Driežų maistas

surastų prekių kiekis: 9

Driežų maistas - į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Driežai yra vieni populiariausių naminių roplių. Jie yra maži, todėl jiems nereikia daug vietos, juos gana lengva prižiūrėti ir jie gali tapti maloniu šeimininko draugu. Koks driežų maistas leis džiaugtis laimingu ir sveiku augintiniu?

Apart to, kad pasirūpinsite tinkamu terariumu ir aksesuarais, labai svarbi tema yra tai, ką duosite savo augintiniui valgyti. Driežų maistas yra vienas svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria kiekvienas naujas šių gyvūnų savininkas. Šiems gyvūnams skirtas maistas turėtų būti panašus į tą, kuriuo šie ropliai minta natūralioje aplinkoje.

Auginamų driežų maistas

Driežai yra ropliai, kurie natūraliomis sąlygomis minta smulkiais vabzdžiais, vėžiagyviais ar voragyviais. Taigi, jie medžioja įvairias muses, vorus, žiogus, vikšrus ar skėrius. Todėl naminių driežų maiste turėtų būti gausu būtent šių sudedamųjų dalių, kurios, visų pirma, suteikia driežams nemažai būtinų baltymų ir kitų vertingų komponentų. Laisvėje gyvenantys driežai kruopščiai renkasi maistą, kad jiems netrūktų vertingų vitaminų ir mineralų. Auginant driežus, jų savininkas turi užtikrinti, kad driežas gautų kasdienę būtinų maistinių medžiagų porciją.

Driežų maistas, kuriame gausu vertingų vitaminų ir mineralų

Šiam tikslui sukurtas driežų maistas, kuriame yra visų vertingų vitaminų ir mineralų. Agamoms, kurios yra populiariausia veislinių driežų rūšis, skirtas ėdalas - tai atrinktų ingredientų, tokių kaip kalcis, baltymai, žuvų taukai, cinkas, taip pat vitaminų, mišinys, kuris užtikrina, kad driežas kasdien atrodytų sveikas ir būtų geros būklės.

Viena svarbiausių bet kurio organizmo maistinių medžiagų yra kalcis ir magnis, kurie palaiko tinkamą gyvūno organizmo funkcionavimą. Todėl šių dviejų vertingų elementų neturi trūkti jūsų driežo mityboje. Todėl norint išlaikyti gyvūną sveiką būtina šiuos komponentus tinkamai papildyti vitamino kompleksu. Kalcis atsakingas už skeleto sistemą, o magnis reguliuoja raumenų susitraukimus, įskaitant širdies raumenį. Driežai ir dauguma roplių bei varliagyvių su kasdieniniu maistu pasisavina mažai kalcio, todėl jiems gali trūkti kalcio. Todėl šios maistinės medžiagos papildymas gali labai pagerinti jūsų augintinio sveikatą.

Kaip tinkamai maitinti driežus? Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomas šių roplių maistas yra vertingiausių ingredientų, kurie yra būtini driežų kasdienėje mityboje, mišinys. Pridėkite į jį tinkamų vitaminų ir ilgai džiaukitės savo augintinio sveikata.

    pixel