Vermikulito substratai

surastų prekių kiekis: 1

Terariumo substratas turi reikšmės

Įrengti terariumą - atkaklių ir kantrių žmonių užduotis. Dėmesys detalėms ir kruopštus priedų pasirinkimas taip pat reikalingas atliekant šį darbą. Svarbus ir terariumo substratas. Skirtingoms gyvūnų rūšims, kad jos būtų sveikos ir turėtų kuo geresnes sąlygas reikia skirtingo substrato.

Pavyzdžiui, leopardiniai gekonai kartais turi keistą įprotį ėsti substratą, dėl kurio ilgainiui gali užsikimšti virškinimo sistema. Todėl leopardiniam gekonui skirtas substratas turėtų apsaugoti jį nuo nemalonių pasekmių. Nepriklausomai nuo auginamo gyvūno rūšies, svarbus ir substrato įgeriamumas. Jei substratas neturi labai gerų drėgmę sugeriančių savybių, jis gali pasirodyti neekonomiškas, be to, gali būti puiki terpė daugintis bakterijoms. Jei svarbi kiekviena terariumo detalė, drėgmės lygis neturi būti pažeistas nei dėl per mažo, nei dėl per didelio drėgmės įgeriamumo.

Kruopščiai parinktas vermikulitas padės palaikyti idealias gyvenimo sąlygas jūsų terariume ir padarys jį saugesne bei draugiškesne vieta jame gyvenantiems gyvūnams. Jis nesužeis letenėlių, bus įgeriantis ir ilgai tarnaus, taip pat lengvai leis palaikyti aukštą higienos lygį terariume. Gyvūnai bus sveikesni, o terariumas atrodys malonesnis akiai.

Vermikulitas - terariumui reikia gero substrato

Substratas terariume yra svarbus, nes būtent čia gyvūnas vaikščios, galės užkasti ir ten rūpinsis savo fiziologiniais poreikiais. Svarbios geros termoizoliacinės savybės, nes dėl jų gruntas bus sausas ir patogus, o gyvūnui nebus per šalta.

Temperatūra yra labai svarbi, ypač ropliams, kurie patys negali atlikti šiluminių procesų ir kaip šalto klimato gyvūnai priklauso nuo išorinių sąlygų. Vermikulitas yra geras mineralinis substratas stepiniam vėžliui ir ne tik. Jį taip pat naudosite kaip substratą agamoms ir nemažai daliai roplių. Mūsų siūlomi produktai yra 100 proc. natūralūs ir be cheminių priedų.

Jie taip pat užtikrina pastovų drėgmės lygį, todėl yra idealus inkubacijai - ypatingam roplių gyvenimo laikotarpiui, kai taip svarbu palaikyti idealias sąlygas, reikalingas netrikdomam vystymuisi nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų. Substratas gali užtikrinti, kad šis laikotarpis būtų saugus ir nekeltų problemų. Jis, be kita ko, turės įtakos higienai, drėgmės lygiui ir temperatūrai terariume.

Terariumo substratas - kodėl svarbu jį pasirinkti?

Terariumo įrengimas ir vėlesnė priežiūra yra labai svarbi užduotis - nuo to priklauso ne tik terariumo grožis, bet ir jame gyvenančių gyvūnų sveikata bei saugumas. Tokioje aplinkoje svarbu viskas - pradedant drėgmės laipsniu, temperatūra ir apšvietimu, baigiant įvairiais priedais, slėptuvėmis, baseinais ir dubenėliais, vermikulitu. Terariumas - tai uždara, sienomis apribota ekosistema, kartais net labai egzotiška.

Terariumo viduje esančių sąlygų atitikimas natūralios gyvūno buveinės sąlygoms gali nulemti jo vystymąsi. Mineralinis terariumo substratas taip pat turės įtakos terariumo gyventojui, todėl labai patartina kruopščiai pasirinkti ir, jei reikia, pasikonsultuoti su labiau patyrusiais teraristais.

Konkrečioms gyvūnų rūšims reikalingos skirtingos gyvenimo sąlygos. Dėl šios priežasties terariumo substratas, skirtas, pavyzdžiui, barzdotajai agamai, nebūtinai tiks vėžliui. Geriausia vadovautis gamintojo nurodymais. Taip pat svarbios absorbcinės savybės, nes jos lemia absorbcinį pajėgumą.

Svarbu ir substrato storis bei granulių dydis, kad jis nesužeistų letenų arba - jei gyvūnas vis dėlto nuspręstų jį valgyti - kad nedideli substrato kiekiai nepakenktų gyvūno virškinimo sistemai. Ne visada įmanoma užtikrinti, kad gyvūnas nesuvalgytų substrato ir kitų dalykų, kurie nėra tam skirti.

Widoki:
      pixel