Tuneliai, kopėčios

surastų prekių kiekis: 7

Užtikrinkite graužikui pramogas

Žiurkėnai yra labai malonūs padarėliai, nors turi ypatingą charakterį. Šie gyvūnai dažnai parenkami vaikams kaip pirmasis jų draugas, nes garsėja tuo, kad yra maži ir neįkyrūs. Tai nėra visiška tiesa. Žiurkėnai visų pirma yra vienišiai ir naktį aktyvūs gyvūnai. Tuomet jie nori žaisti, bėgioti ir linksmintis; dieną jie daugiausia miega pasislėpę nuo žmogaus akių. Jie vis tiek yra labai puikūs kompanionai, tačiau jiems reikia protingų ir išmintingų šeimininkų bei žaislų, pavyzdžiui, žiurkėnų sūpynių.

Šis gyvūnas, jei dieną jam trūks miego, o naktį - pakankamai aktyvių pramogų, bus pavargęs, įsitempęs ir tiesiog liūdnas. To lengva išvengti. Tiesiog suteikite jam ramybę ir tylą tuomet, kai jis nori miegoti ir galimybę žaisti, kai jam norisi. Pavyzdžiui, graužikų tunelis pažadins jų smalsumą tyrinėti pasaulį ir paskatins taip reikalingą aktyvumą.

Laimingas žiurkėnas, kurio poreikis ir alkiui, ir miegui, ir pramogoms yra patenkintas, gyvena išties laimingai. Šiuos augintinius, nors jie iš prigimties vertina vienatvę, galima net prijaukinti, jei tik elgsitės su jais taip, kaip jie to nusipelno, ir tenkinsite jų poreikius.

Žaislai žiurkėnams - aukščiausio lygio pramoga

Žiurkėnai yra tokie mylimi, populiarūs naminiai gyvūnėliai. Nepaisant jų savito gyvenimo būdo ir gana sudėtingo charakterio, juos auginti nėra taip varginančiai sunku. Jie maži, nereikalauja gausios kompanijos, o ir įsigyti daiktus, skirtus pramogoms, nėra sudėtinga . Žiurkėnams nesunku sukomplektuoti tinkamus žaislus, kurie suteiks jiems daug džiaugsmo.

Mūsų parduotuvėje rasite daug įvairių gaminių, skirtų žiurkėnui pramogauti. Visada populiarūs kamuoliai skirti bėgiojimui, sūpynės, kopėčios, tuneliai ir net ištisos žaidimų aikštelės žiurkėnams. Tai leidžia jums išsirinkti tinkamus žaislus savo žiurkėnui. Graužikų kopėčios pravers tiems žiurkėnams, kurie labiausiai mėgsta laipioti, o sūpynės - tiems, kurie tokį supimąsi laiko atsipalaidavimo būdu.

Nesijaudinkite, jei jūsų žiurkėnas ne iš karto sureaguos į žaislus. Jam reikia laiko prie jų priprasti ir suprasti, kaip jie veikia. Jis tikrai greitai atras, kam jie skirti, ir mėgausis žaidimu su jais. Neverskite jo prievarta; geri žaislai anksčiau ar vėliau išlaisvins jo drąsą. Labiausiai tikėtina, kad jie tai darys naktį, nes tuomet žiurkėnas natūraliai rodo didžiausią aktyvumą.

Graužikų kopėčios ir kiti žaislai - kuo turėtumėte vadovautis besirinkdami?

Tinkamų žaislų pasirinkimas žiurkėnui gali lemti jo laimę, todėl tai labai svarbu. Į ką turėtumėte atsižvelgti, kad jūsų augintinis galėtų linksmai ir saugiai žaisti?

Visų pirma vadovaukitės gaminių kokybe. Rinkitės tuos, kurie pagaminti kruopščiai ir iš aukštos kokybės medžiagų, nes tik taip užtikrinsite savo augintinio saugumą.

Taip pat pasistenkite žaislus pritaikyti prie individualaus jūsų augintinio skonio. Kartais jo mėgstamiausias žaislas bus sūpynės, kartais – bėgiojimui skirtas kamuolys arba žiurkėno tunelis. Leiskite jam rinktis ir pasirūpinkite, kad žaislų įvairovė būtų pakankama.

    pixel