Antkakliai

surastų prekių kiekis: 3

Katės apykaklė - kodėl ji tokia svarbi?

Katė yra vienas populiariausių namų augintinių ir jau tūkstančius metų vertinama kaip žmogaus draugė. Kai kurios šiuolaikinės naminės katės skirstomos į bendraujančias, kitos - ne bendraujančias ir didžiąją gyvenimo dalį praleidžia tarp keturių sienų, o dar kitos eina pasivaikščioti, bet tik su pavadėliu. Visais trimis atvejais pravers kačių antkaklis, nes būtent jis padės katę padaryti saugesnę ir lengviau atpažinti bei rasti, jei augintinis pasiklystų. Kačių antkaklis su adresu padidins tikimybę, kad pabėgusi katė greitai ir saugiai ras kelią namo.

Katės yra labai greiti, judrūs ir sumanūs gyvūnai, todėl net niekada anksčiau iš buto neišėjusi arba tik su pavadėliu vedžiojama katė gali pabėgti už namų ribų. Užteks to, kad ji pasinaudos akimirka ir ištruks įį lauką. Tokiu atvėju kačių antkaklis su adresu padidins tikimybę, kad ji grįš namo.

Išorinis pasaulis yra keista ir neaprėpiama vieta, todėl verta stengtis, kad jūsų katė jame būtų kuo saugesnė. Geriausia, jei katė visai neišeina iš namų, tačiau pabėgti gali pasitaikyti net ir geriausiai ir mandagiausiai katei, kuri pajunta gamtos šauksmą ir nusprendžia pasimėgauti savo plėšrūno prigimtimi.

Saugus kačių antkaklis - tai toks, kuris padės atpažinti jūsų katę ir neleis jai kur nors užklysti. Tai padidins jūsų augintinio saugumą lauke ir net jei jūsų katė yra tik naminė, verta turėti tokį antkaklį - vien dėl saugumo. Gerai parinktas antkaklis taip pat gali tiesiog labai gražiai atrodyti ir būti tikra jūsų augintinio puošmena.

Saugi kačių apykaklė - asortimento apžvalga

Kiekvieną katę verta aprūpinti tinkamu antkakliu. Net ir labai geros kokybės antkaklis kainuoja tikrai nedaug, tačiau jis gerokai padidina katės saugumą lauke, taip pat mažesnių gyvūnų, ant kurių katė gali pradėti medžioti, saugumą. Šiuo atveju geriausias sprendimas yra antkaklis su varpeliu, kuris sustabdys ją nuo medžioklės ir nedarys neigiamos įtakos kaimynystėje esantiems paukščiams. Saugumo lygį taip pat didina kačių antkaklis su vardu. Ant antkaklio nurodžius kuo daugiau informacijos, įskaitant tik augintinio vardą, taip pat telefono numerį, kuriuo būtų galima skambinti, jei augintinis būtų rastas, padidėja tikimybė, kad gyvūnas ras namus, o ne prieglaudą.

Kačių antkaklis su varpeliu ar adresu - labai svarbu išsirinkti tinkamą antkaklį, taip pat svarbu ir jo dydis. Todėl mūsų asortimente rasite universalių antkaklių, kuriuos galima lengvai ir greitai pritaikyti prie bet kurios katės kaklo. Kačių antkaklis neturi būti per daug prigludęs, tačiau jis taip pat neturi būti ir per platus. Antkakliai katėms paprastai užsegami šiek tiek tvirčiau, nes katės vaikšto po tvoromis, lipa į medžius ir turi didesnę tikimybę jį nusimauti. Jei nežinote, kaip teisingai užsegti ir pritaikyti apykaklę prie konkrečios katės kaklo, verta paprašyti labiau patyrusio žmogaus patarimo.

Tinkamas apykaklės pritaikymas jūsų katei taip pat svarbus patogumo požiūriu. Per ankšta ar per maža apykaklė jūsų augintiniui bus nepatogi, o katės šiuo požiūriu gali būti labai niūrios, tai gali patvirtinti beveik kiekvienas tokio augintinio šeimininkas.

Dėl netinkamai prigludusios apykaklės taip pat reikės nuolat bandyti ją nuimti, o blogiausiu atveju tai sukels kvėpavimo problemų. Kita vertus, per laisva apykaklė reguliariai nuslysta nuo augintinio kaklo. Todėl renkantis kačių antkaklį svarbu nepamiršti savo augintinio patogumo.

Katės apykaklė - su varpeliu, o gal su vardu? Kaip išsirinkti?

Dėl saugumo labai svarbu pasirinkti kačių antkaklį, todėl verta gerai pagalvoti ir pasirinkti geriausią. Gana didelis asortimentas gali padėti priimti šį sprendimą. Ką rinktis, kai reikia apykaklės katės patinui ar katei?

Svarbiausia - saugumas, todėl labai populiarus kačių antkaklis su telefono numeriu. Tokiu būdu, net jei augintinis nuklys per toli nuo namų, kas nors turės galimybę jį surasti ir paskambinti nurodytu telefono numeriu. Taip kartu apsaugosite katę nuo daug streso dėl buvimo naujoje, nepažįstamoje aplinkoje, taip pat apsaugosite ją nuo patekimo į prieglaudą.

Naudojant tokio tipo kačių antkaklį, šalia adreso verta užrašyti augintinio vardą. Katės gamtoje gali pamesti tokį antkaklį, o jį radęs žmogus ne tik turi galimybę susisiekti su šeimininku, bet ir gali pradėti vadinti kačiuką vardu, prie kurio jis yra pripratęs. Turint tokius duomenis, surasti pabėgėlį bus lengviau.

Taip pat verta pasirūpinti kitų gyvūnų saugumu - juk katė yra plėšrūnė ir jai būdinga medžioti mažesnius gyvūnus - graužikus ar paukščius. Todėl verta pagalvoti apie kačių antkaklį su varpeliu, kuris sustabdys katę nuo medžioklės ir įspės potencialias aukas, kad ji artėja - tada jos turės galimybę išvengti pavojaus.

Jei jums sunku pasirinkti ir abejojate, verta pasidomėti atsiliepimais internete. Taip palyginti lengviausia susirasti kokybišką gaminį, kuris yra populiariausias tarp kitų kačių savininkų.

Kačių antkakliai taip pat turi grynai estetinį aspektą ir gali būti madinga puošmena. Todėl renkantis tinkamą apykaklę svarbu atsižvelgti į tai, kokio tipo ir modelio apykaklė derės prie jūsų augintinio veislės, spalvos ir kailio. Ne kiekvienas antkaklis tiks jūsų augintiniui. Katės iš prigimties yra individualistės, todėl verta tai pabrėžti ir išsirinkti tobulą apykaklę.

Pasirinkę tinkamą kačių antkaklį, užtikrinate savo augintinio saugumą. Jei augintinis pabėgtų, tikimybė jį surasti padidėja dėl duomenų, kurie gali būti nurodyti ant apykaklės. Verta tai prisiminti, nes, kaip visi žinome, katės eina savais keliais, ir nepakenks būti pasiruošusiems tokiems atvejams.

Žinoma, pirmą kartą pabandžius uždėti antkaklį, beveik visos katės bus daugiau ar mažiau sutrikusios ir norės jo atsikratyti. Tačiau tinkamai uždėjus apykaklę, jūsų augintinis anksčiau ar vėliau prie jos pripras ir ji jam nebebus nepatogus aksesuaras. Kačių antkakliai taip pat gali tiesiog gerai atrodyti.

    pixel