Sauskelnės, kelnaitės

surastų prekių kiekis: 58

Sauskelnės, kelnaitės - būtini šunų higienos reikmenys

Būna akimirkų, kai gyvenimas su augintiniu tampa šiek tiek sudėtingas. Tai gali būti išskyrų kontrolės praradimas arba rujos laikotarpis. Tai kelia rūpesčių ir augintiniui, ir šeimininkui. Besirūpindami bendru komfortu, stenkitės parūpinti savo augintiniui apsaugą, taip palaikysite namuose švarą ir tinkamą higieną.

Veiksminga išeitis tokioje situacijoje yra šunų kelnaičių ir sauskelnių įsigyjimas. Tai lengvai prieinami, patogūs ir veiksmingi priedai. Savo išvaizda jie primena populiarias vaikiškas sauskelnes, tačiau turi kitokią formą, kuri idealiai atitinka gyvūno anatomiją. Dėl užpakalinėms letenoms ir uodegai skirtų skylučių šunų kelnaitės nesukelia diskomforto ir augintinio neerzina.

Šunų sauskelnės leidžia palaikyti augintinio higieną ir švarą namuose. Su menstruacijomis ar šlapinimusi susijusios dėmės yra labai problemiškos. Dėka sauskelnių laikas su augintiniu vėl taps malonus jumsabiem.

Sauskelnės bus neįkainojamos keliaujant automobiliu, ypač jei esate laimingas šuniuko šeimininkas. Jaunas šuo turi šlapimo pūslės kontrolės problemų. Šunų sauskelnės padės išvengti streso tiek šuniukui, tiek jums, o svarbiausia - apsaugos automobilį nuo užteršimo. Be to, jūsų šuns kailis bus švarus, o jūs atsikratysite nemalonaus šlapimo kvapo.

Kada šunų sauskelnės yra būtinybė?

Kelnaitės rujojančiai šuns patelei šiuo organizmą alinančiu laikotarpiu yra būtinos. Gyvūnas tampa irzlus, neramus ir apatiškas. Nerėkaukite ant savokalės, kai ji netyčia sutepa grindis ar sofą. Rujos metu tai natūralus procesas. Jūsų darbas - užtikrinti savo šunelio higieną ir apsaugą.

Kalės kelnaitės labai gerai sugeria drėgmę ir nepraleidžia vandens. "ZooKaralyste.lt" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti vienkartinių šunųsauskelnių, o taip pat su keičiamais įdėklais. Tik nepamirškite reguliariai jo pakeisti. Praleidus šį procesą, gali kilti odos nudegimai ir reprodukcinio trakto uždegimai. Tokiu atveju, šuns sauskelnės, užuot turėjusios teigiamą poveikį, atneš daug žalos jūsų augintinio sveikatai.

Šlapimo nelaikymas taip pat gali kelti problemų. Nesugebėjimas kontroliuoti išskyrimo proceso dažniausiai pasireiškia vyresniems šunims. Tai yra gyvūno organizmo senėjimo požymis ir tokiu atveju šuniui ar kalei prireikia uždėti sauskelnes. Vis dėlto, jei problema kamuoja jaunesnius augintinius - rekomenduojama apsilankyti pas veterinarijos gydytoją. Tokie simptomai gali rodyti inkstų arba šlapimo takų ligą.

Šunų sauskelnių gali prireikti gyvūnams turintiems elgesio problemų susijusių su atsiskyrimu. Jų pasitaiko, kai šeimoje sutrinka vertybių hierarchija. Verta kreiptis patarimo į šunų dresuotoją ar elgsenos specialistą ir padėti šuniui šią problemą pašalinti.

Rinkoje taip pat yra miniatiūrinių sauskelnių skirtų šuniukams. Mažas augintinis nežino, kur jis gali atlikti savo gamtinius poreikius. Švaros mokymas nuo mažens, tai pagrindas. Iš pradžių galima tikėtis dėmių ant kilimo ar sofos. Kritiniais atvejais, t. y., pavyzdžiui, keliaujant, šunų sauskelnės yra būtinos, tačiau nepamirškite, kad tai yra laikinas sprendimas.

Ilgesniems pasivaikščiojimams taip pat būtina turėti sauskelnes. Rujojančios kalės arba vyresni ar ligoti šunys, kuriems kyla problemų dėl nekontroliuoto šlapinimosi, turėtų nešioti su sauskelnes. Jie jausis ramiau, o jums nereikės rūpintis jo higiena.

Kaip išsirinkti šuns kelnaites?

Šunų sauskelnes reikia rinktis taip, kad jos nesukeltų jūsų augintiniui diskomforto ir būtų jam patogios. Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Atidžiai patikrinkite, kokią informaciją gamintojas pateikė ant pakuotės. Šunų kelnaitės gali būti skirtos konkrečiai veislei arba bendrai - miniatiūrinėms ar milžiniškoms veislėms. Išmatuokite šuns pilvo apimtį ir pasirinkite dydį, kuris puikiai tinka jūsų augintiniui.

Atminkite, kad šunų patelės ir patinai skiriasi savo anatomine sandara. Todėl renkdamiesi apsaugines kelnaites atsižvelkite į lytį. Vyresniems šunims ir augintiniam, kurių laukia ilga kelionė, rinkitės itin gerai sugeriančias sauskelnes.

Atkreipkite dėmesį į tai, iš ko jos pagamintos. Sauskelnės turi būti minkštos, pralaidžios, nedirginti ir nedeginti odos. Spalvą geriausia priderinti prie gyvūno kailio, kad ji nesukauptų kitų dėmesio. Spalvotos šunų sauskelnės turi daug šalininkų. Jos neatrodo kaip įprastos sauskelnės ar tvarsčiai, tačiau yra "džiugina akį". Žiūrint iš tolo, jas galima supainioti su įprastais šunų drabužiais, o tai rodo aukštą šio gaminio estetikos lygį.

Atminkite, kad sauskelnės neapsaugo rujojančios patelės nuo šunų susidomėjimo. Patelės negalima paleisti nuo pavadėlio ir palikti vienui vienos sode. Kaimynų šunys gali nujausti progą ir įveikti bet kokią kliūtį.

Ar jūsų šuo dėvi sauskelnes? Privalote apie tainepamiršti!

Visos šunų sauskelnės, net ir pagamintos iš geriausio pluošto, liečiasi su jūsų augintinio oda. Jei norite užkirsti kelią skausmingoms opoms ir paraudimams, nepamirškite reguliariai keisti sauskelnių. Pas šunį gali pasireikšti odos išbėrimai ar kokia nors bakterinė infekcija, kurią greičiausiai gydysite su veterinaro pagalba. Šuns sauskelnės turi būti sausos ir jūsų augintiniui patogios.

Pirkdami atkreipkite dėmesį į šuns sauskelnių sugeriamumą. Jei šiuo požiūriu sauskelnės netinkamos, atsisakykite jų. Ilgesnį laiką su tokiomis sauskelnėmis išbuvęs šuo neabejotinai patirs nemalonių pasekmių. Šlapimo prisotintos sauskelnės ar kelnaitės jūsų augintiniui sukels nemažai diskomforto. Dėl to jam bus sunku judėti, o namuosejausis nemalonus jūsų augintinio kvapas.

Be sauskelnių, turite įsigyti ir kitų higienos reikmenų, pavyzdžiui, šuns priežiūros servetėlių. Jas galite naudoti ne tik nemaloniam šlapimo kvapui neutralizuoti, bet ir plaukams surankioti, ausims ir letenoms valyti. Servetėlės yra sudrėkintos medžiagomis, kurios turi drėkinamąjį ir gaivinamąjį poveikį odai - alantoiną arba drėkinamąjį lanoliną. Kai kurios šunų servetėlių rūšys taip pat pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, todėl jos padės susidoroti su skausmingu išbėrimu. Taip pat galite įsigyti malonaus gaivaus kvapo servetėlių.

Lieka uodegos, kuri dedama į sauskelnių skylutę, klausimas. Tačiau jei jūsų augintinis neturi uodegos arba yra dar labai maža, uždenkite tam skirtą sauskelnių vietą. Tai neleis ištekėti išskyroms, kas būtų labai negražu ir nehigieniška.

Šunų sauskelnės yra labai svarbūs higienos reikmenys, be kurių sunku prižiūrėti savo augintinį. Mūsų parduotuvėje rasite ir kitų priežiūros priemonių, pavyzdžiui, jau minėtų drėgnų servetėlių, kvapą neutralizuojančių priemonių, šampūnų ar kondicionierių. Turime ir palučių šunims, kurios yra skirti tam, kad gyvūnas išmoktų palaikyti švarą. Pas mus sukomplektuosite labai geros kokybės palutes skirtas šuniukui, šuniui pačiame jėgų žydėjime ir vyresniam šuniui. Įsigysite būtinos įrangos bei konkrečiam amžiaus tarpsniui skirto šunų maisto.

pixel