Meino meškėnų katė

surastų prekių kiekis: 18

Meino meškėnas - charakteristikos

Meino meškėnų veislė pasižymi didesniu nei vidutinis dydžiu. Suaugęs patinas gali sverti iki 15 kg! Nepaisant dydžio, šios katės yra draugiškos, žaismingos ir labai smalsios. Todėl jos populiarios kaip tipiškos "lapinės" katės. Dėl savo svorio šios katės dažnai serga sąnarių ir kaulų ligomis. Štai kodėl taip svarbu rūpintis savo augintinio mityba. Kačių ėdalo gamintojai išskyrė šią veislę ir sukūrė specialų ėdalą, skirtą būtent Meino meškėnams. Kuo turėtume šerti Meino meškėną, kad jis būtų sveikas ir geros būklės daugelį metų?

Meino meškėnas - mityba

Vis daugiau kačių ėdalo gamintojų renkasi kurti ėdalą, skirtą konkrečioms veislėms. Tai suprantama, nes atskiros veislės skiriasi ne tik dydžiu, bet ir mitybos poreikiais. Tai turėtų atspindėti ir tinkamas maistas. Meino meškėnams, kaip milžiniškos veislės katėms, labiau reikia ingredientų, apsaugančių jų sąnarius, nes tokio dydžio katės yra ypač linkusios susižeisti.

Meino meškėno mitybos pagrindą turėtų sudaryti sausas maistas. Renkantis tokį maistą, žinoma, reikia atsižvelgti į jo sudėtį. Koks maistas Meino meškėnams yra geriausias? Tinkamas baltymų ir riebalų santykis bei tokių sudedamųjų dalių kaip vitaminai, mineralai ar omega riebalų rūgštys kiekis yra geros kokybės maisto požymiai.

Sterilizuotiems kačiukams ir katėms reikia tinkamos mitybos. Meino meškėnų veislės katėms po sterilizacijos skirtas maistas visų pirma apsaugo nuo dažnos procedūros pasekmės - antsvorio ir nutukimo. Kita vertus, mažiau kaloringas maistas Meino meškėnams padeda išlaikyti sveiką kūno svorį. Meino meškėnų veislės kačiukai auga ilgiau nei kitų veislių katės, todėl specializuotu maistu kačiukams reikėtų šerti iki 15 mėnesių amžiaus. Meino meškėnų veislės kačiukų ėdale yra daug vertingų augimą skatinančių ingredientų, pavyzdžiui, kalcio, fosforo ir vitamino D.

Kuo minta Meino meškėnai? Mitybos įvairovė

Daugelis veisėjų Meino meškėnus šeria tik sausu ėdalu, tačiau, norėdami paįvairinti savo augintinio racioną, galite į jį įtraukti ir šlapio ėdalo. Šlapias maistas Meino meškėnams visų pirma turėtų būti su dideliu mėsos kiekiu. Gerai subalansuotas maistas, sąnarių, odos ir kailio būklę gerinančios sudedamosios dalys - tai tik keletas šlapio maisto Meino meškėnų veislės katėms privalumų. Dėl didelio drėgmės kiekio drėgnas maistas taip pat padės palaikyti optimalią katės hidrataciją, o patogus maišelių formatas bus papildomas bonusas katės gurmanui.

Be kačių ėdalo, žalia mėsa yra geras ir sveikas mitybos praturtinimas. Tokiems mėsėdžiams kaip katės žalia mėsa yra natūralus maistas, iš kurio katės gauna visų joms reikalingų maistinių medžiagų. Tačiau svarbu prisiminti, kad mėsa neturi būti pagardinta prieskoniais, o bet kokie "žmogiški" skanėstai, nors katės juos dažnai noriai valgo, joms yra kenksmingi. Be mėsos, kaip skanėstą taip pat galima duoti kai kurių daržovių, baltojo sūrio ar kiaušinio, kurie yra vertingų baltymų šaltiniai.

Geriausias maistas Meino meškėnui yra toks, kuris aprūpins jį visomis maistinėmis medžiagomis, palaikys jo augimą ir užtikrins sveikatą ilgus metus. Specifinis veislei skirtas maistas visiškai atitinka specifinius jų poreikius, todėl yra geras pasirinkimas jūsų Meino meškėnų veislės augintiniui. Koks maistas bus mitybos pagrindas, labai priklauso nuo šeimininko ir pačios katės pageidavimų. Vienos katės renkasi sausą maistą, kitos - drėgnus paketėlius. Svarbiausia yra jūsų katės sveikata ir gera savijauta.

    pixel