Smėlio substratai

surastų prekių kiekis: 4

Smėlio substratas terariumui

Norėdami sukurti optimalias gyvenimo sąlygas egzotiniams gyvūnams, pasirinkite tinkamą terariumo substratą, pritaikytą prie konkrečios roplių ar varliagyvių rūšies reikalavimų. Jei neturite pakankamai žinių apie substrato parinkimą konkrečiai gyvūnų rūšiai, kreipkitės patarimo į specialistą - veterinarijos gydytoją arba pardavėją.

Smėlis gali būti atskiras substratas jūsų augintinio namuose. Jis dažniausiai naudojamas sausuose terariumuose. Tačiau jį drąsiai galite derinti su kitais konkrečiai rūšiai pritaikytais paklotais, pavyzdžiui, kokoso drožlėmis, durpių substratu, samanomis ar medžio žieve. Smėlis atlieka utilitarinį ir estetinį vaidmenį. Jis leis jums įrengti originalią ir estetišką erdvę jūsų augintinio namuose. Tai vieta jo poilsiui, vystymuisi ir žaidimams.

Mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės smėlio substrato dykumų ir tropinių kraštų gyvūnams. Smėlio galima įsigyti įvairaus dydžio pakuotėse - tiek kibirėliuose, tiek folijos ir popieriaus paketuose. Produktas siūlomas įvairių spalvų - geltonos, oranžinės, rudos ir juodos.

Smėlio substratas terariumui - natūrali varliagyvių ir roplių buveinė

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" siūlomą terariumo smėlį daugiausia sudaro žvyras, kuris sugeria vandenį ir pasižymi biologinėmis bei cheminėmis savybėmis. Žvyras yra tinkamos granuliometrinės sudėties, kuri nedidina vandens kietumo. Jis palaiko šarminę vandens reakciją, taip užtikrindamas optimalią augalų vegetaciją ir užkirsdamas kelią bakterijų ir grybelių dauginimuisi.

Terariumo substratas yra skirtingos granuliacijos, pritaikytas konkrečioms gyvūnų rūšims. Geriausias smėlis gekonams ir driežams yra smulkus, švelnių grūdelių - jis puikiai sulaiko drėgmę. Gyvatėms ir vėžliams galite rinktis šiek tiek stambesnį substratą. Jame nėra aštrių ar kietų briaunų, kurios galėtų sužeisti jūsų augintinį.

Smėlio substratas yra grynas dykumos smėlis, be papildomų dažiklių ar cheminių medžiagų sudėtyje. Jis sukuria optimalią ir natūralią dykumos aplinką ropliams ir varliagyviams. Teigiamai veikia instinktą kasti. Puikiai tinka kaip kiaušinių dėjimo vieta.

Terariumo smėlis - į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant?

Rinkdamiesi smėlio substratą savo terariumui, atkreipkite dėmesį į jo degimo temperatūrą. Geriausias smėlis degamas 400 °C temperatūroje. Atidžiai patikrinkite jo sudėtį ir rinkitės tokį, kuriame nėra cheminių priedų. Rinkitės gaminį, supakuotą kibirėlyje - jis atsparesnis oro sąlygoms. Laikomas sandariai uždarytas, jis nesudrėks. Nepamirškite, kad kito apsipirkimo metu galite rinktis terariumo smėlį, supakuotą į popierių, ir supilti jį į kibirą.

Užtikrinkite, kad gyvūnas nevalgytų substrato. Terariume esantis smėlis augintiniui gali tapti skanėstu, kuris gali užkimšti ar sudirginti jo virškinamąjį traktą ir dėl to jis gali prarasti sveikatą. Tokių situacijų pasitaiko retkarčiais, tačiau verta nepamiršti, kai smėlis yra pagrindinis terariumo substratas.

    pixel