Šampūnai, kondicionieriai

surastų prekių kiekis: 37

Kačių šampūnas - kodėl turėtumėte naudoti specializuotas priežiūros priemones.

Katės laikomos labai švariomis būtybėmis. Tiesa, katės labai rūpinasi savo higiena, tačiau tai nereiškia, kad neturėtumėte maudyti savo katės. Tiek lauko, tiek vidaus katėms retkarčiais pravers solidi maudynė. Tai pašalins nemalonius kvapus, sumažins šėrimąsi ir palaikys sveiką odą bei kailį. Svarbu atminti, kad jokiu būdu negalima maudyti katės naudojant kosmetiką skirtą žmonėms. Jis gali sudirginti gyvūno odą ir sukelti alergiją ar net rimtas odos ligas.

Specialūs kačių šampūnai turi katės odai pritaikytą pH. Jie yra švelnūs ir pritaikyti jūsų augintinio poreikiams. Naudojant kokybišką kačių kosmetiką, jūsų augintinio kailis bus blizgus ir švelnus, išvengsite odos ligų ir net pasirūpinsite, kad būtų išsaugota intensyvi kailio spalva. Dėl visų šių priežasčių patartina ne tik reguliariai prižiūrėti kailį, bet ir rinktis kosmetiką, kuri veiktų gyvūno naudai.

Koks geriausias šampūnas jūsų katei? Tipai ir naudojimo būdai.

Rinkoje yra šampūnų, skirtų pagrindinei kačių priežiūrai, specializuotų kosmetikos priemonių, pritaikytų individualiems poreikiams, taip pat skirtų konkrečioms kačių veislėms, pavyzdžiui, šampūnas persų ar britų katėms.

Pagrindiniai šampūnai leidžia katės kailį ir odą kruopščiai išvalyti nuo nešvarumų, palieka švelnų kvapą, išlygina kailį ir suteikia jam minkštumo bei blizgesio. Paprastai tai švelnios ir dažnai natūralios sudėties produktai, kurie nedirgina odos ir padeda išvengti alergijos.

Jei jūsų katė turi jautrią odą, venkite produktų su parabenais ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Rinkitės natūralią kosmetiką, geriausia tokią, kuri neturi balinamojo poveikio, net jei jūsų katė turi baltą kailį. Taip išvengsite papildomo sudirginimo, kuris gali dar labiau atbaidyti jūsų augintinį nuo būsimų maudynių. Jei nežinote, kokį produktą pasirinkti jautriai katei, investuokite į kačiukams skirtą šampūną - jis visada švelnesnis nei suaugusiems gyvūnams skirta kosmetika.

Specializuotos kosmetikos priemonės yra skirtos parodų katėms. Žinoma, jas gali naudoti ir kačių, kurios nedalyvauja tokiuose renginiuose, savininkai. Šios priemonės palengvins kailio šukavimą, padės išlaikyti kailį blizgantį ir intensyvų, išlygins ir suteiks žvilgesio. Tai aukščiausios kokybės produktai, priklausantys "kačių šampūno" kategorijai. Tačiau tokių kosmetikos priemonių kaina gali atbaidyti "lapių kačių" savininkus. Tačiau tai nereiškia, kad jų negalima naudoti tokioms katėms.

Antroji kosmetikos linija yra gydomieji produktai. Šie produktai padės kovoti su pleiskanomis ir kailio slinkimu, blusomis ir kitais parazitais, alergijomis ir odos sudirgimu. Gydomųjų produktų sudedamosios dalys yra pritaikytos konkrečiai jūsų katės sveikatos problemai ir juos paprastai skiria veterinarijos gydytojas. Atminkite, kad, pavyzdžiui, šampūnas nuo pleiskanų jūsų katei yra vaistinis preparatas. Nenaudokite jo atskirai, nepasitarę su veterinarijos gydytoju, ypač jei jūsų augintinis serga kitomis ligomis, ypač susijusiomis su odos ligomis.

Apart tradicinių šampūnų, gyvūnų augintinių parduotuvėse taip pat galima įsigyti sausų šampūnų ir kondicionierių katėms. Sausi šampūnai puikiai tinka, jei jūsų katė bijo vandens. Jie taip pat naudingi keliaujant su augintiniu. Kondicionieriai ypač rekomenduojami ilgesnio plauko katėms. Jie neleidžia susipainioti, minkština kailį ir jį stiprina.

Būna atvejų, kai katės kailis būna prastos būklės. Taip gali būti dėl ligos, prastų gyvenimo sąlygų (tai būdinga katėms po įvaikinimo) arba tiesiog dėl didelio nenoro šukuotis. Tokiu atveju nepradėkite nuo maudymo. Šlapią kailį dažnai būna sunkiau iššukuoti, o po juo dažnai būna žaizdų, sudirgimų ir kartais žaizdų. Pirmiausia pabandykite švelniai iššukuoti kailį ir iškirpti visus susipainiojimus. Jei svarstote, kokį šampūną tokioje situacijoje rinktis savo katei, statykite ištisas kosmetikos linijas, kurios palengvina šukavimą ir malšina sudirgimą. Taip atliksite visą šukavimą nuo pradžios iki galo, o jūsų katė jausis palengvėjusi.

Į ką turėčiau atsižvelgti rinkdamasis kosmetiką savo katei?

Kačių šampūnai ir kondicionieriai, kaip ir žmonėms skirti produktai, visų pirma turi gerai valyti kailį ir pasižymėti viliojimo savybėmis. Nepriklausomai nuo šampūno ar kondicionieriaus tipo, jų sudėtis turi būti kuo natūralesnė ir švelnesnė. Viliojimo priemonė turi būti specialiai sukurta katėms. Kačių odos PH yra aukštesnis nei žmonių, todėl kiti produktai gali dirginti jų jautrią odą. Reikėtų pasirūpinti, kad kosmetikos priemonėje nebūtų kenksmingų parabenų ar dirbtinių dažiklių.

Šampūno ar kondicionieriaus priežiūros savybes sustiprina vitaminai E, A ir B5. Sudėtyje esančios ramunėlės, alavijas ar avižiniai dribsniai gali padėti nuraminti sudirgimą. Jei plaukai pernelyg slenka, pravers plaukus stiprinantys preparatai, pvz., su lauko arklio uosiu, o maudymosi sukeltą stresą sumažinti padės kosmetika su levandų aliejumi.

Sausas šampūnas katėms - kam jo reikia?

Tarp įvairių produktų, skirtų kačių kailiui prižiūrėti, yra sausas šampūnas katėms. Šis kosmetikos gaminys nėra naujiena, nes jo taip pat galima įsigyti vaistinėse, žinoma, žmonėms skirtų versijų. Tačiau kam investuoti į sausą šampūną savo katei, jei galite ją maudyti įprastu būdu? Yra situacijų, kai būtent kosmetinio purškiklio naudojimas veiks daug geriau ir bus naudingesnis visoms pusėms: ir jums, ir jūsų katei.

Dažniausiai šias priežiūros priemones naudoja veisėjai ir žmonės, pristatantys kates kačių parodose. Žinoma, katė paprastai tinkamai paruošiama tokiam renginiui - jai maudyti naudojamas jos kailio tipui pritaikytas kačių šampūnas. Tačiau kartais to nepakanka, tiksliau - jis būna per trumpalaikis. Kalbame apie situacijas, kai katė, pavyzdžiui, tiesiog susitepa žaisdama namuose. Tokiu atveju būtina įvertinti, kas labiau apsimoka - vėl maudyti katę ar naudoti sausą šampūną.

Kartais taip pat pasitaiko, kad katė blogai toleruoja kelionę. Tokiu atveju ji gali vemti arba, pavyzdžiui, viduriuoti, o tai ilgaplaukių kačių atveju panaikina bet kokio puikios būklės gyvūno pasirodymo galimybę. Valant kailį vandeniu galima pašalinti nešvarumų pėdsakus, tačiau dažnai nepanaikinamas kvapas, Taip pat tai yra problematiška, jei kailis yra baltas. Tuomet į pagalbą skuba kačių šampūno purškiklis.

Net jei neturite parodų katės, kai kuriais atvejais galite jausti poreikį naudoti sausą šampūną. Pavyzdžiui, kalbame apie kates po operacijos, reabilitacijos procese, kurios dažnai tuštinasi po savimi, nes nekontroliuoja savo poreikių. Tas pats gali nutikti bet kuriai katei, kuri susižeidžia ar tiesiog sensta. Be to, katės, kenčiančios nuo šlapimo nelaikymo, pavyzdžiui, po sterilizacijos arba dėl ligos, gali turėti nemalonų kvapą. Tokiu atveju maudyti gyvūno nepatartina, nes tai sukelia jam papildomą stresą ir komplikacijas. Geriausias sprendimas bus kačių šampūnas, dėka kurio bus pašalinamos dėmės ir nemalonus kvapas.

    pixel