Guoliai, kilimėliai

surastų prekių kiekis: 12

Miegas jūsų katei yra vienas svarbiausių jos gyvenimo aspektų. Tačiau katės miegojimas jūsų lovoje tuo metu, kai katė šeriasi, nėra geriausias sprendimas.

Paruoškite savo katei atskirą gultą, kuriame ji galėtų ramiai miegoti. Katės miega beveik 16 valandų per parą, todėl gultas yra būtina jūsų namų apstatymo dalis. Žinoma, gyvūnas gali miegoti bet kur, tačiau poilsis ant lovos skirtos katėms yra daug vertingesnis. Jūsų augintinis galvoja lygiai taip pat ir jam taip pat reikia savo kampelio bei šiek tiek privatumo, kurį užtikrina lova.

Žinokite, kad net gražiausias ir brangiausias kačių gultas nesuteiks jums garantijos, kad jūsų augintinis iš tikrųjų ten atsiguls miegoti. Kartais prireikia bandymų ir klaidų metodo, kai išbandomos kelios patalynės formos. Pabandykite gultą pastatyti toje vietoje, kur jūsų katė dažniausiai būna ir miega. Gyvūnų prekių parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite kelių rūšių lovas, kurios jūsų augintiniui tikrai patiks. Todėl anksčiau ar vėliau išsirinksite katės gultą, kuris šimtu procentų tiks jūsų keturkojui, ir jis ant jo ilsėsis dažnai ir su tikru malonumu.

Suteikite savo augintiniui geriausias sąlygas miegoti ir ilsėtis. Tinkami kačių gultai gali suteikti jūsų katei sąlygas taip reikalingam poilsiui. Katės tikrai ilgai miega, o miegas tuo vertingesnis, kuo geresnės sąlygos. Jei jūsų katė turės galimybę patogiai pailsėti, ji atsilygins jums savo meile ir pasitikėjimu, be to, ji daug mieliau leis laiką žaisdama, nes turės tam pakankamai energijos.

Katės mėgsta miegoti! Taigi katės lovos pasirinkimas neturėtų būti paliktas atsitiktinumui. Išsirinkite patogų ir jūsų katei patinkantį gultą, tačiau nepamirškite ir savęs! Į pasirinktą kačių lovą greičiausiai žiūrėsite kelerius ateinančius metus. Todėl nesirinkite katės lovos, kuri yra tiesiog negraži, net jei ji kainuoja keliais eurais mažiau. Jei labai kruopščiai įrenginėjate visą interjerą ir rūpinatės tinkamais baldais bei dekoracijomis, pasirinkite prie visumos derantį katės gultą!

Ar yra ideali vieta katės guoliui bute? Dažnai kačių globėjams tenka išbandyti kelias lovos vietas, kad pagaliau rastų tą, kuri patiks jų keturkojui. Kačių lova neturėtų būti labai judrioje vietoje, pavyzdžiui, viduryje koridoriaus.

Katės guoliui parinkite nuošalią vietą, kurioje jūsų augintinis galėtų pailsėti. Nepamirškite, kad katės vaikšto savais takais, todėl gali prireikti šiek tiek laiko, kol jūsų katytė pripras prie naujo guolio. Taip pat svarbu, kad guolis būtų netoli kraiko dežės ir toliau nuo triukšmą keliančių prietaisų, pavyzdžiui, skalbimo mašinos ar garsiai grojančio radijo.

Kokį katės gultą turėčiau pasirinkti?

Jūsų katė gali pasirinkti kitą miego vietą, pavyzdžiui, stalą, palangę ar batų spintelę, tačiau ji vis tiek turėtų turėti savo lovytę, t. y. vietą, kuri priklauso tik jai.

Katės guolis gali būti įvairių formų. Įvairaus dizaino ir dydžio lovelės yra paprastas ir patogus sprendimas. Jas galima pastatyti bet kur: ant grindų, ant spintelės, ant platesnės palangės - visur, kur katė mėgsta gulėti. Tokios lovos yra pigus sprendimas, be to, jas lengva valyti.

Augintiniui, kuris mėgsta keisti miegojimo vietą, taip pat puikiai tiks kilimėlis katėms. Jis mobilus, užima nedaug vietos ir yra lengvai plaunamas. Kilimėlius katėms galima pagaminti, pavyzdžiui, iš avies vilnos arba vilnos su akrilo priemaiša. Tokio tipo gultas yra puikus pasirinkimas, jei dažnai keliaujate su savo kate ir norite, kad gultas visada būtų su jumis.

Minkšti guoliai didelėms ir mažoms katėms yra populiarus pasirinkimas. Jie labai patogūs ir būna įvairių spalvų bei dizaino. Lovytės turi paaukštintas sieneles, todėl puikiai tiks katėms, mėgstančioms uždaras erdves. Daugeliui kačių jos patinka - tai susiję su katės plėšrūno instinktu ir asocijuojasi su labai saugia vieta, t. y. vieta, į kurią nekviesti svečiai neužklysta.

Katės dėžė arba namelis - tai šiek tiek brangesnis gultas, kuris veikia ne tik kaip lova katei, bet ir kaip žaidimų vieta. Nameliai gali būti pagaminti ne tik iš minkšto audinio, bet ir iš medžio, sujungti su draskykle. Jie sukuria uždarą erdvę, kurioje gyvūnas gali pasislėpti. Namelis su draskykle yra puikus būdas suteikti katei ne tik vietą miegoti, bet ir užimti jos laisvalaikį bei suteikti vietą nagams galąsti. Katė namuose jausis saugiai ir užtikrintai, o draskyklė ilgoms valandoms ją užims ir atitrauks dėmesį nuo kitų namuose esančių įrenginių.

Kitas kačių lovos tipas - gražūs krepšiai iš vytelių, prie kurių dažnai būna pritvirtinta pagalvėlė arba antklodė. Katės mėgsta pintines, kurios yra ne tik minkštos, bet ir tarnauja kaip draskyklė jų nagams. Krepšiai gaminami iš natūralios ir ekologiškos medžiagos. Jei katė jų nemėgsta, juos galima naudoti kaip žaislų krepšelį. Pinti kačių gultai taip pat yra labai graži puošmena.

Pintų lovų katėms trūkumas yra tas, kad jos paprastai užima daug vietos ir jas sunku pasiimti su savimi, pavyzdžiui, keliaujant. Pinti kačių gultai paprastai išklojami minkšta tekstilės medžiaga, kurią katės mėgsta, pavyzdžiui, pagalvėlėmis ar antklodėmis. Pinti kačių gultai atrodo labai stilingai. Jie bus ne tik praktiška ir funkcionali miegojimo vieta jūsų katei, bet ir tikra puošmena. Gultai puikiai tiks, pavyzdžiui, prie skandinaviško, boho ar eko stiliaus butų.

Sieniniai gultai - tai įmantrių formų minkštos lentynos. Jos aptrauktos storu audiniu, atrodo estetiškai ir yra puikus žaidimo elementas katėms, mėgstančioms šokinėti. Radiatoriniai gultai yra hamakų pavidalo, kurie kabinami prie radiatoriaus, kad katė galėtų šalia jų susisukti.

Jie labiausiai patinka jūsų augintiniui šildymo sezono metu. Katės ypač mėgsta šiltas vietas, tačiau svarbu, kad radiatorius nebūtų įjungtas iki aukščiausio lygio, nes katės mėgsta šilumą, tačiau ji neturi būti pernelyg didelė. Šie gyvūnai temperatūrą jaučia kiek kitaip nei žmonės - jie gali nesuprasti, kad per karšta, kol kaip nors fiziškai nesusižeis, todėl geriau to vengti.

Norint paruošti katėms vietą miegoti prie radiatoriaus, nebūtina pirkti specialaus gulto. Pakanka iš nenaudojamos antklodės ir kelių pagalvėlių prie pat radiatoriaus sukurti lizdelį, kad katinui būtų šilta ir patogu. Tačiau, turėtumėte žinoti, kad lovą dažnai reikės perkloti ar pataisyti.

Tuneliai ir miegmaišiai skirti gyvūnams, mėgstantiems ankštus kampelius. Jie yra itin šilti ir patogūs. Neužima daug vietos, be to, katė juos gali naudoti žaidimams ar slėptuvėms. Kačių sofa pagaminta iš patvarios medžiagos. Ji yra modernaus dizaino ir yra įvairių dydžių - tiks kaip gultas ir didelei, ir mažai katei. Lovytė užpildyta silikoniniais rutuliukais ir prisitaiko prie gyvūno kūno. Ją labai lengva palaikyti švarią.

Rinkoje taip pat galima rasti pakabinamų gultų, kurie puikiai tinka katėms, mėgstančioms leisti laiką aukštyje. Katė gali susisukti tokioje vietoje ir ramiai iš tolo stebėti gyventojus. Tokie pakabinami gultai yra labai patogūs ir paprastai nebrangūs - tačiau jie turi nemažą trūkumą. Juos montuojant paprastai reikia gręžti į sieną - todėl jų nerekomenduojama įrengti, pavyzdžiui, butą nuomojantiems kačių globėjams.

Idealaus kačių guolio savybės

Kačių gultai būna įvairaus dizaino, spalvų ir formų. Gyvūnui jų pagaminimo kokybė ir dizaino stilius neturi jokios reikšmės. Tačiau verta ieškoti iš geros kokybės medžiagų pagaminto gulto. Atkreipkite dėmesį į jų funkcionalumą. Verta, kad lovytė atliktų daugiau nei vieną funkciją.

Apart miegojimo, kačių lovos gali tarnauti kaip vieta žaidimams ar slėptuvė nuo išorinio pasaulio. Nuo katės elgsenos priklausys, kokius gultus katėms pasirinksite. Pasidomėkite, kur dažniausiai miega jūsų augintinis. Jei jis ilsisi ant grindų arba palangės, vadinasi, mėgsta kietus paviršius. Jei pastebėjote, kad jūsų augintinis miega stalčiuje ar siauroje dėžėje - jis mėgsta ankštas erdves.

Stebėti savo augintinį - tai raktas į tinkamo tipo katės guolį. Juk nėra dviejų vienodų kačių, todėl į kiekvieno katės gulto pirkimą reikia žiūrėti labai individualiai. Gali būti, kad jūsų katė nenori gulėti naujame guolyje. Pabandykite naudoti katžolę - apipurkškite ja patalynę. Šis kvapas labai patraukliai veikia kates.

Jei katė vis dar vengia poilsio vietos, galbūt jai trukdo spalva, audinys arba cheminis kvapas. O gal problema yra tik toje vietoje, kur padėjote gultą? Perkelkite jį į tą vietą, kur katė dažniausiai ilsisi. Arba paprasčiausiai duokite savo katei laiko - tegul ji pripranta prie naujos miegojimo vietos.

Kad ir kokio katės gulto ar kilimėlio jums reikėtų, nedvejodami patikrinkite įvairių gaminių apžvalgas - žmonės labai noriai dalijasi istorijomis apie savo kates. Galbūt viename iš jų rasite katę, kuri elgiasi panašiai kaip jūsų, ir pagal tai priimsite sprendimą. Be to, daug sužinosite apie konkretaus gulto pagaminimo kokybę ir patvarumą, o tai labai svarbu.

    pixel