Katžolė

surastų prekių kiekis: 5

Katžolė - ne tik pramoga katėms

Apie katžolės poveikį kačių elgesiui jau daug rašyta. Katės šėlsta dėl šio augalo. Katžolė yra viena iš pirmųjų asociacijų, kurios kyla, kai žmonės ieško žaislų katėms. Augalas vilioja murkles ir skatina jas žaisti bei būti aktyvesnėmis.

Be to, dėka katžolės galima išmokyti katę norimo elgesio. Netiesa, kad šio keturkojo negalima išmokyti. Viskas įmanoma, ir būtent katėms skirta katžolė jums padės. Tai didžiulis skanėstas, kuris suteiks jūsų augintiniui tikrai daug malonumo ir padės jam efektyviai kovoti su stresu bei išmokti naujų dalykų.

Išmokyti savo katę švaros, naudotis draskykle, miegoti, žaisti tam tikrose vietose ar net naudotis kraiko dėže - tai jūsų, kaip atsakingo kačių globėjo, darbas. Visame tame jums gali labai padėti katžolė. Jai jautrūs beveik visi katinai. Mokslininkai teigia, kad šis augalas traukia daugumą kačių. Ir nors gali atrodyti, kad naminiai gyvūnai nuo katžolės netgi yra priklausomi, galite būti ramūs - tinkama neturi tokio poveikio ir nekenkia jūsų augintiniui. Taigi kodėl augalas taip specifiškai veikia kates?

Visa tai skatina katžolėje esantis nepetalaktonas (pagrindinė augalo eterinių aliejų sudedamoji dalis). Dėl nepetalaktono katžolės kvapas primena gyvūnų feromoną ir suaktyvina keturkojų smegenis. Todėl daugeliui kačių patinka ją trinti, laižyti ir kramtyti, o tai lydi švelnus murkimas. Įdomu tai, kad feromoną gali pajusti tik katės patinai. Verta žinoti, kad katžolė turi ne tik stimuliuojantį, bet ir raminantį poveikį katėms.

Kur įsigyti šio kačių skanėsto? Mūsų internetinė parduotuvė mielai jums padės. Padarykite savo katės mokymąsi malonesnį arba dovanokite katinui katžolės kaip skanėstų paįvairinimą. Ji garantuotai suteiks šiek tiek malonumo ir linksmumo. Juk jūsų katė nusipelno geriausio. Jei norite savo augintiniui suteikti tikrai didelį malonumą, pasodinkite katžolių sode arba balkone. Šis medingas augalas žydėdamas turi patrauklius violetinius žiedus. Jums tikrai patiks katžolės vaizdas. Nebijokite, kad pasodinus augalus, jūsų augintinių mėgstamiausia lova taps vazonas. Laikui bėgant murkiai praranda susidomėjimą juo.

Kaip galite naudoti katžolę? Suteikite savo katei pramogą, kurios ji nusipelno, ir išmokykite ją tinkamo elgesio greitai, lengvai ir maloniai. Stebėdami savo katę, paveiktą katžolės, taip pat patirsite daug džiaugsmo ir juoko. Naudodami katžolę taip pat padėsite katei, kuri patiria stresą, pavyzdžiui, dėl neseniai įvykusio persikraustymo. Atsipalaiduokite ir atsipalaiduokite - juk būtent tai jūsų katei suteikia malonumą šis unikalus augalas. Internetinė parduotuvė "ZooKaralyste.lt" jums pateiks katžoles geriausios formos, kad jūsų katė būtų laiminga.

Katžolė jūsų katei - nustebinkite savo keturkojį

Katžolė gali suteikti jūsų katei daug džiaugsmo. Visa tai dėl katžolėje esančios medžiagos, kuri taip stipriai veikia katės receptorius. Tačiau ne visoms katėms šis augalas yra patrauklus. Kai kurios jam visiškai abejingos (manoma, kad tai yra genetinis dalykas). Tačiau daugelį kačių, net ir pačias reikliausias, vilioja katžolės kvapas. Mokslininkai taip pat daro prielaidą - nors kol kas nėra aiškių mokslinių įrodymų - kad katžolė stipriau veikia veislinio amžiaus kates, daug mažiau - vyresnio amžiaus kates ar visiškai mažus kačiukus. Kokie yra katžolės privalumai?

Katės bus labiau atsipalaidavusios, noriai žais ir bus glostomos. Net visiškai uždaros, nemėgstančios glaustytis, šiuo požiūriu pasikeis neatpažįstamai. Katė taip pat suksis, trinsis ir noriau pasiliks ten, kur gali užuosti specifinį ir jai labai malonų katžolės kvapą. Svarbu tai, kad augalas nebūtinai turi būti pasodintas į žemę, kad jūsų augintinis juo susidomėtų. Drąsiai naudokite katžolės kvapo preparatus. Kur įsigyti šių produktų?

Mūsų parduotuvė bus tinkama vieta. Taigi jums visai nebūtina sodinti katžolės sode ar vazonuose. Galite rinktis iš "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje esančių produktų - purškiamų arba miltelių pavidalo katžolių.

Kuo dar jus nustebins katžolės? Jos kaina yra labai prieinama. Jūs nemokėsite daug, bet savo augintiniui suteiksite tikrai puikią pramogą ir atsipalaidavimą. Įsigykite produktą jums patogia forma ir užpurkškite katžolės ant savo augintinio žaislų, draskyklės ar bet kur, kur norite, kad katė būtų, o tada stebėkite rezultatus. Gali pasirodyti, keturkojis bus linksmesnis, nei manote. Be to, jūsų katė taps labiau atsipalaidavusi ir dar noriau ką nors suvalgys, kai nebebus streso ir patogiau jausis naujoje jai situacijoje, pavyzdžiui, ką tik persikrausčiusi į naujus namus.

Katžolių preparatai yra neįkainojami, jei norite išmokyti savo augintinį konkrečių įpročių. Tai nebūtinai turi būti tik miegojimas lovoje ar baldų tausojimas. Naudodami katžolės kvapą įtikinkite jį žaisti konkrečioje vietoje. Gyvūnas dažnai net nesupras, kad kaip tik bandote jį ko nors išmokyti. Žaidimas su katžole - tai malonumas ir atlygis viename. Svarbu tai, kad augalo kvapas išlieka neribotą laiką. Jūsų katės susidomėjimas greičiausiai truks kelias minutes. Prieš vėl jį naudodami, ilgai palaukite. Maždaug valandą katės liks jam nejautrios. Taip yra dėl murklių smegenyse esančių neuronų veikimo.

Ar saugu duoti katžoles? Medicininiu požiūriu katė nenukenčia. Augalas taip pat neturi nuodingų savybių. Nors katžolė yra saugi, turėdami omenyje kačiuko sveikatą, į ją žiūrėkite su tam tikru nepasitikėjimu. Su augalu, kaip ir su bet kokiu nauju dalyku, verta katę supažindinti pamažu ir stebėti jos elgesį. Įdomu tai, kad raminamosiomis katžolės savybėmis dažnai naudojasi ir žmonės. Galite pasigaminti šviežiai nuskintų lapų užpilą arba jų įmaišyti į salotas.

Kuo turėtumėte vadovautis rinkdamiesi katžolę?

Jei norite, kad jūsų katė būtų laiminga, palaikytų gerą nuotaiką ir atsikratytų streso, tuomet katžolė pravers. Ją įsigysite parduotuvėje "ZooKaralyste.lt". Katžolė palengvins kovą su katės stresu ir padės išmokyti ją naujų įpročių. Tačiau kuo turėtumėte vadovautis rinkdamiesi tokį augalą, kad jis tinkamai atliktų savo darbą?

Svarbiausia - jūsų katės gerovė ir efektas, kurį norite pasiekti. Į tai turėtumėte atsižvelgti pirmiausia. Rinkitės katžolių miltelius, jei tiesiog norite savo katę pralinksminti ir padaryti ją šiek tiek aktyvesnę. Juk suteikti savo augintiniui reikiamą fizinį krūvį yra tikrai svarbu, o ypač tingias kates reikėtų specialiai skatinti tai daryti. Galite pabarstyti katžolės miltelių tam tikrose vietose arba pridėti jų į žaislus. Preparatas gaminamas iš gerai išvalytų augalo lapų ir yra saugus katėms. Net jei jos žaisdamos jį suvalgys, joms neturėtų nutikti nieko blogo.

Kita vertus, katžolės purškalas geriausiai tiks, jei norite įtikinti savo katę naudotis tam tikrais daiktais, pavyzdžiui, draskykle. Produktą patogu dozuoti ir jis visiškai nekenksmingas jums ir katėms. Jis turi malonų kvapą, kuris privilios jūsų augintinį į reikiamą vietą. Tokiuose produktuose rasite katžolės ekstrakto, dažnai praturtinto kitų augalų ekstraktais.

Įdomu, kiek kainuoja katžolė? Kaina jus nustebins labai teigiamai. Jums nereikės nerimauti dėl namų ūkio biudžeto, nes jo ypatingai neapkrausite. Už nedidelę kainą savo katei suteiksite daug naudingų pramogų. Be to, jums bus daug lengviau mokyti savo augintinį pagrindų, o jūsų katei - daug maloniau. Dėka šio augalo keturkojis išmoks, kam skirtas draskykla ir kur yra jo guolis. Jei vis dar nesate visiškai įsitikinę dėl katžolės - peržiūrėkite atsiliepimus internete ir pažiūrėkite, kaip į ją reaguoja kitos katės. Tai padės jums apsispręsti.

    pixel