Vitaminai arkliams

surastų prekių kiekis: 1

Vitaminai arkliams - viskas sveikatai

Žirgų sveikata yra šiek tiek nevykęs žodžių junginys - gali susidaryti įspūdis, kad arkliai yra labai atsparūs ir jiems niekada nieko netrūksta. O iš tiesų jie yra labai švelnūs gyvūnai, kuriems reikia ypatingos priežiūros. Tik tada jie gali dirbti ir visapusiškai išnaudoti savo raumenų jėgą. O kad tai truktų kuo ilgiau, vitaminai arkliams yra būtini. Jie leis arkliams atgauti prarastas jėgas, pasirūpins bendra jų būkle ir suteiks jiems viską, kas būtina jų vystymuisi.

Sunkaus darbo laikotarpis, žiema, kai trūksta šviežio maisto, ligos ir sveikimo laikotarpis, nėštumas ir žindymas, augantis kumeliukas - visam tam reikia tinkamo pašaro ir papildų su reikiamais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis. Vitaminai arkliui yra labai svarbūs - jie palaiko arklio sveikatą.

Pasirūpinkite, kad jūsų žirgas visada turėtų vitaminų gausą, tačiau nepersistenkite su jų kiekiu - jų perteklius žirgo organizmui yra toks pat pavojingas kaip ir trūkumas. Pasirūpinkite, kad žirgas gautų tokį kiekį, kokio jam reikia, tuomet jis bus sveikas ir laimingas, visada noriai dirbs.

Kokius vitaminus paringti žirgui? Patikrinkite, kuo galite pasikliauti

Žirgo organizmas yra labai sudėtingas ir itin subtilus. Išlaikydami tinkamą pusiausvyrą, aprūpindami jį pilnavertišku maistu ir tinkamais vitaminais, užtikrinsite jam ilgą, laimingą gyvenimą be ligų ir skausmo. Mūsų asortimente rasite daugybę vitaminų rūšių - kad jūsų žirgas visada gautų tai, ko jam bet kuriuo metu reikia sveikatai ir tinkamam vystymuisi.

Pas mus galite įsigyti vitaminų ir preparatų, kurie palaiko žirgo kvėpavimo sistemą, stiprina imuninę sistemą, padeda atsinaujinti ir atpalaiduoja sužeistą odą, taip pat yra naudingi raumenims, gyvybingumui ir aktyvumui palaikyti. Taip pat galima įsigyti vitamino C žirgams, kalcio ir papildų kumeliukams bei nėščioms ir žindančioms kumelaitėms.

Siūlome įvairių sudedamųjų dalių mišinius, skirtus specialių poreikių turintiems žirgams. Jie papildys svarbiausius vitaminų ir mineralų kiekius, kurių kartais trūksta pagrindiniuose pašaruose. Tai ypač svarbu žiemą. Žiemai skirti vitaminai padės žirgui išgyventi šiuo sunkiu laikotarpiu, kai žirgas turi ribotas galimybes gauti šviežio maisto.

Vitaminai žirgui - kuo turėtumėte vadovautis rinkdamiesi?

Išsirinkti tinkamus vitaminus žirgui nėra lengva. Tam reikia žinių ir patirties. Norėdami visapusiškai nustatyti savo žirgo poreikius, taip pat turite skirti laiko žirgo stebėjimui. Tai geriausias ir greičiausias būdas pamatyti, ar jūsų žirgui ko nors trūksta. Jei taip, galėsite greitai imtis atitinkamų veiksmų.

Jei nežinote, kokie vitaminai jūsų žirgui būtų geriausi, kreipkitės į veterinarijos gydytoją, kuris specializuojasi arklių srityje. Jis padės nustatyti jūsų žirgo poreikius, o tada galėsite nusipirkti geriausią preparatą. Jei nesate tikri - nepirkite savarankiškai, nes geriau neeksperimentuoti su gyvūno sveikata.

Vadovaukitės savo žirgo gerove - taip galėsite gauti tik naudos - ir jūs, ir visi jūsų žirgai. Taip pat galite patikrinti kitų žirgų savininkų ir augintojų nuomones apie atitinkamų preparatų poveikį, tačiau šias nuomones laikykite labiau gairėmis, o ne vienareikšmiškai lemiančiais veiksniais. Kiekvienas žirgas yra skirtingas ir gali reaguoti skirtingai. Be to, nesivadovaukite kaina kaip vieninteliu pasirinkimo kriterijumi - taip galite pakenkti gyvūnui. Jo poreikiai ir individualios aplinkybės visada yra svarbiausi. Tik vėliau svarbu visa kita.

Widoki:
      pixel