Paprasti pavadėliai

surastų prekių kiekis: 24

Pavadėlis jūsų katei!

Šunų šeimininkai vertina galimybę pasivaikščioti su savo augintiniais. Pasivaikščiojimas su šunimi - tai galimybė pasirūpinti savo fizine sveikata, atsipalaidavimo būdas ir galimybė susipažinti su naujais žmonėmis. Tačiau ar tik su šunimi galima eiti pasivaikščioti? Žinoma, ne. Vis dažniau miestų gatvėse galima pamatyti ant pavadėlio vedžiojamas kates. Tačiau prieš vedžiodami savo katę su pavadėliu turėkite omenyje keletą svarbių dalykų.

Katės yra labai energingos. Išleistos į laisvę be priežiūros, jos sunkiai suvaldomos. Deja, tokius gyvūnus dažnai ištinka nemalonus likimas. Todėl antkaklis arba apykaklė ir kačių pavadėlis turėtų tapti neatsiejamomis katės kelionės dalimis. Gyvūnų prekių parduotuvėse, internetinėse parduotuvėse ar net aukcionų portaluose pavadėlių galima įsigyti praktiškai visur. Pavadėlis leis kiekvienam katės šeimininkui mėgautis pasivaikščiojimu su savo kate nesijaudinant dėl jos gyvybės ir sveikatos.

Naudodami tinkamus priedus galėsite kontroliuoti savo augintinį ir, svarbiausia, užtikrinti jo saugumą. Jie padės išvengti atsitiktinio pabėgimo, kai pavyždžiui katę išgąsdins palaidas šuo. Jie neleis gyvūnui įlipti į medį arba į užkampį ar plyšį, iš kurio jis negalės išlipti pats. Tokiu būdu kačių pavadėlis yra kompromisas tarp katės poreikių ir prižiūrėtojų rūpesčių.

Kaip paruošti katę pasivaikščiojimui? Kokius priedus naudoti?

Katės yra smalsūs ir energingi gyvūnai. Jos mėgsta stebėti ir tyrinėti jas supantį pasaulį. Pasivaikščiojimas, ypač katėms, gyvenančioms bute mieste, gali suteikti daug džiaugsmo. Tačiau katei, kitaip nei šuniui, reikia daug laiko išmokti vaikščioti su pavadėliu. Taigi kaip paruošti katę pasivaikščiojimui?

Įsigiję tinkamą diržą ir pavadėlį, turėtumėte pradėti supažindinti savo katę su naujaisiais aksesuarais. Juos galima padėti šalia katės lovos ar maisto kampelio. Taip katė pripras prie jų vaizdo ir kvapo. Tuomet galite pereiti prie kačiuko petnešų uždėjimo ir pavadėlio tvirtinimo. Pradžiai pakaks kelių minučių per dieną su pavadėliu ir dirželiu. Jei katinas nustos jaustis nepatogiai dėvėdamas diržą ir pamirš, kad jį dėvi, galite pabandyti vedžioti jį po butą. Kai katė jausis patogiai vaikščiodama su pavadėliu, galėsite išeiti į tikrą pasivaikščiojimą.

Jei norite, kad pasivaikščiojimas jūsų katei teiktų malonumą, svarbu ne tik išmokti vaikščioti su pavadėliu, bet ir pasirinkti tinkamą vietą. Perpildytos gatvės ar parkai, kuriuose galima sutikti šunų, vargu ar yra tinkamiausios vietos katės pasivaikščiojimui. Bet kuri katė, net pati drąsiausia, per pirmuosius pasivaikščiojimus jaus stresą, todėl vieta, į kurią eisite, turėtų būti rami ir retai lankoma. Puikiai tinka aptverta teritorija, į kurią negali patekti benamis šuo ar nemėgstantis jačių žmogus.

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių rūšių kačių aksesuarų, įskaitant klasikinius ir grandininius pavadėlius, taip pat pilnus komplektus, sudarytus iš kačių diržų ir pavadėlių. Prieš užsisakydami konkretų kačių pavadėlį, patikrinkite, ar jis yra tinkamo dydžio. Taip pat rasite mažoms ir didelėms katėms skirtų diržų ir pavadėlių, dešimčių skirtingų spalvų. Turime elegantiškų kaspinėlių ar virvelių formos pavadėlių, taip pat metalinės grandinėlės formos pavadėlių, užsibaigiančių patogia odine rankena.

Beveik visi parduotuvėje pateikiami kačių pavadėliai yra kelių ilgių. Galite rinktis 3-8 metrų ilgio klasikinį pavadėlį arba 2 metrų ilgio metalinę grandinėlę su odine rankena. Priklausomai nuo to, kokio ilgio ir iš kokios medžiagos pagamintas kačių pavadėlis, kaina gali būti mažesnė arba didesnė. Rinkitės tai, kas atitinka jūsų biudžetą, ir užtikrinkite, kad jūsų katė įdomiai praleistų laiką.

Kuris pavadėlis jūsų katei? Į ką atsižvelgti renkantis?

Prieš nuspręsdami išeiti pasivaikščioti su savo kate, svarbu pasirūpinti tinkamais priedais. Išsirinkti nėra lengva; rinkoje atsiranda vis daugiau kačių pavadėlių. Tad kurį iš jų turėtumėte pasirinkti, kad pasivaikščiojimas būtų naudingas ir katei, ir jos globėjui?

Prieš pirkdami pirmiausia turite pagalvoti apie pavadėlio ilgį. Pradžioje pravers trumpas pavadėlis. Toks pavadėlis leidžia geriau kontroliuoti katę, kuri, nepripratusi prie vaikščiojimo, gali bandyti nutrūkti. Tačiau jei jūsų murklė jau įvaldė vaikščiojimo su pavadėliu meną, galite sau leisti įsigyti ilgesnį modelį. Iki 8 metrų ilgio kačių pavadėlis yra puikus pasirinkimas, kai norite savo augintiniui suteikti šiek tiek daugiau laisvės.

Ne mažiau svarbus ir pavadėlio tipas. Populiariausi pavadėliai yra paprasti - virviniai. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų: nailono, veliūro ar juostos. Jie yra palyginti nebrangūs ir puikiai tiks pradedantiesiems. Automatiniai pavadėliai yra šiek tiek brangesni. Jie puikiai tiks katėms, kurios jau įpratusios vaikščioti su pavadėliu. Toks ilgas pavadėlis suteiks jūsų katei laisvės pojūtį ir kartu užtikrins saugumą.

Kitas svarbus aspektas renkantis pavadėlį yra jo kokybė. Tvirtas atlikimas garantuoja saugumą. Kokybiškas gaminys nesulūš, savaime neatsiskirs ir per greitai nesuges. Ilgaamžiškumas ir tvirtumas - tai savybės, kuriomis turėtų pasižymėti kiekvienas kačių pavadėlis. Kokybiško pavadėlio kaina gali būti gana didelė, tačiau kai planuojate reguliarius pasivaikščiojimus su savo augintiniu, kartais geriau investuoti šiek tiek daugiau. Vis dėlto, jei nesate visiškai įsitikinę, kad pasivaikščiojimai jūsų katei patiks, geriausia rinktis paprastą, pigesnį pavadėlį.

Katės pavadėlis - kada ypač verta į jį investuoti?

Jau žinote, koks pavadėlis jūsų katei yra geriausias, todėl apsvarstykite, kokioje situacijoje verta investuoti į tokį pavadėlį. Kai kurios katės visai neišreiškia poreikio išeiti į lauką. Taip paprastai būna ramesniems gyvūnams, drovesniems ir baikštesniems, taip pat tiems, kurie yra turėję blogos patirties su išoriniu pasauliu. Jų atveju neverta bet kokia kaina versti pasivaikščiojimams

Tačiau daug dažniau pasivaikščiojimų tikisi katė, kuri yra papratusi išeidinėti į lauką. Tokiu atveju kačių pavadėlis yra būtinas, jei nenorite savo augintinio išleisti vieno. Tai ypač svarbu miestuose, kur padidėjęs eismas ir daug palaidų valkataujančių šunų. Tokios situacijos kelia pavojų jūsų katės sveikatai ir gyvybei - todėl kur kas geriau turėti katės pavadėlį.

Kartais gera išeitis yra tiesiog pavedžioti katę savo kieme. Tai ypač pasakytina apie veislines kates, kurios yra labai vertingos. Jei negalite joms paruošti voljero, pakaks ilgo kačių pavadėlio. Jis leis gyvūnui laisvai tyrinėti teritoriją, o jums garantuos jo saugumą.

Jei turite aktyvų augintinį, įsitikinkite, kad pasirinktas tvirtas kačių pavadėlis. Stacionarioje parduotuvėje galėsite jį paliesti, tačiau taip pat galite vadovautis internete esančiais atsiliepimais, kurie leis pasinaudoti internetinių parduotuvių pasiūla.

    pixel