SHEBA paketėlis 4x85g "Selection in Sauce Juicy Flavours" - drėgnas kačių ėdalas padaže (su jautiena, su ėriena, su vištiena, su kalakutiena)

  • SHEBA® Selection in Sauce Juicy Flavours yra visavertis ėdalas, suteikiantis jūsų augintiniui būtinų maistinių medžiagų.
  • SHEBA paketėlis 4x85g "Selection in Sauce Juicy Flavours" - drėgnas kačių ėdalas padaže (su jautiena, su ėriena, su vištiena, su kalakutiena)
Gamintojas: Sheba
4,29 €
/ vnt.
0,01 € / kg

SHEBA® Selection in Sauce - tai visavertis, subalansuotas maistas, skirtas suaugusioms katėms. Jie išsiskiria tuo, kad juose naudojami tik aukštos kokybės ingredientai, kurie pradžiugins jūsų augintinio skonį. Kiekviename paketėlyje rasite apetitą keliančius mėsos gabalėlius, panardintus į švelnų padažą. Jūsų katė gali mėgautis 4 variantais: jautiena, ėriena, vištiena ir kalakutiena. SHEBA® Selection in Sauce sudėtyje esantys mineralai ir maistinės medžiagos padeda išlaikyti jūsų katę kuo sveikesnę ir geresnės būklės.

SHEBA® drėgno ėdalo nauda šeriant savo katę:

  • Visavertis ir subalansuotas: Visavertė ir subalansuota mityba, kad jūsų katė būtų gyvybinga ir tinkama.

  • Patraukli išvaizda :viliojantys, švelnūs maisto gabalėliai apetitą žadinančiame padaže.

  • Receptūra :meistriškai sukurta aukščiausios kokybės receptūra .

Sudėtis:

Sudėtis:su jautiena - sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (44 %, įskaitant 4 % jautienos), grūdai, mineralai, cukrus.

Su vištiena - sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (44 %, įskaitant 4 % vištienos), grūdai, mineralai, cukrus.

Su ėriena - sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (44 %, įskaitant 4 % ėrienos), grūdai, mineralinės medžiagos, cukrus.

Su kalakutiena: sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (44 %, įskaitant 4 % kalakutienos), grūdai, mineralinės medžiagos, cukrus.

Kalorijos 70 kcal/85 g

Priedai / 1 kg:

Maisto papildai: bevandenis kalcio jodatas: 0,36 mg; vario sulfatas pentahidratas: 5,1 mg; geležies sulfatas monohidratas: 37,3 mg; mangano sulfatas monohidratas: 7 mg; cinko sulfatas monohidratas: 49,2 mg.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 8,5; riebalai: 1,5 proc: neorganinės medžiagos: 2; žalios ląstelienos: 0,3; drėgmės kiekis: 82.

Šėrimo būdas:

Rekomenduojame šerti tiek SHEBA® drėgnu visaverčiu ėdalu, tiek sausu ėdalu.

3 kg sveriančiai katei reikia 1 ir 1/2 paketėlio ir 15 g sauso maisto per dieną, 4 kg sveriančiai katei reikia 2 paketėlių ir 20 g sauso maisto per dieną, o 5 kg sveriančiai katei reikia 2 ir 1/2 paketėlių ir 20 g sauso maisto per dieną.

Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir koreguokite maisto kiekį pagal katės poreikius. Antsvorio turinčioms katėms sumažinkite paros kiekį. Informacijos apie katės šėrimą rasite mūsų interneto svetainėje www.sheba.pl arba paskambinę pagalbos telefonu 0-801 10 63 63. Pasirūpinkite, kad katė galėtų gerti šviežio vandens. Maitinkite kambario temperatūros maistu. Nesuvartotą porciją laikykite šaldytuve iki 2 dienų.

Techniniai parametrai
Svoris:
340
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel