Maistas vėžliams

surastų prekių kiekis: 37

Sausumos ir vandens vėžlių maistas - svarbiausia subalansuota mityba

Nedaugelį naminių gyvūnėlių taip patogu laikyti kaip vėžlį. Tai ropliai, kuriems nereikia reiklios priežiūros. Tereikia tinkamo maisto, patogios terariumo aplinkos ir jūsų vėžlys jau turi tinkamą pagrindą būti laimingas. Kokį maistą vėžliui turėtumėte duoti kasdien, kad jis būtų sveikas?

Norėdami atsakyti į klausimą, koks maistas yra geriausias, pirmiausia turite nustatyti kokios rūšies vėžlį turite. Vandens vėžlių mityba skiriasi nuo sausumos vėžlių dėl natūralių aplinkos, kurioje jie gyvena, sąlygų. Sausumos vėžliai daugiausia yra žolėdžiai, o vandens vėžliai yra mėsėdžiai, mintantys vėžiagyviais, moliuskais ir mažomis žuvimis. Šie natūralios mitybos skirtumai turi didelę įtaką jūsų vėžlio imunitetui ir specifinių maistinių medžiagų poreikiui. Net jei jūsų vėžlys negyvena natūralioje vandens aplinkoje, turite užtikrinti, kad jis gautų pakankamai baltymų, kalcio ir kitų vertingų gyvūninių komponentų.

Maistas vandens vėžliams

Kokybiškame vandens vėžlių maiste gausu baltymų, kurie padeda augti ir formuotis raumenims, kalcio, kuris yra pagrindinė kaulų ir kiauto, vėžlio apsauginio šarvo, statybinė medžiaga, ir natūralaus chitino, gaunamo iš mažų vėžiagyvių, kuris greitina medžiagų apykaitą, yra naudingas virškinimo sistemai ir suteikia vėžlio odai elastingumo. Kaip matote, vandens aplinkoje gyvenančių vėžlių maistas turi būti subalansuotas ir jame neturi trūkti nė vieno iš minėtų komponentų. Todėl tinkamas maistas yra labai svarbus jūsų augintinio sveikatai, būklei ir išvaizdai.

Sausumos vėžlių maistas - augalai, kuriuose gausu pagrindinių maistinių medžiagų

Kuo maitinasi vėžliai? Jų mityba daugiausia sudaryta iš augalų, todėl gerai subalansuotame jūsų sausumos vėžlio racione neturėtų trūkti ekstraktų, kuriuose gausu augalų, sudarančių jo natūralų racioną. Sausumos vėžlio maistą sudaro baltyminiai ekstraktai, kurie formuoja kiekvieno organizmo raumenis. Šiuo atveju gyvūninius baltymus pakeičia šie augaliniai baltymai, tačiau šio ingrediento poveikis vienodai svarbus abiejų rūšių vėžliams. Ne mažiau svarbūs yra neapdoroti aliejai, riebalai bei vaisiai ir daržovės, kurie yra natūralus vitaminų ir mineralų šaltinis. Todėl subalansuotas vėžlių maistas turėtų būti augalinių baltymų, riebalų ir vitaminų mišinys - visavertis maistas jūsų augintiniui.

Taip pat patartina vartoti papildus, kad sumažėtų kalcio ir kitų vertingų komponentų trūkumas. Kalcis vėžliams atlieka labai svarbų vaidmenį, todėl šių roplių savininkai dažniausiai perka kalcio papildus.

    pixel