Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 - biologinis įdėklas 1 L

  • kat. nr. 106612 Pakuotės dydis: 1000ml Filtravimo plotas: 1200m2 Kasetės tipas: biologinė kasetė
  • Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 - biologinis įdėklas 1 L
  • Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 - biologinis įdėklas 1 L
Gamintojas: AQUA EL
10,89 €
/ vnt.

Aquael BIOCERAMAX ULTRAPRO 1200

BioCeraMAX UltraPro 1200 yra unikali kasetė, skirta biologiniam vandens filtravimui gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose, paludariumuose, akvariumuose ir terariumų baseinuose. Ji yra cilindro formos, pagaminta iš smulkaus sukepinto stiklo, užtikrinančio itin didelį 1200 m2 filtravimo paviršiaus plotą.

Kaip veikia "BioCeraMAX UltraPro 1200"?
Laikui bėgant, naudingųjų nitrifikuojančių bakterijų padermės iš Nitrosomonas ir Nitrobacter genčių apsigyvena akvariumo filtre įdėtų BioCeraMAX UltraPro 1200 cilindrų porų vidiniame paviršiuje. Šie mikroorganizmai naudoja toksiškus žuvims medžiagų apykaitos produktus: amoniaką (Nitrosomonas) ir nitritus (Nitrobacter). Nitrifikuojančios bakterijos oksiduoja amoniaką ir nitritus iki nitratų, kurie yra daug saugesni akvariumo gyventojams.

Kur ir kada tinka BioCeraMAX UltraPro 1200?
BioCeraMAX UltraPro 1200 puikiai tinka kaip filtro sluoksnis kanistriniuose filtruose, perpildymo filtruose, karteriuose ir filtrų kaminuose. Jį galima naudoti tiek gėlavandeniuose, tiek jūriniuose akvariumuose. Jį ypač rekomenduojama naudoti akvariumuose, kuriuose yra didelių žuvų ir daug žuvų .

Kaip naudoti BioCeraMAX UltraPro 1200?
BioCeraMAX UltraPro 1200 iš karto paruoštas naudoti, jo nereikia skalauti ar atlikti kitų papildomų veiksmų. Pakuotės turinį reikia supilti į filtro krepšelį arba filtro kamerą. Siekiant optimalių naudojimo rezultatų, "BioCeraMAX UltraPro 1200" kasetę rekomenduojama dėti po mechaninio filtravimo kasečių ir prieš cheminio filtravimo kasetes.

Kiek laiko veikia "BioCeraMAX UltraPro 1200"?
BioCeraMAX UltraPro 1200 kasetę galima naudoti labai ilgai jos nekeičiant, tačiau ji lėtai, palaipsniui dėvisi dėl gniuždymo, todėl mažėja jos veiksmingumas. Kad poveikis būtų optimalus, rekomenduojama maždaug 1/3 kasetės pakeisti nauja kas 6-12 mėnesių. Valant filtrą, kasetę reikia išplauti iš akvariumo išleistame vandenyje.BioCeraMAX UltraPro 1200 kasetės negalima plauti tekančiame vandentiekio vandenyje, kad būtų išvengta sterilizacijos.

Papildoma informacija

Vieną pakuotę, t. y. 1 litrą BioCeraMAX UltraPro 1200, rekomenduojama naudoti AQUAEL filtrams: UNIMAX 150, UNIMAX 250, MIDIKANI, MINIKANI 80 ir MINIKANI 120. Kitų filtrų atveju vieną pakuotę rekomenduojama naudoti maždaug 250 l talpos akvariumams.

Specifikacija

parametrasvertė
Pakuotės dydis 1 L
Filtro plotas 1200 m2
Kasetės tipas biologinio filtravimo kasetė

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel