TROPICAL Green Algae Wafers 250ml

  • Augalinis nuskendusių vaflių maistas su dumbliais (Spirulina platensis), skirtas kasdieniam Loricariidae šeimos žuvų šėrimui
  • TROPICAL Green Algae Wafers 250ml
  • TROPICAL Green Algae Wafers 250ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 66424
6,30 €
/ vnt.

TROPICAL Green Algae Wafers tai vafliai su spirulina, skirti dumblių valgytojams maitinti arba kaip papildas visavalgių žuvų ir vėžiagyvių mitybai. Vandenyje vafliai suminkštėja, bet nesuyra, ir lėtai grimsta į dugną o tai suteikia valgančiai žuviai daug laiko ramiai vartoti, sumažinant stresą.

Sudėtis: Augaliniai produktai (įskaitant mažiausiai 2% terminijos catappa), augaliniai baltymų ekstraktai, dumbliai (įskaitant Ascophyllum nodosum ne mažiau kaip 4%, Spirulina platensis mažiausiai 3%), žuvis ir žuvies produktai, moliuskai ir vėžiagyviai, grūdai, mielės, aliejus ir riebalai, mineralinės kilmės pašarinės žaliavos (įskaitant 1% ceolito)

Analitiniai komponentai: - Žali baltymai: 45%
- Žali aliejai ir riebalai: 6%
- Žalia ląsteliena: 5%
- Drėgmė: 10%

Priedai (kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos, turinčios panašų poveikį: Vit. 28 000 TV, Vit. D3 2000 TV, vit. E 120 mg, vit. C 585 mg. Mikroelementų junginiai: E1 (Fe) 43,2 mg, E6 (Zn) 12,0 mg, E5 (Mn) 9,0 mg, E4 (Cu) 2,2 mg, E2 (I) 0,26 mg, E8 (Se) 0,26 mg, E7 (Mo) 0,06 mg. Dažai. Antioksidantai

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel