SHEBA paketėlis 4x85g Delicacy in Jelly - Paukštienos skoniai - drėgnas kačių maistas želė (su vištiena, su kalakutiena, su antiena, su paukštiena)

  • SHEBA® Delicacy in Jelly drėgnas kačių ėdalas yra visavertis ėdalas, aprūpinantis jūsų augintinį būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis.
  • SHEBA paketėlis 4x85g Delicacy in Jelly - Paukštienos skoniai - drėgnas kačių maistas želė (su vištiena, su kalakutiena, su antiena, su paukštiena)
  • SHEBA paketėlis 4x85g Delicacy in Jelly - Paukštienos skoniai - drėgnas kačių maistas želė (su vištiena, su kalakutiena, su antiena, su paukštiena)
Gamintojas: Sheba
4,29 €
/ vnt.
0,01 € / kg

SHEBA® Delicacy Poultry Flavours - tai švelnūs, mėsingi dribsniai aksominėje želėje, kurie yra visavertis ir subalansuotas pašaras suaugusioms katėms. Šiame rinkinyje yra 4 išskirtinių skonių patiekalai: su antiena, su vištiena, su paukštiena ir su kalakutiena. SHEBA® Delikatesai paruošti iš aukštos kokybės ingredientų pagal pagrindinį receptą. Todėl jie ne tik suteikia puikų skonį, bet ir aprūpina jūsų katę reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Patiekalų sudėtyje rasite idealų vitaminų ir mineralinių medžiagų derinį, kuris padės pasirūpinti jūsų augintinio sveikata ir gyvybingumu. Cinkas palaiko odos ir kailio sveikatą, geležis, be kita ko, padeda tinkamai gaminti hemoglobiną, o varis dalyvauja daugelyje medžiagų apykaitos procesų.

Šėrimo SHEBA® drėgnu ėdalu katėms privalumai:

  • Receptas :meistriškai sukurtas aukščiausios kokybės receptas.

  • Puiki išvaizda: viliojantys, švelnūs maisto gabalėliai su apetitą žadinančiu padažu.

  • Visavertis ir subalansuotas: Visavertė ir subalansuota mityba, kad jūsų katė būtų gyvybinga ir sveika.

Sudėtis:

Sudėtis :mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (42 %, įskaitant 4 % ančių), mineralai, cukrus .

Su vištiena - sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai(42 %, įskaitant 4 % vištienos), mineralai, cukrus.

Su paukštiena - sudėtis: mėsa irgyvūninės kilmės produktai(42 %, įskaitant 4 % paukštienos), mineralai, cukrus.

Su kalakutiena - sudėtis: mėsa irgyvūninės kilmės produktai(42 %, įskaitant 4 % kalakutienos), mineralai, cukrus.

Kaloringumas :62 kcal/85 g

Priedai / 1 kg:

Maisto papildai: 1 kg mėsos: VitaminasD3: 200IU, bevandenis kalcio jodatas: 0,3 mg, vario sulfato pentahidratas: 4,4 mg, geležies sulfato monohidratas: 31,3 mg, mangano sulfato monohidratas: 5,9 mg, cinko sulfato monohidratas: 41,2 mg. / Technologiniai priedai: kasijos derva 1300 mg.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 7,7; riebalai: 1,5 proc: neorganinės medžiagos: 1,7; žalios ląstelienos: 0,3; drėgmės kiekis: 85.

Šėrimo būdas:

Rekomenduojame šerti tiek SHEBA® drėgnu visaverčiu ėdalu, tiek sausu ėdalu.

3 kg sveriančiai katei per dieną reikia 2 paketėlių ir 15 g sauso maisto, 4 kg sveriančiai katei per dieną reikia 2 paketėlių ir 20 g sauso maisto, o 5 kg sveriančiai katei per dieną reikia 2 su puse paketėlio ir 25 g sauso maisto.

Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir koreguokite maisto kiekį pagal katės poreikius. Antsvorio turinčioms katėms sumažinkite paros kiekį. Informacijos apie katės šėrimą rasite mūsų interneto svetainėje www.sheba.pl arba paskambinę pagalbos telefonu 0-801 10 63 63. Pasirūpinkite, kad katė galėtų gerti šviežio vandens. Maitinkite kambario temperatūros maistu. Nesuvartotą porciją laikykite šaldytuve iki 2 dienų.

Techniniai parametrai
Svoris:
340
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel