Mėsėdėms žuvims

surastų prekių kiekis: 29

Maistas mėsėdėms žuvims - ką verta žinoti?

Mėsėdės žuvys yra labai populiarios tarp akvariumininkų. Nenuostabu - jos gražios ir spalvingos, todėl puikiai papuošia bet kurį akvariumą. Šių žuvų pavyzdys aiškiai parodo, kiek daug žinių reikalauja akvariumistika. Kad išvengtume medžioklių stiklinėje erdvėje, svarbu ne tik pasirinkti tinkamus gyvūnus bet labai svarbi yra jų mityba. Tam, kad plėšriosios žuvys galėtų tinkamai augti ir vystytis bei nebūtų agresyvios viena kitos atžvilgiu, reikia jas tinkamai prižiūrėti. Kuo jas reikėtų maitinti? Paruoštas maistas mėsėdėms akvariumo žuvims bus geras pasirinkimas.

Tinkamas žuvų augimas priklauso tiek nuo to, ar akvariume bus sudarytos idealios atitinkamai žuvų rūšiai gyvenimo sąlygos, tiek nuo jų mitybos. Turite žinoti, kad ne visi mėsėdžiai vandens gyvūnai medžioja. Kai kurios rūšys maitinasi įvairiais likučiais. Paruoštas maistas mėsėdėms žuvims lengviausiai leis patenkinti visų jūsų akvariumo auklėtinių plėšrūnų instinktus ir poreikius bei aprūpins juos reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Kasdien ėsdami visavertį maistą, gyvūnai turi šansą būti sveikesni. Kodėl tai taip svarbu?

Sveikos žuvys džiugina akį savo grožiu ir puikiai atrodo akvariume. Aprūpindami jų rūšiai tinkamu maistu, padėsite joms tai išlaikyti ir sudarysite sąlygas, kad akvariume klestės gyvybė. Nebandykite savo žuvų valgiaraščio keisti per prievartą. Atminkite, jog šių žuvų skrandžiai negali suvirškinti augalinio maisto.

Mėsėdžių žuvų maistas negali būti vegetariškas. Žinoma, galite jį pilti į akvariumą, o mėsėdės žuvys tokį maistą tikriausiai suvalgys, tačiau tai nereiškia, kad jos atitinkamai pavalgys. Vegetariškas maistas gali lemti, kad gyvūno organizme gali trūkti svarbiausių sudedamųjų dalių. Svarbiausias iš jų, žinoma, yra baltymai.

Mėsėdžių žuvų maistas - iš ko galite rinktis?

Mūsų siūlomas mėsėdžių žuvų maistas gali patenkinti daugelio rūšių mėsėdžių žuvų poreikius. Rasite maisto didėms, vidutinėms ir visai mažoms žuvims, taip pat gyvenančioms šiltame ar šaltame vandenyje.

Galite rinktis iš įvairių pašarų, kurių pagrindą sudaro mėsa, daugiausia žuvies mėsa, ir puikiai subalansuotos maistinės medžiagos, todėl mėsėdžių žuvų maistas yra visavertis. Jis gali būti naudojamas kaip pagrindinis maistas.

Dažnas mėsėdžių žuvų maistas būna nuskendusios ir plūduriuojančios formos, kad skatintų žuvų plėšrumo instinktus. Vandens augintiniai jam tikrai neatsispirs. Maisto forma svarbi ne tik dėl mitybos priežasčių. Greitai suvalgomas akvariumo žuvų maistas neteršia vandens ir leidžia ilgiau džiaugtis jo skaidrumu. Ką konkrečiai galite įsigyti "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje?

Parduotuvėje daugiausia siūlomas maistas mėsėdėms žuvims, skirtas jų ryškiai spalvai palaikyti. Reguliariai maitindami žuvis keletas dienų tokiu pašaru pastebėsite pokyčius. Maistas sudarytas taip, kad palaiko ne tik išorinę plaukiojančių augintinių išvaizdą, bet ir jų imunitetą ar kaulų augimą.

Ar jūsų žuvys gyvena tvenkinyje? Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite produktų, kurie buvo specialiai sudaryti atsižvelgiant į šių žuvų poreikius. Lengvai virškinamų lazdelių pavidalo maiste gausu mikroelementų ir vitaminų. Sudėtis apsaugo nuo užteršimo ir gerina vandens kokybę. Tokie produktai skirti visoms tvenkinyje plaukiojančioms mėsėdėms žuvims. Parinkus maistą konkrečioms žuvų rūšims, galima maksimaliai patenkinti jų poreikius. Svarbu ne tik sudėtis, bet ir atskirų dalelių dydis.

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" esantis plėšriosioms žuvims dribsnių maistas yra įdomios formos. Tik nuo jūsų priklauso, kokį maisto pavidalą parinksite savo akvariumo gyventojams: plūduriuojantį, ar tokį, kuris lengvai nusėda dugne. Kas svarbu? Toks maistas patenkina žuvų, besimaitinančių ir prie vandens paviršiaus, ir dugne, poreikius. Želė tekstūra apgaulingai panaši į natūralų maistą, o tai skatina plūduriuojančius augintinius juo maitintis.

Mėsėdžių žuvų maistas - kaip jį išsirinkti?

Mėsėdžių žuvų maistas tai žuvų mitybos pagrindas, todėl svarbu, kad jis būtų tinkamai subalansuotas ir sveikas. Renkantis maistą svarbiausia yra tinkamas sudedamųjų dalių sąrašas. Atskirų produktų receptūra nuolat tobulinama, tačiau galite būti tikri, kad apsirūpinę "ZooKaralyste.lt" parduotuvės atsargomis, savo žuvims kasdien patieksite gerą maistą.

Maistą geriausia rinktis pagal konkrečios žuvų rūšies poreikius ir atsižvelgiant į jų gyvenimo sąlygas - jei žuvys gyvena tvenkinyje, verta atsižvelgti ir į kintančias oro sąlygas, nes žuvų poreikiai ir apetitas dažnai kinta priklausomai nuo temperatūros.

Geriausias maistas mėsėdėms žuvims tai toks, kuris jas domina. Gali būti įvairių formų, įskaitant nuskendusį ir plūduriuojantį, kuris skatina natūralų žuvų norą medžioti. Dauguma gamintojų mišinius pakuoja skirtingo dydžio pakuotėse. Tai leidžia įsigyti pakankamą maisto atsargą, kuri nesugestų ir užtektų daugeliui savaičių.

    pixel