Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 - biologinis įdėklas 1 L

  • Nr. 106612
  • Pakuotės dydis: 1000 ml
  • Filtro plotas: 1200 m2
  • Kasetės tipas: biologinė
  • Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 - biologinis įdėklas 1 L
  • Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 - biologinis įdėklas 1 L
Gamintojas: AQUA EL
13,90 €
/ vnt.

Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200
"BioCeraMAX UltraPro 1200" yra unikali kasetė, skirta biologiniam vandens filtravimui gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose, paludariumuose, akvariumuose ir terariumuose. Jis yra cilindro formos, pagamintas iš smulkaus sukepinto stiklo, todėl jo filtravimo paviršius yra itin didelis - 1200 m2.

Kaip veikia "BioCeraMAX UltraPro 1200"?
Laikui bėgant naudingų Nitrosomonas ir Nitrobacter genčių nitrifikuojančių bakterijų padermės įsikuria akvariumo filtre įdėtų "BioCeraMAX UltraPro 1200" cilindrų porų vidiniame paviršiuje. Šie mikroorganizmai naudoja amoniaką (Nitrosomonas) ir nitritus (Nitrobacter) - toksiškus žuvims medžiagų apykaitos produktus. Nitrifikuojančios bakterijos oksiduoja amoniaką ir nitritus, sudarydamos nitratus, kurie yra daug saugesni akvariumo gyventojams.

Kur ir kada veikia "BioCeraMAX UltraPro 1200"?
"BioCeraMAX UltraPro 1200" puikiai tinka kaip filtro sluoksnis kanistriniuose filtruose, perpildymo filtruose, rezervuaruose ir filtrų krūvose. Jį galima naudoti tiek gėlavandeniuose, tiek jūriniuose akvariumuose. Jį ypač rekomenduojama naudoti akvariumuose, kuriuose yra didelių žuvų ir daug žuvų.

Kaip naudoti BioCeraMAX UltraPro 1200?
"BioCeraMAX UltraPro 1200" yra iš karto paruoštas naudoti, jo nereikia skalauti ar atlikti kitų papildomų veiksmų. Supilkite pakuotės turinį į filtro krepšelį arba filtro kamerą. Siekiant optimalių rezultatų, rekomenduojama "BioCeraMAX UltraPro 1200" dėti po mechaninio filtravimo kasečių ir prieš cheminio filtravimo kasetes.

Kiek laiko veikia "BioCeraMAX UltraPro 1200"?
"BioCeraMAX UltraPro 1200" kasetę galima naudoti labai ilgai jos nekeičiant, tačiau ji lėtai ir palaipsniui susidėvi dėl suspaudimo, todėl sumažėja jos veiksmingumas. Siekiant optimalaus našumo, rekomenduojama kas 6-12 mėnesių maždaug 1/3 kasetės pakeisti nauja kasete. Valant filtro kasetę reikia išplauti iš akvariumo išleistame vandenyje.BioCeraMAX UltraPro 1200 kasetės negalima plauti tekančiame vandentiekio vandenyje, kad ji netaptų sterili.

Papildoma informacija
AQUAEL UNIMAX 150, UNIMAX 250, MIDIKANI, MINIKANI 80 ir MINIKANI 120 filtrams rekomenduojama viena pakuotė, t. y. 1 litras BioCeraMAX UltraPro 1200. Kitiems filtrams rekomenduojama viena pakuotė, jei akvariumo talpa yra apie 250 l.

Specifikacija
parametro vertė
Pakuotės dydis 1 L
Filtro paviršiaus plotas 1200 m2
Biologinio filtravimo kasetės tipas

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel