Ėdalas suaugusiai katei

surastų prekių kiekis: 158

Maistas vyresnio amžiaus katėms - kodėl tai svarbu?

Senatvė gali būti nuostabus gyvenimo etapas, taip pat ir jūsų katei. Jūsų, kaip atsakingo katės globėjo, vaidmuo - sudaryti jai kuo geresnes sąlygas. Vyresnio amžiaus katė nusipelno tinkamos, rūpestingos priežiūros ir kruopščiai parinkto kačių maisto. Būtent tinkama mityba leidžia gyvūnui daug ilgiau gyventi sveikam ir geros psichinės bei fizinės būklės.

Vyresnio amžiaus gyvūnus dažnai lydi įvairios ligos ir negalavimai. Katės dažnai sparčiai netenka svorio, nes pasikeičia maisto medžiagų pasisavinimas. Jos taip pat gali staiga nutukti, o tai kelia diabeto riziką ir yra per didelio kalorijų kiekio, palyginti su katės poreikiais, rezultatas. Dėl šios priežasties katės turi gauti tinkamo maisto, kuris suteiktų joms visko, ko reikia tinkamam funkcionavimui.

Jei tinkamai rūpinsitės savo augintiniu, padėsite jam dar ilgai džiaugtis sveikata ir gerove. Tinkama mityba šiuo laikotarpiu taip pat labai svarbi profilaktinei sveikatos priežiūrai. Dėl šios priežasties senjorų kačių maistas dažnai skiriasi savo sudėtimi ir vitaminų ar mineralų kiekiu nuo suaugusioms katėms skirtų produktų.

Vyresnio amžiaus katė - kaip ja rūpintis?

Tinkama mityba yra svarbiausia, kad jūsų katė būtų sveika. Vyresnio amžiaus kačių maistas - tai maistas, kuris palaiko organizmą ir neleidžia išsivystyti vyresnio amžiaus katėms būdingoms ligoms ir negalavimams. Be to, jis taip pat suteikia lengvai virškinamų maistinių medžiagų su mažesniu kalorijų kiekiu. Tai užtikrina, kad gyvūnas išliktų geros būklės ir nesijaustų alkanas, nors gauna mažiau kalorijų, o tai savo ruožtu lemia geresnę savijautą ir svorio palaikymą.

Mūsų parduotuvėje rasite tiek sauso, tiek šlapio maisto, kuris sudarys visavertį jūsų katės racioną ir suteiks visų jai reikalingų maistinių medžiagų. Maistą galima maišyti, ypač jei pasirinksite vieną produktų liniją. Taip užtikrinsite savo augintiniui įvairovę ir patenkinsite jo poreikius, susijusius su suvartojamo maisto rūšimi. Tai taip pat padeda palaikyti atitinkamą vandens kiekį katės organizme.

Geriausias senjorų kačių ėdalas tiekiamas skirtingo dydžio pakuotėmis, kad galėtumėte patys nuspręsti, kiek maisto reikia, ir kad jūsų katė jį valgytų reguliariai ir visada gautų šviežio maisto. Tai jai labai svarbu, nes šviežias maistas yra ne tik sveikesnis, bet ir skanesnis. Pirkdami mažesnę pakuotę, išvengsite problemos, kai maistą laikysite atvirame maišelyje, o tai kelia riziką, kad maiste dauginsis mikroorganizmai,kurie yra pavojingi vyresniems gyvūnams. Tokiu būdu taip pat galite įsigyti skirtingų skonių maisto, kad paįvairintumėte savo katės maistą ir užtikrintumėte, jog jūsų augintiniui nebus nuobodu su vienu maisto variantu.

Geriausias sausas ir drėgnas ėdalas vyresnio amžiaus katei - kuris iš jų?

Geriausias maistas vyresnio amžiaus katei yra nedidelis ir lengvai kramtomas. Juk vyresnio amžiaus katės jau gali turėti problemų su dantimis ir dantenomis. Dėl šios priežasties geriausias pasirinkimas bus tas sausas ėdalas vyresnio amžiaus katėms, kuris turi mažus, traškius kroketus. Tokiu būdu netikslus maisto kąsnis gyvūnui nepakenks, o kartu pats valgymas nesukels skausmo.

Jei jūsų katės dantenų problemos arba dantų trūkumas jau gana stiprus, visada galite rinktis šlapią maistą, kuris yra minkštas,todėl valgytigyvūnui bus lengviau. Net katė, kuriai pašalinta didžioji dalis dantų, gali valgyti minkštus mėsos gabalėlius.

Jei jums kyla klausimas, ar vyresnio amžiaus katėms turi būti specialiai paruoštas ėdalas, atsakymas yra teigiamas - daugeliu atvejų taip. Tokioje formulėje paprastai būna daugiau virškinimo sistemą palaikančių ingredientų, nes senjorų kačių virškinimo problemos nėra naujiena. Dažnai vyresnių kačių maiste taip pat būna sumažintos tam tikrų mineralinių medžiagų vertės, kad būtų išvengta inkstų ir šlapimo takų problemų.

Jei jūsų vyresnio amžiaus katė nenoriai juda, tai gali reikšti, kad jai skauda sąnarius. Daugeliu atvejų vyresnio amžiaus katėms skirtame sausame ir drėgname maiste yra sudedamųjų dalių, kurios palaiko sąnarių funkciją, veikia priešuždegimiškai ir skatina sąnarių skysčio gamybą. Tai padės išvengti problemų ir skausmo. Be to, dėl mažesnio riebalų kiekio,maistas turi mažesnį kaloringumą. Tokiu būdu katė nebus pernelyg nutukusi. Pravartu pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, kuris gali padėti parinkti geriausią dietą ir nustatyti produktus, kurie turi būti vyresnės katės valgiaraštyje.

pixel