Degu graužikui

surastų prekių kiekis: 9

Pasirūpinkite savo degu graužiku! Maitinkite jį geru maistu

Degu laukinėje gamtoje gyvena Pietų Amerikoje. Tačiau pastaraisiais metais jie tapo labai populiarūs kaip naminiai gyvūnai. Tai labai malonūs, aktyvūs ir noriai žaidžiantys padarai. Būdami atsakingi ir mylintys šeimininkai, tikrai suprantate, kokie šie gyvūnai yra švelnūs ir koks svarbus yra maistas, kuriuo maitinate augintinį.

Juk nenorite leisti, kad jūsų naktinis gyvūnas būtų alkanas ir nelaimingas. Jis gali susirgti, elgtis vangiai ir nenoriai žaisti. Maistas yra labai svarbus. Jų subtiliam organizmui reikia visų vitaminų, mikroelementų ir maistinių medžiagų. Kita vertus, dantys turi būti šlifuojami, nes, kaip ir visų graužikų, jie auga visą gyvenimą.

Gerai rūpinkitės savo graužiku. Kokybiškas maistas pagerins jo gyvenimo kokybę ir suteiks jam tikro džiaugsmo žaisti su jumis ir būti šalia. Gerai maitinamas gyvūnas su jumis praleis labai laimingus savo gyvenimo metus.

Kuo turėtų maitintis jūsų naktinis pelėausis? Geras maistas naktibaldoms po ranka

Gerai parinktas maistas yra tinkamos šio žavaus graužiko priežiūros pagrindas. Šerkite savo augintinį geru maistu. Tik gausus ir įvairus maistas suteiks jam visų gyvybei reikalingų sudedamųjų dalių.

Galite rinktis pagrindinį maistą ir skanėstus, kuriuos galima įsigyti granulių ir kolbų pavidalu. Šėrimas ir vienu, ir kitu būdu yra labai svarbus jūsų gyvūnėliui. Kolbos yra ne tik puikus skanėstas, bet ir padeda nudildyti dantis. Tai labai svarbu, nes graužikų dantų dygimas yra labai rimta ir skausminga problema. Neleiskite, kad ji atsirastų jūsų naktiniam augintiniui.

Maitinant graužiką taip pat reikia atsižvelgti į jo individualius poreikius. Atminkite, kad vitaminų perteklius yra žalingas, kaip ir jų trūkumas. Šerkite subalansuotomis granulėmis, kurios sudaro mitybos pagrindą. Be to, taip pat galite rinktis iš plataus papildomo maisto asortimento. Jei abejojate, ar turėtumėte papildyti maistą kokiais nors vitaminais, būtinai pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju.

Pasirinkite tinkamą maistą - Skanus ir nebrangus maistas naktiniams drugeliams

Ar jau parsivežėte augintinį į savo namus? Maistas jam yra vienas pirmųjų dalykų, kuriais turėtumėte pasirūpinti. Jūsų graužikas nusipelno aukščiausios kokybės maisto. Nesate tikri, kuo maitinasi šie gyvūnai? Nesiryžtate patys ruošti specialių mišinių? Neprivalote, nes galite lengvai nusipirkti jau paruošto, specialiai jūsų augintiniui paruošto maisto.

Renkantis maistą geriausia atsižvelgti į savo augintinio gerovę. Šerkite jį visaverčiu pagrindiniu maistu ir skanėstais kolbų pavidalu. Greitai išmoksite, kaip parinkti maistą, kad jis būtų pagal gyvūnėlio skonį. Galite rinktis įvairių skonių maistą, pagamintą iš natūralių ingredientų. Jei abejojate, kreipkitės į veterinarijos gydytoją.

    pixel