Dubenėliai, stovai, dalytuvai

surastų prekių kiekis: 78

Pasirūpinkite maisto kokybe ir patraukliu katės maisto patiekimo būdu. Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" rasite elegantiškų, profesionaliai pagamintų įvairių dydžių kačių dubenėlių. Galite rinktis įvairių spalvų dubenėlius, pagamintus iš patvaraus plastiko, metalo ar keramikos. Parduotuvėje taip pat siūlomi maisto dozatoriai, kurie gali būti nepakeičiami, kai šeimininkas išvyksta ilgesniam laikui. Jums tikrai pravers dideli kačių maisto indai, skirti sausam maistui laikyti.

Nepamirškite, kad katės indai turi būti švarūs. Katės yra higieniški gyvūnai, besirūpinantys tiek savo, tiek aplinkos higiena. Maisto ir vandens dubenėlių taip pat nereikėtų statyti šalia kraiko lovytės. Tai gali sukelti nenorą valgyti, gerti ar naudotis kraiko dėže. Svarbu, kad vandens indelis nebūtų pastatytas šalia maisto indelio. Katės mažiau geria, kai skystis yra šalia maisto.

Jei namuose apart katės gyvena ir kiti gyvūnai augintiniai ir vaikai, nepamirškite, kad valgio metu geriausia visus asmenis izoliuoti nuo valgančio katino. Įsitikinkite, kad katės dubenėliu nesinaudoja šuo. Kiekvienas gyvūnas turėtų turėti savo dubenėlį, kad žinotų, jog visada gali skaniai pavalgyti šioje vietoje ir iš šio dubenėlio.

Koks yra geriausias dubenėlis jūsų katei?

Parduotuvėje "ZooKaralyste.lt" siūlomas platus įvairių rūšių dubenėlių asortimentas, iš kurio kiekvienas ka išsirinks geriausią gaminį savo augintiniui. Tai įvairių formų ir spalvų kačių dubenėliai. Jie pagaminti iš įvairių medžiagų, todėl kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį gaminį.

Keraminiai kačių dubenėliai labai gerai tinka, nes palyginti didelis jų svoris neleidžia indui judėti. Jį labai lengva palaikyti švarų, galima plauti indaplovėje ir dezinfekuoti. Jis nealergizuoja ir nekeičia maisto skonio. Siūlome keraminius kačių dubenėlius su plieniniu apvadu. Šių dviejų medžiagų derinys užtikrina aukštą estetikos lygį ir atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Keraminiai dubenėliai, tiksliau, jų gaminio stabilumas, yra ne tik patogaus naudojimo garantija. Šie gaminiai yra labai estetiški - keraminių dubenėlių būna tokių įvairių spalvų ir dizainų, kad kiekviena katė ir šeimininkas ras sau patinkantį gaminį.

Kačių ėdalo dozatorius paprastai gaminamas iš plastiko ir gali būti naudojamas ne tik ėdalui, bet ir vandeniui. Jo talpa gali būti iki 10 litrų ir jis gali būti visiškai automatinis, o tai idealiai tinka, jei šeimininkas visą dieną nebūna namie. Kačių maisto dozatorius padeda gydyti cukrinį diabetą ir atskirti maistą dietos besilaikantiems augintiniams. Tačiau jį sunku valyti, jo negalima dezinfekuoti verdančiu vandeniu.

Kačių dubenėliai ant stovo yra puikus sprendimas vyresnėms ir ligotoms katėms, nes leidžia joms valgyti mažiau įtempiant kaklą ir apkraunant priekines letenas. Jie gaminami iš nerūdijančiojo plieno arba keramikos ir dažnai yra reguliuojamo aukščio. Pastatomus kačių dubenėlius lengva dezinfekuoti, juos galima plauti indaplovėje ir masteliuoti. Jei dubenėlis pagamintas iš metalo, turėkite omenyje, kad jis gali pakeisti vandens skonį ir atbaidyti augintinį nuo gėrimo, o dubenėlis, kuriame yra nikelio, gali sukelti alergiją.

Automatinis kačių dubenėlis yra labai praktiškas prietaisas. Į jį galima dėti bet kokio tipo maistą, kuris daug ilgiau išlieka šviežias. Dubenėlį galima užprogramuoti net šešiems maitinimams, o tai reiškia, kad jį galima pripildyti šešioms dienoms. Tokie kačių dubenėliai idealiai tinka, jei šeimininkas planuoja trumpą kelionę arba ilgam išvyksta iš namų. Jame yra garsinis signalas, pranešantis, kada dubenėlis yra pilnas.

Jei jūsų katė valgo godžiai ir norite ją skubiai atpratinti nuo valgymo, įsigykite nepakeičiamą katės maisto lėtinimo dubenėlį. Tokios konstrukcijos dubenėliai katėms padės jūsų augintiniui išmokti valgyti lėčiau, taip išvengiant pilvo pūtimo ir skrandžio negalavimų.

Išsirinkti katės dubenėlį visai neturi būti sunku

Kuris kačių dubenėlis pasirodys tobulas? Jei jūsų katė serga cukriniu diabetu arba jai reikia specialios dietos, rinkitės indelį su dozatoriumi. Vyresnėms katėms geriausiai tinka dubenėliai ant stovo. Tiems, kurie ilgas valandas praleidžia darbe, palikdami savo augintinį vieną namuose, - pravers kačių dubenėliai su dozatoriumi arba automatinis dubenėlis.

Kačių dubenėliai turėtų būti pakankamai dideli, kad sutalpintų kasdienę sauso arba šlapio maisto porciją, t. y. apie 0,3 litro. Didesni dubenėliai gali lemti šėrimo perteklių. Tai kelia riziką susirgti susijusiomis ligomis ir sumažinti aktyvumą.

Vandens dubenėlis turi būti plokščias ir platus, kad katė ūseliais neliestų dubenėlio kraštų. Jo tūris neturėtų viršyti 0,4 litro; didesniame dubenyje vanduo ilgiau užsilaiko ir užsiteršia. Per dideli indai yra nehigieniški ir nepraktiški. Todėl šunims skirti indai netinka katėms.

Jei savo augintinį maitinate pakaitomis sausu ir drėgnu maistu, kiekvienai maisto rūšiai turite turėti atskirą dubenėlį. Kitas dubenėlis reikalingas vandeniui, o jį geriausia statyti kitoje patalpoje nei tą, kurioje laikomas maistas. Jei namuose turite daugiau nei vieną kačiuką, nepamirškite, kad kiekvienas gyvūnas turi turėti atskirus dubenėlius.

Taip pat pagalvokite apie spalvų pasirinkimą. Kai kurie kačiukai nenori gerti iš dubenėlio su tamsiu vidumi, kuris trukdo jiems įvertinti gylį ir atgraso juos nuo kačių dubenėlio naudojimo. Geriausia rinktis šviesios spalvos indą. Tokių spalvų kačių dubenėliai gali atrodyti labai elegantiškai ir estetiškai. Labai įdomiai atrodo ir pastelinių atspalvių, pavyzdžiui, rožinės, mėlynos ar geltonos spalvos, kačių dubenėliai. Kai kurie turi stilingus priedus, pavyzdžiui, katės letenėlės atspindį.

Dvigubi kačių dubenėliai - ar verta?

Iš dviejų skyrių sudaryti kačių dubenėliai yra labai praktiški. Jie yra paprasto, bet elegantiško dizaino ir patogūs naudoti. Savo augintinį vienu metu aprūpinsite maistu ir vandeniu. Dubenėliai turi neslystančias kojeles. Kai kurie turi labai naudingas rankenas, kad dubenėlį galėtumėte drąsiai pernešti į kitą vietą. Tokio tipo kačių dubenėliai gali būti dar stabilesni, jei juose yra du vidiniai skyriai.

Naujoviški aušinimo dubenėliai katėms ir praktiški fontanėliai

Labai įdomus sprendimas - vėsinantys kačių dubenėliai. Juos sudaro dvi dalys, iš kurių viena nuimama. Tiesiog įdėkite jas į šaldytuvą tam tikram laikui ir tik tada vėl įdėkite į didesnį dubenėlį. Maistas ir vanduo ilgiau bus atvėsinti, todėl išliks švieži. Ypač vasarą tokie kačių dubenėliai yra naudingi ir verta susigundyti tokiu pirkiniu.

Puikiai veikia fontano tipo kačių dubenėliai su nerūdijančio plieno įdėklu. Vėsaus ir deguonies prisotinto vandens jūsų augintinis galės gauti bet kuriuo metu. Tokį dubenėlį tereikia prijungti prie vandens šaltinio, kad jūsų katė galėtų mėgautis geru, šviežiu, filtruotu vandeniu apie 30 dienų. Po mėnesio arba šiek tiek anksčiau vandenį pakeiskite nauju. Fontanėlyje įrengti du filtrai, kurie valo vandenį ir pašalina nemalonius kvapus.

Užtikrinkite skanų maistą kiekviename katės dubenėlyje

Mūsų asortimente rasite ne tik praktiškų ir saugių dubenėlių, bet ir daugybę įvairios paskirties ėdalo rūšių. Tarp jų - naminių gyvūnų maistas, veterinarinis maistas, drėgnas ir sausas ėdalas, taip pat specifinis veislėms skirtas maistas. Taip pat rasite tinkamo maisto pagal savo katės amžių. Yra maisto kačiukams, jaunesnėms katėms ir senjorams. Su mumis išsirinkti kačių rinkinį tiek mažam kačiukui, tiek suaugusiai katei bus malonu.

pixel