Kubas mineralinis, kalkakmenis

surastų prekių kiekis: 9

Kalcio karbonadas. Kuo jis naudingas?

Graužikų dantys iš tiesų yra unikalūs. Jų kandžiai nusipelno ypatingo dėmesio. Jie niekada nenustoja augti. Natūralioje aplinkoje graužikai dėl to didelių problemų neturi. Nepriklausomai nuo rūšies, šios rūšies gyvūnai puikiai susidoroja su nuolat augančiais dantimis. Gyvendami natūralioje aplinkoje jie juos savaime patrumpina. O kitaip su naminiais graužikais? Taigi, jūs, kaip savininkas, turite prižiūrėti savo gyvūno dantų, kad šie neperaugtų.

Graužikas, kurio dantys yra peraugę, tai nelaimingas graužikas. Jie gali pradėti kelti skausmą, dėl ko sunku ar net neįmanoma būna ėsti. Štai kodėl kalcis, tiek jūsų žiurkėnui ir bet kuriam kitam graužikui yra toks pats būtinas daiktas kaip maistas. Jei aprūpinsite juo savo augintinį, jis bus sveikas ir laimingas.

Į kokius produktus turėtumėte atkreipti dėmesį?

Jūsų graužiko poreikis išsivalyti dantis nėra vienintelė priežastis, dėl kurios turėtumėte savo augintiniui duoti kalcio. Jūsų augintiniui taip pat reikia nuolatinio vitaminų, mineralų ir mikroelementų tiekimo. Naudodami kalcį galite aprūpinti jį visais būtiniausiais gyvybiškai svarbiais elementais.

Galite rinktis daržovių, obuolių, apelsinų, natūralų kalcį ir tokį, į kurį pridėta skrudintų kukurūzų. Nesunkiai rasite tinkamą kalcį savo šinšilai, žiurkėnui ar kitam graužikui.

Tinkamas kalcis, jūsų triušiui ,ar bet kuriam kitam graužikui leis patenkinti visus jų poreikius, įskaitant natūraliausią graužikų poreikį - poreikį kramtyti. Neleiskite, kad jūsų augintinis turėtų kramtymo problemų. Nupirkite jam tinkamą kalcį ir gerėkitės jo sveikata.

Kaip išsirinkti geriausias kalkes graužikams?

Nėra lengva parinkti tinkamą kalcį žiurkėnui ar bet kuriam kitam graužikui. Kiekvieno augintinio poreikiai gali skirtis. Tai, kas gerai tinka jūsų šinšilai, nebūtinai tiks ir patiks jūsų jūrų kiaulytėms. Gali būti, kad savo jūrų kiaulytėms pirksite vienokį, o savo triušiui ar šinšilai – kitokį kalcį.

Taigi, rinkdamiesi tinkamą pirmiausia vadovaukitės individualiais savo augintinio poreikiais. Triušis gali suvalgyti daugiau kalcio nei žiurkėnas, todėl jam galite pirkti didesnį. Taip pat atkreipkite dėmesį į kalcio skonį. Graužikai gali būti labai išrankūs ir turėti savitą skonį. Kai kurie gali rinktis natūralius laimus, o kiti - obuolių, daržovių ar kitokių skonių. Vadovaukitės savo augintinio poreikiais. Juk jis yra svarbiausias!

    pixel