BioCeraMax Pro 600 keramikos užpildas 1L

  • kat. nr. 106611 Pakuotės dydis: 1000ml Filtro paviršiaus plotas: 600m2 Kasetės tipas: biologinė kasetė Garantija 2 metai
  • BioCeraMax Pro 600 keramikos užpildas 1L
  • BioCeraMax Pro 600 keramikos užpildas 1L
Gamintojas: AQUA EL
5,99 €
/ vnt.

"Aquael BIOCERAMAX PRO 600

BioCeraMAX Pro 600 yra unikali kasetė, skirta biologiniam vandens filtravimui gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose, paludariumuose, akvaterariumuose ir terariumų baseinuose. Ji yra cilindro formos, pagaminta iš akytos keraminės medžiagos, kuri užtikrina labai didelį 600 m2 filtravimo plotą.

Kaip veikia "BioCeraMAX Pro 600"?
Laikui bėgant, naudingųjų nitrifikuojančių bakterijų padermės iš Nitrosomonas ir Nitrobacter genčių apsigyvena akvariumo filtre patalpintų BioCeraMAX Pro 600 cilindrų porų vidiniame paviršiuje. Šie mikroorganizmai naudoja toksiškus žuvims medžiagų apykaitos produktus: amoniaką (Nitrosomonas) ir nitritus (Nitrobacter). Nitrifikuojančios bakterijos oksiduoja amoniaką ir nitritus iki nitratų, kurie yra daug saugesni akvariumo gyventojams.

Kur ir kada naudinga "BioCeraMAX Pro 600"?
BioCeraMAX Pro 600 puikiai tinka kaip filtro sluoksnis kanistriniuose filtruose, perpildymo filtruose, karteriuose ir filtrų kaminuose. Jį galima naudoti tiek gėlavandeniuose, tiek jūriniuose akvariumuose. Jį ypač rekomenduojama naudoti akvariumuose, kuriuose yra didelių žuvų ir daug žuvų .

Kaip naudoti "BioCeraMAX Pro 600"?
BioCeraMAX Pro 600 iš karto paruoštas naudoti, jo nereikia skalauti ar atlikti kitų papildomų veiksmų. Pakuotės turinį reikia supilti į filtro krepšelį arba filtro kamerą. Siekiant optimalių naudojimo rezultatų, rekomenduojama BioCeraMAX Pro 600 kasetę dėti po mechaninio filtravimo kasečių ir prieš cheminio filtravimo kasetes.

Kiek laiko veikia "BioCeraMAX Pro 600"?
BioCeraMAX Pro 600 kasetę galima naudoti labai ilgai jos nekeičiant, tačiau dėl gniuždymo ji lėtai, palaipsniui dėvisi, todėl mažėja jos veiksmingumas. Kad poveikis būtų optimalus, rekomenduojama maždaug 1/3 kasetės pakeisti nauja kas 6-12 mėnesių. Valant filtrą, kasetę reikia išplauti iš akvariumo išleistame vandenyje.BioCeraMAX Pro 600 kasetės negalima plauti tekančiame vandentiekio vandenyje, kad nesukeltų sterilizacijos.

Papildoma informacija

Vieną pakuotę, t. y. 1 litrą BioCeraMAX Pro 600, rekomenduojama naudoti AQUAEL filtrams: UNIMAX 150, UNIMAX 250, MIDIKANI, MINIKANI 80 ir MINIKANI 120. Kitų filtrų atveju vieną pakuotę rekomenduojama naudoti maždaug 250 l talpos akvariumui.

Specifikacija

parametrasvertė
Pakuotės dydis 1 L
Filtro plotas 600 m2
Kasetės tipas biologinio filtravimo kasetė

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel