ID pakabukas katei

surastų prekių kiekis: 7

Identifikatoriai katėms

Laukinės katės vis dar yra įprastas reiškinys. Tokią katę dažnai renkasi žmonės, gyvenantys vietovėje, kurioje yra tam tinkamos auginimo sąlygos - jie gyvena atokioje, kaimo vietovėje, ramioje vietoje, kur eismas sumažintas iki minimumo. Kaskart dažniau katės išvedamos pasivaikščioti uždedant joms pavadėlį. Jei priklausote vienai iš šių grupių, žinote, kaip svarbu užtikrinti katės saugumą tokių pasivaikščiojimų metu. Štai kodėl jūsų katei pravers identifikatorius.

Neatsisakykite to, net jei vedžiojate katę tik su pavadėliu - pasitaiko įvairių įvykių, išsigandusi katė gali išsilaisvinti ir pabėgti. Lengviau ją rasti, jei turi identifikatorių. Jis taip pat labai svarbus, jei išleidžiate augintinę į lauką vieną - jei ji nuklystų per toli ir nežinotų, kaip grįžti, ją radęs žmogus žinos, į ką kreiptis. Jis taip pat naudingas katėms, kurios neišeina į lauką - kartais užtenka akimirkos, kad katė pasinaudotų atviromis durimis ir pajustų laisvės skonį.

Naudodami identifikatorių užtikrinsite savo katės saugumą. Net jei pasiklys, greitai ją rasite. Pasivaikščiojimai bus saugesni ir taps malonesni. Be to, patirsite daug mažiau streso. Jei netikėtai katė pabėgs į lauką - pašaliniams asmenims bus daug lengviau atpažinti, kad tokia katė turi savininką.

Katės pakabukas su graviūra - kad katė nepasiklystų

Kačių žetonas su graviravimu yra viena iš jūsų katės saugumo garantijų. Būtent jis padės lengviau surasti jūsų katę, net jei jūsų katė patirtų nemalonų nuotykį ir tiesiog pasiklystų. Jis duos aiškų signalą kitiems, kad katė turi šeimininką ir mielai pas jį sugrįžtų. Kačių žymeklis gali tiesiog išgelbėti katės gyvybę.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite mažų ir didelių pakabukų. Metaliniai, odiniai ir silikoniniai. Tamsoje fosforescuojantys ir su šviečiančiais šviesos diodais. Išsirinkite tokį, kuris jums labiausiai tinka. Pasirūpinkite, kad jūsų augintinis būtų aiškiai matomas.

Svarbiausia - jūsų katės saugumas. Geras identifikatorius ant antkaklio padės ją surasti ir atpažinti. Jei jūsų katė pabėgtų iš namų, kokybiškas pakabukas ant antkaklio padės ją surasti ir atpažinti. Identifikatorius užtikrins, kad katė bus matoma ir galima bus ją atpažinti.

Identifikatoriai - būtini naminėms katėms

Rinkoje galima rasti įvairių identifikatorių. Laimei, išsirinkti tinkamą savo katei neturi būti sunku. Tereikia atsižvelgti į savo katės gerovę ir saugumą, kuri yra svarbiausia. Net jei jūsų katė nėra laukinė, jai reikia padoraus ir kokybiško identifikatorio.

Pasirinkite identifikatorių, kuris gerai prisitvirtina prie apykaklės. Jis neturi būti per plonas, nes gali nukristi. Rinkitės tokį, kuriame išsilaikytų visa informacija ir kurio nepažeistų, pavyzdžiui, drėgmė. Yra idetifikatorių su šviečiančiais šviesos diodais arba fosforescuojančių tamsoje. Jei norite, kad jūsų katė visada būtų matoma, rinkitės būtent tokį. Visada įsitikinkite, kad etiketėje esantys duomenys yra atnaujinti - tik tada idetifikatorius atliks savo funkciją taip, kaip turėtų.

Nesivadovaukite kaina kaip vieninteliu kriterijumi. Tokie idetifikatoriai visai nėra brangūs. Mūsų parduotuvėje jų galite įsigyti vos už kelis zlotus. Jūsų katės saugumas nepriklauso nuo jūsų piniginės turinio ir yra kiekvienam pasiekiamas. Patikrinkite atsiliepimus internete - jie daug ką papasakos apie pakabukų ilgaamžiškumą ir tai, kokia yra jų praktinė nauda.

    pixel