Šunų šepetys

surastų prekių kiekis: 7

Šuns kailis - pagrindinės jo funkcijos

Bet kurio šuns kailis yra labai svarbus. Pagrindinė funkcija, žinoma, yra apsaugoti augintinio kūną ne tik nuo saulės ar lietaus, bet ir nuo smulkių sužeidimų. Jis užtikrina, kad šuo nesusižeistų.

Ar žinojote, kad kiekvieno šuns kailis nėra vienodas? Jūsų šuo gali būti ilgo arba trumpo kailio, šiurkštaus arba šilkinio. Svarbiausia, kad žinotumėte, kaip pasirinkti tinkamas priemones savo augintinio kailiui prižiūrėti.

Tinkamai ir sistemingai prižiūrėdami šuns kailį, galėsite pakankamai anksti pastebėti nepageidaujamus pokyčius, kurie gali būti ženklas, kad kažkas kelia grėsmę jo sveikatai. Taip greitai atsikratysite, pavyzdžiui, erkės, kuri galėjo būti įkandusi jūsų augintiniui. Priemonės, kuriose daugiausia dėmesio skiriama šuns kailio priežiūrai, padės lengviau iššukuoti kailį.

Šunų šepečiai - kad jūsų šuo atrodytų nepriekaištingai

Šuns kailis gali susivelti, pasidaryti veltinis ir matinis. Dėl to jis gali neatrodyti geriausiai. Todėl labai svarbu tinkamai prižiūrėti šunį. Juk šuns kailis yra labai skirtingas. Ilgas, trumpas, garbanotas, įvairaus storio. Kartais šukavimas gali būti nereikalingas, nes jūsų šuo gali susitvarkyti pats. Tačiau kitais atvejais gali prireikti naudoti šunų šepetį. Gerai parinkti ir sukomplektuoti aksesuarai pagerins jūsų augintinio savijautą.

Problemų su kailiu gali kilti bet kuriuo augintinio gyvenimo laikotarpiu. Dėl purvo, nešvarumų ir kitų priemaišų kailis gali susivėliti. Drėgmė taip pat gali turėti jam blogos įtakos - juk kailis nėra abejingas lietui ir sniegui. Šunų šepetys leis jums pasirūpinti šuns kailiu, taip pat padės užtikrinti, kad jūsų šuns kailis visada atrodytų nepriekaištingai, kad ir kokios būtų aplinkybės. Kailis taip pat natūraliai iškrenta. Tačiau tokiu metu galite padėti jį pakeisti ir reguliariai iššukuoti negyvus plaukus.

Reguliari šuns kailio priežiūra bus naudinga ne tik jo sveikai ir patraukliai išvaizdai. Labai svarbus aspektas, kuriam įtakos turi dažnas šukavimas, yra parazitų, pavyzdžiui, blusų, širdies kirmėlių ar erkių, prevencija. Kalbant apie pastarąsias, tinkamai prižiūrėdami savo augintinį, galėsite greitai pastebėti ir atsikratyti šių nepageidaujamų svečių.

Šunų šepečių būna įvairiausių, todėl skirkite laiko išsirinkti ir įsigyti tinkamą. Iššukuotas šuo - tai gerai prižiūrėtas ir gerai besijaučiantis šuo. Kasdienis ar net kassavaitinis šukavimas jūsų šuniui taip pat gali tapti labai maloniu ritualu. Rūpinimasis šuns kailiu padės jums sukurti ryšį tarp jūsų ir jūsų augintinio. Taip jūsų augintinis bus ne tik gerai prižiūrėtas, bet ir jausis laimingas bei išpuoselėtas.

Šukavimo šepetys - kad jūsų šuo atrodytų puikiai

Šunų šepetys yra būtinas šuns kailio priežiūros elementas. Nėra dviejų vienodų šunų, todėl yra daugybė šepečių rūšių. Pirkdami įsitikinkite, kad šepetys tinka jūsų augintinio kailio tipui. Juk šepetys trumpaplaukiam šuniui labai skiriasi nuo šepetėlio, skirto ilgaplaukiui šuniui. Trumpaplaukiai šunys turi visiškai kitokių priežiūros poreikių.

Labai tankų ir storą kailį turintį šunį reikia šukuoti visiškai kitaip nei šunį su plonu plaukų sluoksniu. Jūsų keturkojo šuns šukavimas yra nesudėtinga užduotis, tačiau tinkamo šepečio pasirinkimas iš pradžių gali būti problemiškas.

Šepečio pasirinkimas trumpaplaukiam šuniui

Prižiūrėti trumpaplaukio šuns kailį nėra sudėtinga užduotis. Pakanka, jei pasirinksite šuniui tinkamas šukas. Šiam vaidmeniui puikiai tinka šepečiai su metaliniais dantukais ir guminiai šepečiai. Tokie reikmenys dažnai būna pirštinės formos, kurią galite užsidėti ant rankos - šukavimas taps ne tik efektyvus, bet ir labai patogus. Visi išvardyti priedai, be kita ko, padės jums lengviau iššukuoti dulkes ir jau iškritusius iš šuns kailio plaukus. Šukavimas tinkamu įrankiu gali papildomai padėti jūsų augintiniui, atsipalaiduoti.

Šukos šunims taip pat yra geras pasirinkimas. Jos puikiai tinka po maudynių, be to, jomis galėsite pašalinti negyvus šunelio plaukus. Jos švelniai šukuoja kailį ir pašalina susipainiojimą. Tačiau šis variantas netiks tankiam plaukui, nes juo nepavyks pašalinti negyvų plaukų. Nepamirškite, kad labai svarbu reguliariai šalinti pabirusius kailio sluoksnius. Šukos padeda pašalinti nešvarumus, kurie linkę kauptis ir įtakoja gerą šuns odos kraujotaką.

Svarbu ne tik iššukavimas, todėl nepamirškite šukuoti savo trumpaplaukio šuns. Jo kailis gali ne taip stipriai susipainioti, tačiau jis vis tiek iškrenta, o negyvus plaukus geriausia pašalinti tiesiog šukuojant. Mūsų parduotuvėje rasite daug naudingų priedų, skirtų augintinio kailiui prižiūrėti.

Kaip išsirinkti šepetį ilgaplaukiui šuniui?

Ilgaplaukių šunų šepečiai turi iššukuoti ilgus plaukus ir užtikrinti, kad jie nesusipainiotų. Svarstote, koks šepetys tinka jūsų ilgaplaukiui šuniui? Kokius priežiūros būdus turėtumėte naudoti? Geriausia būtų rinktis minkštą šepetį, kad nepažeistumėte švelnaus šuns kailio, o tik švelniai jį iššukuotumėte.

Šunų, turinčių storą, tankų ir stiprų poodinį kailį, ir šunų, turinčių trumpesnį kailį, poreikiai visiškai skiriasi. Šiuo atveju reikia užtikrinti, kad šepetys turėtų ilgas ir stiprias adatas, kad jos pasiektų giliausius kailio sluoksnius ir viską tolygiai iššukuotų. Kita vertus, šalinant apatinį kailį geriausiai tiks specialios šunų šukos. Dideliam šuniui taip pat pravers didesnis kailio šepetys, kad galėtumėte greičiau ir patogiau iššukuoti šunį.

Šuns apatinio kailio šalinimas yra labai svarbi procedūra visiems jį turintiems šunims. Atkreipkite į tai ypatingą dėmesį. Šioje kailio srityje gyvena daugiausia bakterijų ir kaupiasi daugiausia nešvarumų. Taigi, gerai parinktas šepetys kiekvieną šuns šukavimo procedutą padarys sklandžią ir malonią abiem pusėms.

ZooKaralyste.lt asortimente rasite mažų ir didelių šepečių, kad galėtumėte efektyviau šukuoti savo šunį. Tokių kurias gerai laikosi rankose, neslysta ir neapsunkina šuns šukavimo. Vienpusės ir dvipusės. Šukuojant kailį, masažuojama yra taip pat oda ir pašalinama vadinami "negyvi plaukai". Juk šepetys turi labai įvairią paskirtį. Tik pasirūpinę visais aspektais, turėsite gražų ir gerai prižiūrėtą kailį turintį šunį. Taip pat atminkite, kad ilgaplaukiams šunims skirti šepečiai nebūtinai tinka trumpaplaukiams šunims ir atvirkščiai. Kiekvieno iš šių šunų šukavimo poreikiai labai skiriasi.

    pixel