavadėlis, kuris yra būtinas sėkmingo ir saugaus pasivaikščiojimo elementas. Tai teisingas pasirinkimas, jei jums reikalingas patikrintas ir saugus sprendimas. Abiejų diržų lankelių apimtį galima reguliuoti, todėl jie puikiai tiks jūsų konkrečiai katei ir jos dydžiui. Kačių vedžiojimo diržai ir pavadėlis dekoruoti subtiliu raštu ir yra kelių pagrindinių spalvų. Jei ieškote įmontuojamų diržų arba rinkinio, tinkamo vairuoti automobilį, ieškokite TRIXIE diržų.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel