Transporteriai, krepšiai

surastų prekių kiekis: 16

Katės transporteris - naudingas prietaisas ar nereikalingos išlaidos?

Apsilankymas pas veterinarą ar atostogos - nesvarbu, ar mėgstate keliauti su savo kate, ar ne, kartais prireikia vežti savo augintinį. Kai taip nutinka, kyla klausimas: kaip saugiai gabenti savo katę? Keliaujant - artimose ir tolimose kelionėse - pravers katės transporteris. Pagrindinės jo užduotys - užtikrinti kelionės laisvę ir apsaugoti gyvūną nelaimės atveju.

Kai kurioms katėms kelionė kelia didelį stresą, todėl svarbu užtikrinti joms kuo geresnes sąlygas vežant. Tinkamas katės transporteris leidžia katei patogiai keliauti, o teisinga padėtis automobilyje neleidžia vežimėliui transporteriui judėti transporto priemonėje. Be to, katės globėjas gali būti ramus dėl savo augintinio gerovės - transporteris sumažina katės pabėgimo riziką ir sumažina kelionės metu patiriamą stresą.

Svarbu atminti, kad netinkamai vežant gyvūnus automobilyje gresia bauda. Vežti katę be jokios apsaugos yra pavojinga tiek pačiai katei, tiek kitiems eismo dalyviams. Laisvai po automobilį vaikštinėjanti katė gali blaškyti vairuotojo dėmesį, o net ir nedidelio susidūrimo atveju gali iškristi iš automobilio. Todėl katės vežimas vežimėlyje yra ne "būtina blogybė", o būdas užtikrinti visų kelionės dalyvių saugumą ir patogumą.

Automobilyje montuojamas katės vežimėlis - tai patogumas ir saugumas. Nekelkite pavojaus sau, savo augintiniui ir kitiems eismo dalyviams. Sudarykite savo augintiniui tinkamas vežimo sąlygas. Net jei iš pradžių jūsų katė nepatenkinta transporteriu, keliaudama su jumis ji tam tikru metu prie jo pripras. Akimirka diskomforto yra niekis, palyginti su saugumu, kurį tokiu būdu jam suteiksite.

Kačių vežimėlių tipai ir dydžiai

Pagal medžiagą, iš kurios pagamintas transporteris, skiriami 3 tipai: medžiaginis, plastikinis ir pintas. Kokius neštuvus dažniausiai renkasi kačių globėjai?

Medžiaginis katės nešioklis - toks katės nešioklis yra lengvas, turi patogų diržą per petį, užsegamas užtrauktuku. Tačiau jis nėra labai tvirtas, todėl geriau tiks trumpesnėms kelionėms. Tokiame krepšyje nešama katė, deja, yra veikiama atsitiktinių smūgių, pavyzdžiui, į duris. Labiau baikštūs gyvūnai gali išsigąsti, o tai padidins jų streso lygį. Pirkdami medžiaginius krepšius, turite nepamiršti kruopščiai parinkti krepšio dydį pagal savo katės dydį. Krepšys turi būti nei per mažas, nei per didelis. Ypač ilgai kelionei skirtas katės krepšys turi atitikti visus saugumo standartus.

Plastikinis transporteris (katės transportavimo narvas) yra standus, lengvai valomas ir patogus. Jis būna įvairių dydžių, taip pat gali būti su dubenėliu ir minkštu paminkštinimu. Tai vienas iš dažniausiai perkamų kačių vežimėlių. Jis gali turėti metalines arba plastikines dureles. Jei jūsų katytė mažesnė, pastarasis variantas užtikrina saugų augintinio vežimą. Tačiau didelei katei geriau įsigyti tvirtesnį transporterį su metalinėmis durelėmis.

Pinti krepšiai yra patrauklūs, bet nelabai praktiški. Pinti krepšiai yra jautrūs oro sąlygoms, o palaikyti jų švarą gali būti problemiška. Prie didžiųjų tokio krepšio pliusų reikėtų pridėti geresnę oro cirkuliaciją. Pinti krepšiai taip pat yra atsparūs mechaniniams pažeidimams. Taigi tokį krepšį galite lengvai pritvirtinti diržais automobilyje. Stabili transporterio konstrukcija užtikrins saugų jūsų augintinio vežimą. Pinti kačių krepšiai dažnai tarnauja kaip žaidimų aikštelė, juose taip pat vežami maži šunys.

Pasitaiko įvairių transporterių dydžių žymėjimų. Jie gali įgyti pavadinimus: (mažas), M (vidutinis), L (didelis) arba 1,2,3 - paprastai 1 yra mažiausias dydis, o 3 - didžiausias.

S arba 1 dydis yra geras pasirinkimas kačiukams ir mažų veislių gyvūnams. Dėl mažo dydžio jį galima patogiai paimti, tačiau jis tinka tik trumpesnėms kelionėms, nes jame katė neturi daug vietos. M arba 2 dydžio transporteris skirtas didesnėms katėms. Jis puikiai tinka tiek trumpoms, tiek ilgoms kelionėms. Tačiau dėl didesnio dydžio jis yra sunkiau valdomas. L arba 3 dydis skirtas didelėms veislėms ir "specialioms užduotims". Jis idealiai tinka labai ilgoms kelionėms ir, pavyzdžiui, vežti motiną su jaunikliais.

Nesirinkite atsitiktinai - kačių transporteriai geriausiai tinka tada, kai yra pritaikyti prie katės dydžio ir jūsų patogumo. Taip taip pat užtikrinsite savo katei saugiausias sąlygas. Katės nesijaučia patogiai per mažuose transporteriuose, kuriuose joms sunku rasti sau patogią padėtį, tačiau jos taip pat nesijaučia saugios ir per dideliuose. Per didelės erdvės katei asocijuojasi su pavojumi, o tai dar labiau ją stresuos ir taip stresą keliančiomis kelionės aplinkybėmis. Be to, per dideliame transporteryje augintinis gali būti sužalotas.

Kuo turėtumete vadovaitis prie perkimo idealaus transporterio?

Renkantis katės transporterį reikia vadovautis ne tik jo dydžiu ir tipu, bet ir keliais svarbiais aspektais. Į ką turėtumėte atsižvelgti norėdami išsirinkti tobulą transporterį?

Pirmiausia į pagaminimo kokybę. Tvirtos, paprastai metalinės durelės neleis joms savaime atsidaryti. Geros kokybės medžiagos, naudojamos gaminant katės transporterį, užtikrins, kad jis tarnaus daugelį metų. Pigios katės nešyklės, deja, ne visada būna gerai pagamintos ir gali greičiau sugesti.

Papildomas elementas, pavyzdžiui, patogus diržas, pravers einant pėsčiomis arba keliaujant autobusu ar tramvajumi. Prie durelių pritvirtintas dubenėlis leis patogiai duoti katei maisto kelionės metu. Minkšta antklodė ar pagalvė suteiks katėms komforto. Patartina gultą iškloti minkštu kilimėliu su neslystančiu pagrindu. Užtikrinsite ne tik patogią katės kelionę, bet ir didesnį saugumą.

Katės transportavimo narvas su pritvirtinamais ratukais idealiai tiks vežant katę ilgesniais atstumais. Kai kurie kačių transportavimo narvai turi papildomą įėjimą iš viršaus, kad būtų patogu tvarkyti narvą ir būtų papildomas šviesos ir oro šaltinis.

Jei su kate keliaujate lėktuvu, patartina įsigyti transporterį su atitinkamu oro linijų patvirtinimu. Kai kurios oro linijos reikalauja, kad katė galėtų įlipti į lėktuvą. Tačiau tai nėra pigus transporteris katėms - pirkdami patvirtintą transporterį turite būti pasirengę išleisti šiek tiek daugiau.

Kaip pripratinti katę prie transporterio?

Ne kiekviena katė bus patenkinta nauja transporto priemone. Kartais labai sunku įtikinti savo augintinį keliauti kilnojamojoje dėžėje, todėl reikia pasitelkti keletą gudrybių. Katės transporteriai ir nešyklės dažnai naudojami vežti katę pas gydytoją, todėl jūsų augintinis gali išsigąsti pamatęs šiuos daiktus. Nesmagu bėgioti paskui katę, kuri slepiasi sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, po lova.

Ką daryti, kad išsigandęs katinas noriai naudotųsi nauja transporto priemone? Katės transporteriaii ir katės nešyklės neatbaidims jūsų augintinio, jei jis bus su jomis susipažinęs. Jūsų katė gali nesieti šių daiktų su pavojumi, todėl geriausias būdas - iš anksto pripratinti augintinį prie transporterio ar krepšio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įsigijus šį daiktą, kelias dienas pastatyti jį matomoje vietoje. Gyvūnas turės pakankamai laiko susipažinti su nauju daiktu. Taip pat pravartu pridėti patogumų, pavyzdžiui, minkštą antklodę ir žaislą. Juos dar patrauklesnius padarys katės uoslei malonus kvapas, pavyzdžiui, katžolės ar vaistinės ožragės.

Dar viena priemonė, kuri padės jūsų augintiniui priprasti prie transporterio - apdovanoti jį skanėstais. Jei jūsų augintinis, įėjęs į transporterį, jame ras ką nors gero, tas daiktas jam tikrai taps patrauklus. Tačiau nepamirškite iš karto neuždaryti transporterio durelių, nes kačiukas gali išsigąsti ir mokymasis nebus sėkmingas. Susipažinimo su nešiokle metu gyvūnas turi turėti galimybę laisvai į ją įlipti ir iš jos išlipti. Jei užblokuosite dureles, jis jausis pavojuje.

Patogumas ir saugumas kelionės metu yra labai svarbūs, o geros kokybės katės transporteriai arba krepšiai garantuoja ramią jūsų augintinio kelionę, o jums - džiaugsmą keliauti su savo keturkoju draugu. Taip pat svarbu tinkamai paruošti nešioklę kelionei. Jūsų katė turi jaustis saugiai ir patogiai.

Keliaujant su augintiniu būtina turėti katės kraite transporterį. Rinkitės jį ypač apgalvotai, nes tik taip galėsite savo katei suteikti šiek tiek palengvėjimo nuo šių nemalonių sąlygų. Jei vis dar nesate tikri, koks transporteris geriausias - klauskite labiau patyrusių kačių globejų patarimo. Jie gali padėti priimti jums ir jūsų augintiniui tinkamiausią sprendimą. Visada galite išbandyti konkrečius modelius ir vėliau nuspręsti dėl geriausio. Rasite įvairių krepšių ir kačių transporterių, atitinkančių ir praktinius, ir estetinius reikalavimus.

    pixel