"Eurowet" šampūnas "Hexoderm" 500ml

  • Antiseptinis skystis šunų ir kačių odai ir plaukams 500ml
  • "Eurowet" šampūnas "Hexoderm" 500ml
Gamintojas: Eurowet
14,90 €
/ vnt.

"Eurowet" šampūnas "Hexoderm" 500 ml - dermokosmetinė priemonė šunims ir katėms
Rūpindamasi nuo odos uždegimų kenčiančiais gyvūnais, "Eurowet" sukūrė unikalų šampūno šunims ir katėms receptą. Kosmetikos priemonė švelniai ir veiksmingai plauna plaukus, todėl jie tampa švarūs, gaivūs ir malonūs liesti. Pagrindinė produkto užduotis - reguliuoti odos mikroflorą ir normalizuoti jos pH. Tarp naudingų veterinarinio šampūno sudedamųjų dalių yra kokosų aliejus, kuris visame pasaulyje labai vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir tepamųjų savybių. Medžiaga ant jautrių audinių palieka ploną plėvelę, kuri neleidžia epidermiui netekti vandens ir taip suteikia raminantį palengvėjimą kenčiantiems gyvūnams. Dermokosmetika yra švelni, todėl ją galima naudoti kasdien be jokios baimės. Jis nesukelia alerginių reakcijų ir labai gerai putoja, todėl pasiekia kiekvieną augintinio kūno kampelį. Be to, jį lengva nuplauti ir jis labai veiksmingas. Didelio ekonomiško šampūno buteliuko pakanka daugeliui gydomųjų priežiūros procedūrų.

Indikacijos: Odos priežiūra siekiant tinkamai gydyti uždegimines ligas.

Atsargumo priemonės: Venkite patekimo į akis.

Naudojimas: Prieš naudojimą suplakite. Užtepkite šampūno ant drėgnų plaukų ir odos, tolygiai paskirstykite ant kūno, išplaukite ir nuskalaukite. Pakartokite procesą, palikdami šampūną ant kailio ir odos 5-10 minučių. Naudokite kasdien arba pagal poreikį.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Kačiukas
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel