Filtro kasetės

surastų prekių kiekis: 24

Kaip išsirinkti akvariumo filtro kasetę?

Zoo parduotuvėse galima įsigyti įvairių akvariumų filtrų kasečių. Šią akvariumo įrangą verta apsvarstyti, nes filtro kasečių pasirinkimas priklauso, pavyzdžiui, nuo to, kaip greitai akvariumo vanduo užteršiamas arba kiek deguonies gauna jame esantys organizmai. Be kita ko, filtrai padeda palaikyti biologinę pusiausvyrą dirbtinai sukurtoje akvariumo aplinkoje.

Akvariumo filtro kasetė turi būti pritaikyta prie akvariumo ir jame gyvenančių organizmų poreikių. Filtrų kasetės gaminamos iš įvairių medžiagų - vienos iš kempinės, kitos iš ceolito, trečios iš smulkaus skrudinto stiklo. Kai kalbama apie medžiagą - yra iš ko rinktis. Akvariumo filtrų kasetes taip pat galime skirstyti į chemines ir biologines. Pasirenkant kasetę reikėtų atsižvelgti į akvariumo tūrį ir jo talpą. Rinkdamiesi neturėtumėte pamiršti, kokią konkrečią funkciją - cheminę ar biologinę - turi atlikti filtro kasetė.

Akvariumo filtrų kasetės yra labai svarbios akvariume gyvenančių būtybių - ne tik gyvūnų, bet ir augalų - gyvybei, sveikatai ir saugumui. Jų neturint arba pasirinkus netinkamas, gali sutrikti vandens aplinka.

Pasirinkite geros kokybės akvariumo filtro kasetes, kad jūsų akvariumas klestėtų gyvybe ir gražiai atrodytų, sukeldamas pavydą ir susižavėjimą visiems, kurie jį mato.

Akvariumo filtrų kasetės - kaip jas naudoti?

Daugumą įsigytų kasečių galima naudoti iš karto, prieš tai jų neišplaunant ir neatliekant jokių kitų veiksmų. Priklausomai nuo to, kokias kasetes - chemines ar biologines - pasirinkote, jas pagal instrukcijas reikia įdėti į atitinkamas filtro vietas. Dėl sorbcijos proceso akvariumo filtrų kasetės sugeria kenksmingas, toksiškas medžiagas, kurios gali nepageidaujamai paveikti akvariume esančius organizmus. Tarp medžiagų, kurias jis absorbuoja, yra amoniako, nitritų arba nitratų jonai. Zeolito akvariumų filtrų kasetes galima naudoti kanistriniuose filtruose, perpildymo filtruose ir vidiniuose filtruose, pritaikytuose birioms medžiagoms.

Kitos kasetės, kurios valo vandenį nuo nešvarumų, veikia dviem etapais, pvz., iš pradžių atliekamas pirminis filtravimas, o po to - smulkusis filtravimas. Kituose filtruose įrengtos membranos. Kita vertus, smulkaus stiklo kasetės veikia koncentruodamos naudingas nitrifikuojančias bakterijas, kurios oksiduoja amoniaką ir nitritus, sukurdamos saugesnę aplinką akvariume gyvenantiems organizmams. Tokio tipo kasetės tampa trapios, sumažėja jų veiksmingumas, todėl jas reikia keisti pagal instrukcijas. Jas reikėtų valyti pagal gamintojo nurodymus.

Pasirinkite akvariumo filtro kasetes pagal savo poreikius ir naudokite jas pagal instrukcijas. Jei kasetes naudojate taip kaip nurodyta, jos padės jums prižiūrėti akvariumą ir tarnaus tikrai ilgai.

Akvariumo filtro kasetė - į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Filtrų kasetes reikia naudoti pagal paskirtį, dedant jas į tinkamas filtrų vietas. Jas taip pat reikėtų keisti taip, kaip rekomenduojama - tiek dėl organizmų veikimo, tiek dėl pačių kasečių veiksmingumo. Filtrai neatstoja reguliaraus akvariumo stiklo ir žvyro valymo. Taip pat atkreipkime dėmesį į filtro vietą ir gylį, kuriame veiks visas filtras ir, atsižvelgdami į tai, pasirinkime kasetės tipą. Nepamirškite kasetės sorbcijos laipsnio - šis veiksnys lemia gaminio kokybę.

Jei vis dar esate pradedantis akvariumininkas ir nežinote, kokios akvariumo filtrų kasetės geriausiai tiks jūsų akvariumui, paklauskite labiau patyrusių akvariumininkų patarimo arba patikrinkite produktų apžvalgas internete. Visada atidžiai perskaitykite instrukcijas. Taip geriausiai pasirūpinsite savo akvariumo gerove ir gražia išvaizda.

    pixel