VITAPOL Visavertis maistas jūrų kiaulytėms 500g

  • visavertis maistas jūrų kiaulytėms 500g
  • VITAPOL Visavertis maistas jūrų kiaulytėms 500g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1300
2,45 €
/ vnt.

Visavertis maistas jūrų kiaulytėms
Visavertis, gerai subalansuotas maistas jūrų kiaulytėms, kuriame sumažintas grūdų kiekis, o vietoj jų - įvairių granulių ir vitaminizuotų ekstrudatų, kurių įvairovė užtikrina galimybę gauti įvairių maistinių medžiagų.

Be to, mišinys praturtintas daržovėmis (morkomis, burokėliais, pastarnokais, salierais, krapais) ir vaisiais, kuriuose gausu vitamino C, kad jūrų kiaulytės gautų reikiamą jo kiekį kasdieniniame racione. Serbentų vaisiuose yra vitaminų C, K, P, mikroelementų boro ir jodo, organinių rūgščių ir pektinų. Dietiniai salierai valo organizmą nuo toksinų, veikia priešuždegimiškai, gerina širdies veiklą, juose gausu antioksidantų - vitaminų C ir E.
Mitybos rekomendacijos: - Rekomenduojama paros maisto porcija 35-50 g, priklausomai nuo gyvūno svorio ir amžiaus.

Sudėtis: kviečiai, rupiniai ir perdirbti grūdai, saulėgrąžų sėklų miltai, liucernų miltai, miežiai, lukštentos avižos, kukurūzai, pastarnokai, raudonieji sorgai, linų sėmenys, džiovintos morkos, žirnių dribsniai, Kukurūzų grūdų miltai, burokėliai, žolės miltai, kviečių grūdų miltai, moliūgų sėklos, raudonieji serbentai, salierų šaknys, gluosnių žievė, čiobreliai, krapai, džiovinta melasuota burokėlių masė, avižos, pašarinės mielės, karotinas
Analitinių komponentų kiekis: Žali baltymai % (min): 13
žali aliejai ir riebalai % (min): 3,2
žalios ląstelienos % (maks.): 10,5
žali pelenai % (maks.): 5,1
drėgmė % (maks.): 12

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL visavertis maistas jūrų kiaulytėms
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel