Dalytuvas šunims

surastų prekių kiekis: 21

Geriausias šunų maistas - akivaizdus pasirinkimas

Rinkdamiesi maistą savo keturkojui draugui tikriausiai vadovaujatės daugeliu kriterijų. Tikrinate atitinkamo maisto sudėtį, atkreipiate dėmesį į jame esančias maistines medžiagas, vitaminų ir mineralų gausą. Svarbiausia, kad jūsų šuo būtų sveikas ir tiesiog laimingas.

Gerai subalansuota mityba turi įtakos jūsų augintinio gyvenimo trukmei ir jo fizinei bei psichinei sveikatai. Tai taip pat apsaugo nuo dantų problemų ar plaukų slinkimo. Tikriausiai puikiai žinote, kad jūsų šuo nesuvalgys neapdairiai parinkto maisto. Jis pats yra degustatorius ir žino, kas jam labiausiai patinka.

Jūsų augintiniui, kaip ir žmogui, reikia tam tikrų maisto porcijų per dieną. Tai, žinoma, priklauso nuo jo svorio ir veislės. Lygiai taip pat nuo šių veiksnių priklauso ir šuns maisto pasirinkimas. Šunų maisto dozatorius gali būti geras sprendimas, užtikrinantis, kad jūsų augintinis gautų reikiamą maisto kiekį.

Maisto dozatorius šuniui - kad jis visada galėtų gauti šviežio maisto

Labai svarbu, kad jūsų šuo visada galėtų gauti sauso maisto. Šviežias ir neperdžiūvęs, t. y. toks, kuris jam labiausiai patiks. Šunų maisto dozatorius padės jį jam parūpinti. Su juo jūsų šuo galės mėgautis gero maisto skoniu bet kada ir bet kur.

Maistas iš dozatoriaus bus ne tik šviežias. Jis taip pat bus švarus. Paprastai maistą lengva užteršti - į jį gali patekti dulkių ir nepageidaujamų priedų. Prie to gali prisidėti ir pats jūsų šuo. Šunų dozatorius išsprendžia šią problemą. Jūsų šuniui nereikia ir net nereikėtų ėsti tiesiog nešvaraus ir bet kokiu būdu užteršto maisto. Dozatorius užtikrins, kad kiekviena pašaro porcija būtų geriausios kokybės ir kad porcija būtų pritaikyta jūsų augintinio mitybos poreikiams.

Šunų šėrykla taip pat turėtų jus sudominti, jei daug laiko praleidžiate ne namuose, o jūsų šuo ištikimai laukia maisto. Ji puikiai tiks, kai kelioms dienoms išvykstate atostogauti arba savaitgaliui išvykstate iš namų. Net jei tuo metu šuns priežiūrą perima kas nors iš artimųjų, naudojant šunų ėdalo dozatorių jums nereikės rūpintis porcijų dydžiu. Šuns ėdalo dozatorius yra pakankamai talpus, kad galėtumėte saugiai paruošti maisto atsargų savo šuniui tam tikram atvejui. Jums nereikės nerimauti, kad jūsų šuo liks alkanas. Jis visada bus sotus. Jūsų šuo jumis labai pasitiki - todėl pasirūpinkite, kad jo nenuviltumėte.

Šunų maisto dozatorius - dubenėlis specialioms užduotims atlikti

Automatinius maisto dozatorius drąsiai galite vadinti specialios užduoties dubenėliais. Nebus jokio piktnaudžiavimo. Juos galite sėkmingai naudoti kasdien. Šunų maisto dozatoriu galite pasikliauti ir kritiniais atvejais.

Jei norite, kad jūsų šuo visada galėtų gauti sauso maisto, ir bijote, kad vieną dieną neturėsite laiko jo laiku pamaitinti, tereikia pripildyti automatinį šunų maisto dozatorių pašaru. Galėsite ramiai išeiti iš namų, o jūsų šuo puikiai susitvarkys. Jis tikrai neliks alkanas. O tai juk ir yra svarbiausia.

Šunų ėdalo dubenėlis su dozatoriumi yra įvairių variantų. Taip pat ir įvarių spalvų, kurie jums gali būti svarbūs, jei kreipiate dėmesį į detales ir mėgstate, kad viskas derėtų ir šiuo požiūriu. Taip pat rasite įvairių dydžių - yra 1,5 l ir 3 l versijų.

Šviežias maistas ir vanduo - duetas, kurio jūsų šuniui visada reikia

Jei norite užtikrinti, kad jūsų augintinis taip pat turėtų galimybę gauti šviežio vandens, peržiūrėkite mūsų siūlomų dozatorių asortimentą. Jie atlieka daugybę naudingų funkcijų. Vandens sozatoriai turi anglies filtrą, kurį reikia kas tam tikrą laiką keisti. Taip vanduo iš vandentekio bus švarus, be kalkių ir sunkiųjų metalų, kurių dažnai būna vandenyje.

Vandens dozatorius turi vandens rezervuarą. Tokiu būdu jums nereikės rūpintis, kad jūsų šuo būtų aprūpintas vandeniu, kol esate išvykę.

Šunų ėdalo dozatorius - kuo turėtumėte vadovautis rinkdamiesi?

Susidomėjote dubenėliu su dozatoriumi šunims ir nežinote, kaip priimti geriausią sprendimą? Tai labai gerai byloja apie jus. Norite pasirinkti geriausią įmanomą variantą. Nes tik tada jūsų šuo bus laimingas ir patenkintas.

Apsispręskite dėl automatinio šunų ėdalo dozatoriaus, jei norite ypatingai rūpintis savo augintinio mityba. Galite jį užprogramuoti keliems patiekalams tam tikru laiku. Tuomet maitintuvas atsidarys ir jūsų šuo galės valgyti pusryčius, pietus ar vakarienę. Maitinate jį visaverčio, sveiko maisto porcijomis, kurias jis tikrai suvalgys tinkamu kiekiu ir tinkamu laiku. Tai labai svarbu sergantiems, sveikstantiems, turintiems mitybos apribojimų ar dietos besilaikantiems šunims.

Jei manote, kad automatinė šėrykla yra šiek tiek per daug, bet vis tiek nenorite atsisakyti dozatoriaus, rinkitės paprastesnį modelį. Tereikia pasirinkti tinkamą talpą. Būsite tikri, kad jūsų šuo suvalgys tiek, kiek turėtų suvalgyti. Jis nebus nei alkanas, nei persivalgęs. Abi šios būklės gali būti labai pavojingos jūsų šuniui, todėl geriau daryti viską, kad jų išvengtumėte.

Modernumas ir įvairovė

Augintiniai vis labiau vertina valgio įvairovę. Dažnai jiems nepatika vienos rūšies maistas, pavyzdžiui, su vištiena. Vadinasi, jie tikisi, kad visą dieną teiksite jiems įvairų maistą. Jei jūsų šuo yra vienas iš tų šiek tiek išrankių valgytojų - nieko prarasta. Rinkoje taip pat rasite kelių rūšių maisto dozatorių viename įrenginyje. Išmanusis dozatorius kiekvieną kartą paruoš skirtingo maisto porciją. Taip jūsų šuo jausis patogiau nei daugelyje restoranų.

    pixel