Guoiai dideliam šuniui

surastų prekių kiekis: 12

Gultas dideliam šuniui - ramiam miegui

Kiekvienas žmogus nusipelno gero, ramaus ir gilaus miego. Jūsų šuo taip pat. Tiesą sakant, šuo gali miegoti bet kur. Jis gali užmigti bet kur, kur tik atsigula. Tačiau tame nėra nieko neįprasto. Žmonės taip pat gali tai daryti,bet jiems patogiau miegoti savo lovose. Jūsų šuo taip pat nusipelnė savo gulto. Ir tai gulto, pritaikyto prie jo dydžio. Juk nenorėtumėte miegoti nepatogioje, per mažoje ir per ankštoje lovoje, ar ne? Tai labai pakeistų jūsų miego kokybę. Lygiai tas pats ir su jūsų šunimi.

Didelio šuns gultas turi būti jo asmeninė poilsio zona. Jis turi būti minkštas, šiltas ir saugus. Turi būti įrengtas atokiau nuo triukšmių vietų. Kad gyvūnas turėtų ramybę ir tylą. Tik tokiomis sąlygomis jis tikrai atsipalaiduos ir galės gerai ir ramiai išsimiegoti. O tai juk yra absoliutus profilaktinės sveikatos priežiūros pagrindas. Neišsimiegojęs šuo - tai ne tik šuo be energijos. Tai taip pat ir dirglus bei nusilpęs, todėl daug labiau linkęs sirgti.

Didelis šuns gultas suteiks jūsų šuniui patogią poilsio vietą. Net jei jis yra didelis šuo. Juk net dideli ir stiprūs šunys nusipelno poilsio. Gerai pailsėjęs šuo bus sveikas, laimingas ir noriai žais. Didelio šuns lova jam yra tai, kas jums yra lova ir poilsio zona. Tai jo prieglobstis ir vieta, kur jis gali mėgautis šiek tiek privatumo. Juk kiekvienas kartais nori pabūti vienas. O atsipalaidavęs šuo leis atsipalaiduoti ir jums.

Didelis šuns gultas - leiskite savo šuniui gerai išsimiegoti

Dideliems šunims skirtos lovos visų pirma turi būti patogios. Suteikite jiems erdvės ramiai miegoti ir atsipalaiduoti. Jūsų šuo gali miegoti bet kur, tai tiesa. Tačiau jam bus daug patogiau ant lovos, kuri pritaikyta jo poreikiams ir dydžiui.

Didelių šunų gultas taip pat turi būti pritaikyta šuns stuburui. Prisitaikydami prie jų anatomijos, sumažinsite spaudimą stuburui ir leisite jiems visiškai atsipalaiduoti. Tai labai svarbu, ypač šunims, turintiems nugaros ar sąnarių problemų. Taip galima sutrumpinti atsigavimo procesą ir suteikti šuniui didelį palengvėjimą. Sveikiems šunims šis paklotas taip pat turės prevencinį poveikį.

Jūsų šuo tikrai nenori miegoti bet kur. Jis taip pat nenorės miegoti purve ar blogo kvapo aplinkoje. To tikriausiai nenorite ir jūs. Todėl pasirūpinkite, kad jūsų didelis šuns gultas būtų ne tik didelis ir patogus, bet ir lengvai valomas. Labai svarbu palaikyti gerą higienos lygį. Tai taip pat padidins jūsų šuns poilsio komfortą.

Dideli šunų gultai - kad jūsų šuniui būtų patogu

Jau žinote, koks svarbus yra šuns gultas. Didelis šuo turi būti laimingas su dideliu šuns guoliu, tai jūs taip pat puikiai žinote. Tačiau kaip išsirinkti geriausią gultą? Pirmiausia vadovaukitės dydžiu. Jei lova bus per maža, ji neatitiks jūsų šuns dydžio, jam bus nepatogu. Jis netgi gali apskritai atsisakyti ja naudotis.

Taip pat pritaikykite lovą prie jo poreikių. Šuniui su skaudančia nugara arba šuniui su skaudančiais sąnariais, kuriam reikia apsisaugoti nuo šalčio, reikia specifinio gulto. Tokio, kuris sumažintų spaudimą jo stuburui ir suteiktų jam palengvėjimą.

Tačiau nepamirškite, kad pigūs gultai dideliems šunims taip pat gali būti tinkami. Kad įtiktumėte savo šuniui, visai nebūtina išleisti daugybės pinigų. Nes kaina nėra kokybės ir patogumo rodiklis. Todėl pirmiausia vadovaukitės tokio didelio šuns gulto konstrukcija ir medžiaga. Taip pat galite nebrangiai nusipirkti ką nors įdomaus, kas patiks jūsų šuniui.

    pixel