TROPICAL Spirulina Flakes 250ml

  • SPIRULINA FLAKES dribsnių augalinis maistas su spirulina.
  • TROPICAL Spirulina Flakes 250ml
  • TROPICAL Spirulina Flakes 250ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 77134
6,29 €
/ vnt.

=TROPICAL Spirulina dribsniai
SPIRULINA FLAKES dribsnių augalinis maistas su spirulina. SPIRULINA FLAKES - tai dribsnių ėdalas su Spirulina (6 %). Skirtas kasdieniam žolėdžių ir visaėdžių žuvų, įskaitant populiarias Malavio ežero cichlidas, vaivorykštines žuvis, barbes, gupijas, molinukus ir kitas gyvas žuvis, šėrimui gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose. Išskirtinės spirulinos maistinės savybės užtikrina puikią žuvų būklę ir reguliuoja virškinimo procesus. Tai ypač svarbu žolėdėms žuvims, kurių ilgam virškinimo traktui reikia skirti ypatingą dėmesį sudarant mitybą, nes dėl savo struktūros jis yra labiau linkęs į vidurių užkietėjimą ir uždegimus. Didelis natūralių karotenoidų kiekis sustiprina spalvas ir teigiamai veikia jų veikimą, daro įtaką daugeliui fiziologinių procesų ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų.
Sudėtis: augalinės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis ne mažiau kaip 6 %), grūdai, augaliniai baltyminiai ekstraktai, žuvys ir žuvų produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, mielės, aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašarinės žaliavos (įskaitant ceolitą 1 %).
Priedai (1 kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos panašaus poveikio medžiagos: vit. A 34 500 TV, vit. D3 1 950 TV, vit. E 120 mg, vit. C 440 mg. Mikroelementų mišiniai: E1 (Fe) 38,5 mg, E6 (Zn) 10,2 mg, E5 (Mn) 8,3 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,24 mg, E8 (Se) 0,25 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Lecitinas. Spalvos. Antioksidantai.
Analitiniai komponentai: Žali baltymai 44,0 %,
žalios alyvos ir riebalai 6,0 %,
žalios ląstelienos 3,0 %,
drėgmė 7,0 %.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
TROPICAL Spirulina Flakes
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel