Royal Canin

surastų prekių kiekis: 407

"Royal Canin" kačių maistas

Kiekviena katė turi savo skonį ir reikalavimus, taip pat ir mitybos atžvilgiu. Priklausomai nuo jų vystymosi laikotarpio, joms reikia skirtingo maitinimo. Mažas kačiukas turėtų gauti kitokį maistą nei suaugusi katė. Svarbiausia, kad maistas atitiktų visus mitybos poreikius ir būtų tinkamai parinktas pagal katės skonį.

"Royal Canin" kačių ėdalas teikia visas būtinas maistines medžiagas aukštos kokybės produktuose. Royal Canin produktuose naudojamos sudedamosios dalys yra gerai virškinamos ir gerai įsisavinamos, todėl jūsų katė mažiau linkusi sirgti virškinimo ir judėjimo negalavimais ar su alergijomis susijusiomis odos problemomis.

Nutraceuticals yra didžiulis privalumas, kuriuo skiriasi įprastas kačių maistas ir "Royal Canin" kačių maistas. Veterinarijos gydytojų atsiliepimai patvirtina, kad šios nepaprastos maistinės medžiagos yra naudingos gyvūno sveikatai ir vystymuisi. Jos teigiamai veikia normalų augimą ir apsaugo nuo tam tikrų ligų. Gliukozaminas ir chondroitinas teigiamai veikia sąnarių sveikatą, fofatidilserinas gerina nervų sistemos veiklą, o antioksidantų kompleksas stiprina kačių imunitetą.

"Royal Canin" kačių ėdalas, kaip ir bet koks kokybiškas ėdalas, gali suteikti jūsų katei viską, ko reikia jos laimei ir tinkamam vystymuisi. Šerkite jį ir gausite gerai aprūpint ir energingą katę, kuri bus ištikima ir visada norinti žaisti, kuriai labai patiks jūsų draugija. Netiesa, kad katės neprisiriša prie žmonių - tereikia jas gerai prižiūrėti ir skaniai maitinti, ir jos atsilygins visa savo meile.

Ar "Royal Canin" yra geras kačių maistas?

Rinkdamiesi "Royal Canin" produktą atkreipkite dėmesį į savo augintinio poreikius ir amžių. Kūdikių kačių ėdalas yra specialios sudėties produktas. Maži kačiukai labai jautrūs infekcijoms. Jiems reikia imuniteto vystymąsi palaikančio maisto, kuriame yra tinkamų maistinių skaidulų, vitaminų, taurino ir liuteino. Ėdalas yra švelnios tekstūros, kad būtų lengviau pereiti nuo motinos pieno prie kieto maisto. Jis patenkina mažylio energijos poreikius spartaus augimo laikotarpiu.

Suaugusiems gyvūnams skirtas "Royal Canin" kačių ėdalas daro įtaką organizmo regeneracijai, apsaugo odą ir turi įtakos kailio būklei. Antioksidantai rūpinasi didesniu jūsų augintinio gyvybingumu, veikia nervų sistemą ir palaiko vidaus organų funkciją. Tai užtikrins ilgesnį ir sveikesnį jūsų katės gyvenimą. Jie apsaugos jūsų katės organizmą nuo daugelio problemų. Juk katės organizmas yra biologinė mašina - viskas turi veikti nepriekaištingai. Tik tada jūsų katė bus sveika ir galės džiaugtis geru gyvenimu.

Suaugusios katės kartais šeriamos mišriai - sausas maistas kaitaliojamas su šlapiu. Royal Canin sausą kačių maistą patogu naudoti, jis greitai negenda ir yra tinkamas gyvūno burnos higienai. Royal Canin šlapiame kačių ėdale yra daugiau vandens, maistas mažiau kaloringas ir teigiamai veikia sergant šlapimo takų ligomis.

Ar "Royal Canin" yra geras ėdalas vyresnio amžiaus katėms? Senjorų kačių "Royal Canin" maistas apsaugo nuo su amžiumi susijusių ligų. Vyresnio amžiaus katės ėda mažiau ir gali būti išrankesnės. Todėl maistas turi suteikti reikiamą energijos kiekį. Pridėjus chondroitino ir gliukozamino, apsaugomi sąnariai, šlapimo sistema ir pagerinama gyvūno būklė. Pageidautina drėgnas arba minkštas maistas, kurį katė gali lengvai kramtyti.

Gerai subalansuota mityba užtikrins, kad jūsų augintinio kailis blizgėtų ir būtų sveikas. Geriausiai tiks maistas, kuriame gausu omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių bei B grupės vitaminų.

Visa tai rasite "Royal Canin" ėdale. Sveikas ir maistingas kačių maistas yra tikras džiaugsmas - jums ir jūsų katei. Rinkitės tinkamos sudėties maistą. Mūsų parduotuvė rasitę jį už labai priimtiną kainą. Visada rinkitės kuo geresnės sudėties maistą - juk svarbiausia jūsų augintinio sveikata.

"Royal Canin" kačių maistas gyvūnams su specialiais poreikiais

Rinkdamiesi ėdalą atkreipkite ypatingą dėmesį į specialius savo augintinio poreikius - jei jūsų katė serga kokiomis nors ligomis arba jai buvo atlikta operacija, jums reikės specializuoto "Royal Canin" ėdalo katėms. Tokio ėdalo kaina yra šiek tiek didesnė nei standartinio. Tačiau dėl savo sudėties šis maistas idealiai tinka augintiniams, kuriems trūksta maistinių medžiagų.

Po kastracijos ar sterilizacijos gyvūnams pasireiškia hormoniniai pokyčiai, kurie lemia svorio augimą. Išrankioms katėms gaminamas labai aromatingas ėdalas, kuris skatina apetitą jau per uoslę. Jame yra daugiau riebalų ir kramtyti skatinančios tekstūros. Kenčiančioms nuo alergijos Royal Canin hipoalerginis kačių ėdalas sukurtas taip, kad stiprintų odos barjerą ir užkirstų kelią alergenų patekimui.

Savo mylimam augintiniui visada rinkitės aukštos kokybės ėdalą - "Royal Canin" kačių ėdalą. Veterinarijos gydytojų atsiliepimai patvirtina, kad tai geriausias pasirinkimas jūsų kačių augintiniui. Pasirinkite "Royal Canin" savo katei, kad visapusiškai pasirūpintumėte savo katės sveikata.

Net ir sveikiausias kačių maistas nepadės, jei jūsų katė nenorės jo ėsti. Todėl rinkdamiesi maistą pirmiausia atkreipkite dėmesį į jo sudėtį, bet nepamirškite atsižvelgti ir į savo katės kulinarinį skonį. Katės yra labai išrankios būtybės. Laimei, "Royal Canin" kačių maistas atsižvelgia ir į šį gyvenimo su jūsų kate aspektą, todėl siūlo įvairių skonio variantų maistą.

Jei vis dar dvejojate ir nežinote, koks maistas jums labiausiai tinka, be veterinaro nuomonės, taip pat galite sužinoti kitų kačių savininkų nuomonę apie šį maistą. Jų nesunkiai rasite internete. Taip galėsite pasinaudoti kitų žmonių žiniomis ir patirtimi. Pasinaudokite jomis, kad jūsų katė būtų kuo laimingesnė, ir pasirūpinkite jos poreikiais. Tai yra svarbiausia katės priežiūros dalis. Jūsų katė tikisi, kad jai suteiksite geriausią įmanomą priežiūrą - juk ji visiškai nuo jūsų priklauso.

pixel