Preparatai dumbliams ir melsvadumbliams

surastų prekių kiekis: 17

Preparatai, skirti dumbliams ir melsvadumbliams

Akvariumuose tam tikru metu pradeda veistis dumbliai ir melsvadumbliai. Kontroliuoti šią problemą būtina, jei savininkas nori, kad jo akvariumo žuvys ir augalai gyventų ir augtų sveikoje aplinkoje. Dumblių perteklius atrodo neestetiškai ir gali būti vandens organizmų ligų šaltinis.

Dumbliai ir melsvadumbliai klesti vandens aplinkoje, kurioje yra daug saulės šviesos ir maistinių medžiagų. Dėl bet kurio iš šių veiksnių pertekliaus dumblių daugėja. Lengviausias būdas kontroliuoti dumblių augimą akvariume - kontroliuoti į akvariumą patenkančią šviesą ir vandenyje esančias maistingąsias medžiagas. Taip pat stenkitės nepermaitinti žuvų ir neleisti kauptis nesuvalgytam maistui, kuris keičia vandens reakciją. Jei problema jau iškilo, veiksmingas sprendimas - dumblių ir melsvadumblių šalinimo priemonė. Tinkamu produktu apdorotas akvariumas atgaus blizgesį, švarą ir atinkamas sąlygas vandens gyvūnijai.

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite geriausių akvariumo dumblių šalinimo priemonių, kuriomis saugiai ir veiksmingai atsikratysite nepageidaujamų organizmų. Preparatų galima įsigyti įvairios talpos skysčių arba tablečių pavidalu. Tinkami produktai gali būti naudojami ir tvenkiniuose.

Kaip išsirinkti akvariumui skirtą priemonę nuo dumblių?

Svarstote, kaip atsikratyti dumblių savo akvariume? Tiesiog naudokite priemonę, kuri saugiai ir greitai pašalina fosfatus, kurie gėlavandeniuose akvariumuose yra dumblių dauginimosi terpė. Specifiniai produktai nuo dumblių puikiai tinka naudoti akvariumuose, kuriuose yra daug žuvų, o per didelis maisto kiekis skatina fosfatų susidarymą. Jis gerai veiks keičiant vandenį, kai vandentiekio ar giluminiame vandenyje gausu nepageidaujamų cheminių medžiagų. Akvariumui tinkama priemonė nuo dumblių nekenkia augalams, vėžiagyviams ir žuvims.

Parduotuvėje rasite priemonę nuo melsvadumblių, diatomėjų, žaliųjų dumblių ir priemonę nuo akvariumo dumblių. Kova su dumbliais yra labai svarbi - pernelyg didelis jų augimas sutrikdo augalų gyvybinį ciklą ir sukelia jų sunaikinimą. Tai neigiamai veikia vandens aplinką, todėl ji tampa nesaugi žuvims.

Preparatai - į ką turėčiau atkreipti dėmesį?

Vanduo su optimaliu mineralinių medžiagų kiekiu sukuria tinkamą aplinką žuvims ir kitiems vandens gyvūnams augti ir gyventi. Akvariumo dumblių šalinimo priemonė padeda atsikratyti nepageidaujamų žaliųjų organizmų, taip pat vandens drumstumo, atsiradusio dėl netinkamo filtravimo ar per didelio žuvų maitinimo.

Akvariumo dumblių šalinimo priemonė gali būti skirta konkrečiai žuvų rūšiai, todėl patikrinkite, kokiai tikslinei grupei skirta priemonė naudojama. Norėdami sumažinti dumblių ir melsvadumblių atsiradimo tikimybę, įsitikinkite, kad jūsų filtras yra skaidrus, kad vanduo būtų kruopščiai išvalytas.

Jei nesate tikri, kaip saugiai išnaikinti dumblius akvariume, kreipkitės pagalbos į patyrusį akvariumininką, kuris gali papasakoti apie geriausius būdus, kaip kovoti su nepageidaujamiems vandens organizmais.

Prieš naudodami pasirinktą produktą, įsitikinkite, kokio tipo dumbliams jis skirtas ir ar nesukels šalutinio poveikio. Naudodami preparatus, pašalinkite visas jautrias žuvų rūšis, kurios gali nukentėti nuo sąlyčio su chemine ar biologine medžiaga. Griežtai laikykitės ant pakuotės pateiktų nurodymų.

    pixel