Perkamiausias produktas

ROYAL CANIN Urinary S/O 12x85g dalelės padaže

  • Maistinis tirpalas suaugusioms katėms, skirtas apatinių šlapimo takų apsaugai palaikyti.
  • ROYAL CANIN Urinary S/O 12x85g dalelės padaže
Gamintojas: Royal Canin Vet
15,59 €
/ vnt.
0,02 € / kg

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Urinary S/O 12x85g gabalėlių padaže + STAIGMENA KATEIROYAL CANIN Urinary S/O 12x85g gabalėlių padaže + STAIGMENA KATEI15,60 €15,58 €Sutaupai (0.13%)

ROYAL CANIN Urinary S/O 12x85g dalelės padaže - drėgnas ėdalas suaugusioms katėms, skirtas apatinių šlapimo takų apsaugai palaikyti

ROYAL CANIN Urinary S/O drėgnas maistas katėms 12x85g dalelės padaže yra visavertis specializuotas mitybos produktas, skirtas suaugusių gyvūnų apatinių šlapimo takų apsaugai. Šlapimo takų problemos kamuoja daugelį kačių ir sukelia skausmą ar diskomfortą. Jas sukelia struvitai, kurie, susidarę iš šlapimo takuose esančių kristalų, užkemša šlaplės išeinamąją angą. Viena iš šio negalavimo priežasčių gali būti ta, kad jūsų augintinio mityboje yra per daug šarminių produktų. Jei jūsų katei pasireiškia šlapinimosi diskomfortas, būtina apsilankyti pas veterinarijos gydytoją, o namuose jos gydymą galite palaikyti tinkamai parinkta dieta. Royal Canin Urinary ėdalas sukurtas katėms, sergančioms struvito ir kitomis šlapimo takų problemomis, susijusiomis su nuosėdų ir akmenų susidarymu.

Šlapias kačių ėdalas ROYAL CANIN Urinary S/O 12x85g dalelės padaže - produkto savybės

Unikali sudėtis padeda tirpdyti struvito ir oksalato-kalcio akmenis ir apsaugo nuo pakartotinio jų susidarymo. Tai įmanoma išlaikant rūgštinę pašaro reakciją, kuri naikina katės šlapimo takuose esančius kristalus. Dietinis maistas yra skysto pavidalo, todėl praskiedžia šlapimą, todėl dažniau ištuštinama katės šlapimo pūslė ir tai labai teigiamai veikia jos sveikatą. Mėsos gabalėliai, apsupti patrauklaus skonio padažu, skatina augintinį dažnai ėsti. Reguliariai šerdami savo katę Urinary ėdalu, galite sumažinti arba visiškai pašalinti jos šlapimo takų problemas. Peržiūrėkite kitų rūšių specializuotą kačių maistą, kurį rasite mūsų parduotuvėje.

REKOMENDUOJAMA, JEI
- Struvitiniai akmenys: tirpinant esamus akmenis
ir jų atsinaujinimo prevencija
- kalcio oksalato akmenys: pasikartojimo prevencija

NEREKOMENDUOJAMA, JEI
- Lėtinė inkstų liga (LIL)
- Širdies liga (jei reikia riboti natrio kiekį)
natrio ribojimas)
- Kartu vartojami šlapimą rūgštinantys vaistai
- Nėštumas/laktacijos ir augimo laikotarpis

IDIOPATINIS CISTITAS

Dėl didelio vandens kiekio šlapimo S/O
urinary S/O dietos drėgna forma skatina labiau praskiesto šlapimo gamybą
šlapimas. Kaip ir 64 proc. apatinių šlapimo takų ligų atvejų
šlapimo takų ligų, ligos priežastis nėra žinoma
(idiopatinė forma), pasikartojančios
simptomų, rekomenduojama drėgna dieta.

STRUVITO AKMENŲ TIRPINIMAS

Dieta padeda tirpdyti visų tipų struvito akmenis
struvito akmenis.

ŽEMAS RSS

Mažai prisotintas šlapimas sukuria sąlygas, neleidžiančias
kristalizacijos procesui. Dėl to sunkiau
formuotis tiek struvito, tiek oksalato akmenims
ir oksalatinių akmenų susidarymą.

ŠLAPIMO PRASKIEDIMAS

Dėl praskiesto šlapimo susidarymo sunkiau
apsunkinamas ir struvito, ir oksalato akmenų susidarymas
oksalatiniai akmenys. Didinant gaminamo šlapimo kiekį
gaminamo šlapimo kiekio taip pat palankus reguliarus šlapimo pūslės ištuštinimas
šlapimo pūslę.

Baltymų šaltiniai:

Paukštiena - Paukštienos šalutiniai produktai - Kiaulienos šalutiniai produktai - Kiaulienos kraujo produktai - Kviečių glitimas

Sudėtis:

sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, grūdai, augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai, mineralinės medžiagos, aliejai ir riebalai, cukrus.

Priedai (1 kg pašaro):

Dietary supplements:

Maistiniai papildai: Vitaminas D3: e1 (Zelazo): e2 (jodas): 0,25 mg, E4 (varis): 2 mg, E5 (manganas): 1 mg, E6 (cinkas): siera: 0,17 % - Šlapimą rūgštinančios medžiagos: kalcio sulfatas: 0,25 %.

Priedai
technologiniai priedai: (rūgštingumą reguliuojanti medžiaga) Natrio bisulfatas: 0,5 g.

URINARY S/O dietinis ėdalas yra visavertis dietinis ėdalas katėms, skirtas tirpdyti struvito akmenis ir užkirsti kelią jų pakartotiniam atsiradimui dėl šlapimą rūgštinančių savybių ir mažo magnio kiekio.

REKOMENDACIJOS: Prieš vartojimą pasitarkite su veterinarijos gydytoju. URINARY S/O dietą reikia vartoti 5-12 savaičių, kad ištirptų struvito akmenys, ir iki 6 mėnesių, kad jie vėl nesusidarytų. Praėjus šiam laikui, rekomenduojama reguliariai lankytis, kad būtų nustatyti optimalūs ilgalaikiai nurodymai. Katė turi turėti nuolatinę prieigą prie šviežio vandens

Baltymų šaltiniai: Paukštiena - Paukštienos šalutiniai produktai - Kiaulienos šalutiniai produktai - Kiaulienos kraujo produktai - Kviečių glitimas

Techniniai parametrai
Svoris:
1020
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel