Dienos šviesos lemputės

surastų prekių kiekis: 20

Terariumo lemputė - šilumos ir apšvietimo šaltinis

Šviesa yra labai svarbi, be jos nėra gyvybės. Jos reikia ir ropliams, varliagyviams bei kitiems egzotiškiems jūsų terariumo gyventojams. Įprastos šviesos, kuri į patalpą patenka pro langą, jiems nepakanka.

Šviesa turi įtakos roplių ir varliagyvių gyvybiniams procesams. Jiems reikia šilumos ir UV-B spinduliuotės, kad galėtų tinkamai gyventi ir vystytis.

Sudarykite savo terariumo gyventojams geriausias sąlygas augti, suteikdami jiems atitinkamai daug šviesos ir šilumos. Taip jie bus sveiki ir laimingi. Be to, augintiniai puikiai atrodys ir leis jums jais grožėtis.

Terariumo lemputė - peržiūrėkite mūsų asortimentą

Tinkama terariumo šildymo lemputė užtikrins, kad jūsų gyvūnas galėtų augti sveikai ir be problemų. Ką rasite mūsų asortimente?

Pas mus įsigysite lempučių, kurios puikiai atkartoja šviesą ir temperatūrą, vyraujančią natūralioje jūsų auginamo gyvūno aplinkoje, pavyzdžiui, atogrąžų miške.

Mūsų siūlomos lemputės yra energiją taupančios ir skleidžia UV spinduliuotę, kuri yra draugiška ir naudinga ropliui, padedanti jam tinkamai vystytis.

Terariumo lemputė - kaip ją išsirinkti

Jei ieškote idealaus apšvietimo savo terariumo gyventojui, pirmiausia atsižvelkite į jo rūšį. Terariumo lemputė, skirta vėžliui, nebūtinai tiks gyvatei ir atvirkščiai, todėl toks atitinkamas jos pasirinkimas yra labai svarbus.

Taip pat atsižvelkite į natūralias sąlygas, kuriomis jūsų gyvūnas gyvena gamtoje, nes svarbu jas kuo tiksliau atkartoti, įskaitant šviesos intensyvumą ir temperatūrą.

Rinkitės energiją taupančius gaminius, kurie ne tik neapsunkins jūsų piniginės, bet ir ilgiau tarnaus bei užtikrins ilgą ir nepertraukiamą veikimo laiką. Taip pat suderinkite apšvietimą ir šildymą su savo augintinio dieniniu ir naktiniu režimu.

    pixel