VITAPOL Kokteilis graužikams 500g

  • Kokteilis graužikams (500g)
  • VITAPOL Kokteilis graužikams 500g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1096
2,39 €
/ vnt.

VITAPOL kokteilis graužikams
Papildomas, turtingos sudėties pašaras. Be javų grūdų, kurių skaičius ribotas, mišinyje galima rasti vitaminizuotų granulių, morkų, moliūgų sėklų, karobo ir žemės riešutų.

Žemės riešutuose gausu vitamino E, kuris saugo nervų ir imuninę sistemas ir yra puikus antioksidantas. Saldžiavaisio pupmedžio pupelės taip pat turi daug vitaminų, tokių kaip A, B2, B3, D, E, ir mineralinių druskų: kalcio, fosforo, kalio, magnio, geležies. Jis teigiamai veikia virškinimo sistemą ir padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje.
Maitinimo rekomendacijos: Naudokite 1-2 kartus per dieną, atsižvelgiant į gyvūno poreikius.
Sudėtis: kviečiai, miežiai, kviečių sėlenos, saulėgrąžų sėklų miltai po ekstrakcijos, liucernų miltai, saldžiosios ceratonijos, kukurūzai, žemės riešutai, kukurūzų sėklų miltai, juodosios saulėgrąžos, moliūgų sėklos, žirniai, džiovintos morkos, paruošti kviečiai, žirnių dribsniai, žolės miltai, rugių sėlenos, melasuota burokėlių masė, džiovinti, kviečių grūdų miltai, kukurūzų krakmolas, kalcio karbonatas.
Analizuojamų komponentų kiekis: Žalių baltymų % (min): 10,3 %,
žali aliejai ir riebalai % (min): 3,5%,
žalios ląstelienos % (ne daugiau kaip): 8,1 %,
žali pelenai % (maks.): 3,4%,
drėgnumas % (maks.): 12 %.

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL Kokteilis graužikams
Kompozicija:
VITAPOL Koktajl graužikams
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel