VERSELE-LAGA Cavia Complete - jūrų kiaulytėms 1,75 kg

  • visavertis maistas jūrų kiaulytėms 1,75 kg
  • VERSELE-LAGA Cavia Complete - jūrų kiaulytėms 1,75 kg
Gamintojas: Versele-Laga
Įvertinimas:
12,75 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
VERSELE-LAGA Cavia Complete - jūrų kiaulytėms 1,75 kg + STAIGMENA KATEIVERSELE-LAGA Cavia Complete - jūrų kiaulytėms 1,75 kg + STAIGMENA KATEI12,76 €12,74 €Sutaupai (0.16%)
Jūsų ankstesni klausimai dėl šio produkto

VERSELE-LGA Cavia Complete - jūrų kiaulytėms - tai visavertis ir skanus jūrų kiaulyčių ėdalas, kurį sudaro 100 % lengvai virškinamų ekstruduotų granulių.

Dantų priežiūra
Jūrų kiaulytės dažnai turi dantų problemų. Paprastai tai būna tiesioginė blogo šėrimo pasekmė, dėl kurios dantys sunkiai dėvisi, o tai šiems gyvūnams labai svarbu. Į "Cavia Complete" granules pridėjus specialių nemaltų ilgų pluoštų su dideliu silikatų kiekiu, pašaras reikalauja didesnio kramtymo aktyvumo, kad būtų užtikrintas dantų dilimas ir dantų sveikata.

Šviežios daržovės
Ekstruzijos proceso metu į granules galima dėti šviežių daržovių. Jame yra ne mažiau kaip 10 % šviežių daržovių, todėl jis labai skanus. Be to, "Cavia Complete" ląsteliena ir tekstūra leidžia jūrų kiaulytėms puikiai virškinti pašarą.

Ilgi pluoštai
Jūrų kiaulytės yra žolėdės, todėl jų mityboje turi būti daug ląstelienos ir mažai krakmolo. "Cavia Complete" sudėtyje yra 20 % žalios ląstelienos. Naujas, unikalus gamybos procesas užtikrina, kad "Complete foods" sudėtyje būtų nemaltų ilgų skaidulų, kuriose gausu silikatų, kaip ir natūraliuose maisto produktuose. Ilgosios skaidulos palaiko ir gerina žarnyno ir dantų veiklą daug geriau nei tradiciniuose graužikų pašaruose esančios smulkintos skaidulos.

Mažai kalorijų
Ekstruduotos granulės turi mažai kalorijų, mažai krakmolo ir daug ilgųjų skaidulų, kad būtų gerai virškinamos ir subalansuotos. Tai padės jūsų jūrų kiaulytėms išlaikyti idealų svorį.

Florastimul (mikrofloros stimuliavimas)
Unikalus prebiotikų fruktooligosacharidų (FOS) ir manano-oligosacharidų (MOS) priedas turi sveiką poveikį žarnyno mikroflorai. Taip palaikoma tinkama virškinimo sistemos pusiausvyra ir tinkama jos funkcija.

Vitamin Plus (Daugiau vitaminų)
Papildant visavertį pašarą svarbiausiais vitaminais, palaikoma bendra sveikata. Vitaminas A svarbus odos ląstelių atsinaujinimui, regėjimui, reprodukcijai ir medžiagų apykaitai. Vitaminas D3 skatina kalcio ir fosforo įsisavinimą ir taip palaiko kaulų būklę. Vitaminai E ir C yra svarbūs antioksidantai, apsaugantys organizmą nuo laisvųjų radikalų. Abu vitaminai taip pat palaiko natūralų organizmo imunitetą. Jūrų kiaulytės negali pačios pasigaminti vitamino C. Todėl svarbu, kad šio vitamino būtų jų maiste. Visi kiti "Complete" maisto produktai taip pat praturtinti stabilizuotu vitaminu C. Skirtingai nei kristalinis vitaminas C, stabilizuotas vitaminas C daug mažiau linkęs oksiduotis ir biologiškai skaidytis, todėl ilgiau išlieka aktyvus.

Už imunitetą
Natūralių augalinių pigmentų - liuteino ir β-karotino - pridėjimas teigiamai veikia bendrą imunitetą ir sveikatą. Viena vertus, šie karotenoidai žinomi kaip stiprūs biologiniai antioksidantai. Kita vertus, jie stiprina natūralų organizmo imunitetą, skatindami antikūnų prieš ligas vystymąsi.

Optimalus kailis
Pridėjus omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, užtikrinama sveika oda ir blizgus kailis. Omega 6 riebalų rūgščių yra tam tikruose augaliniuose aliejuose. Papildomai į "Complete" produktus pridėjus žuvies, gaunama būtinų omega 3 riebalų rūgščių, todėl užtikrinamas optimalus omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių santykis.

Anti Hairball
Specialios natūralios skaidulos mažina plaukų kamuoliukų susidarymo skrandyje ir žarnyne riziką.

Kvapų kontrolė
Visuose "Complete" gyvūnų augintinių ėdaluose yra jukos ekstrakto. Jis suriša amoniaką ir kitus fekalijų kvapą sukeliančius komponentus. Taip gerokai sumažinamas nemalonus kvapas.

Sudėtis:
augaliniai produktai, daržovės (10 % morkų), augalinių baltymų ekstraktai, sėklos (1,5 % linų sėmenų), mineralai, FOS, juka ekstraktas, medetkų ekstraktas.

Vartotojų atsiliepimai
Atsiliepimų kiekis: 1 Vidutinis įvertinimas: 5.00
Įvertinimas
Autorius: Rasa, Kaunas
✓ Pirkimu patvirtinta nuomonė
Puikus maistas: viską suvalgo, kailis nuostabus.
pixel