Guoliai mažam šuniui

surastų prekių kiekis: 153

Gultas mažiems šunims - daugiau jokių miego problemų jūsų keturkojui

Miegas labai svarbus tiek jums, tiek jūsų šuniui. Sveikam miegui būtina gera miegamoji vieta. Štai kodėl mažam šuniui tinkama lova yra toks svarbi. Pageidautina minkšta, patogi, padėta geroje vietoje ir, svarbiausia, tinkamo dydžio. Kodėl jūsų namuose turėtų būti augintinio lova? Šuo, kuris nepakankamai miega, tikrai nebus laimingas ir energingas. Dėl to jis gali tapti irzlus ir mieguistas. Kaip ir žmonėms, per mažai miego kenkia gerai savijautai, o nepatogi lova primins apie nugaros skausmus dar kelias valandas po to, kai atsibusite.

Tai ne juokai. Blogas gultas arba jo trūkumas gali neigiamai paveikti jūsų augintinio sveikatą. Gali atsitikti taip, kad dėl to mažas šuo praras apetitą, bus nusilpęs ir dėl to daug labiau linkęs sirgti. Juk miegas naudingas ne tik jūsų sveikatai. Gultas mažam šuniui padės jūsų keturkojui numylėtiniui išlikti sveikam.

Miegas yra fiziologinis poreikis. Jūsų šuniui, kaip ir bet kuriai kitai gyvai būtybei, reikia išsimiegoti. Žinoma, augintinis gali miegoti bet kur ir bet kokiomis sąlygomis, todėl tikrai stengsis rasti sau vietos ir jūsų lovoje. Tačiau jums bus daug patogiau, kai jūsų augintinis turės savo gultą. Tiek visiškai sveiki šunys, tiek sveikatos problemų turintys augintiniai bus labai dėkingi už savo patalynę. Nedideliems šunims užteks nedidelių priedų, todėl nereikia jaudintis, kad jie užims per daug vietos.

Suteikite savo šuniui tinkamą vietą miegoti. Taip suteiksite jam privačią erdvę atsipalaidavimui ir poilsiui. Nebijokite, kad ji liks nenaudojama. Suaugę šunys miega bent pusę dienos. Šuniukai augimo fazėje dar daugiau. Poilsio trukmė priklauso nuo jaunų augintinių aktyvumo lygio. Taigi pasirūpinkite, kad jūsų augintiniui būtų patogu ilsėtis ir ramiai miegoti.

Mažo šuns gultas - tai investicija, kuri atsiperka ir nėra kažkas brangaus. Vietoj to, kad tai suteiktų jūsų šuniui ramybę ir taiką. Taip jūsų šuo bus pailsėjęs ir patenkintas. Jis noriau žais ir turės daugiau energijos lydėti jus kiekviename žingsnyje. Apart pasirinkimo atitinkamo gulto, dar turite rasti nuošalų kampelį, kuriame jį pastatysite. Jei šuns miegojimo vietą įrengsite netoli triukšmo šaltinio arba labai karštoje buto vietoje, jūsų augintinis nepailsės, nors ir turės patogų gultą.

Lovos mažam šuniui - karališkam nakties miegui

Jūs irgi galėtumėte miegoti bet kur, bet mieliau miegate savo lovoje. Šiuo požiūriu jūsų šuo ne taip jau labai skiriasi nuo jūsų. Net jei jis yra labai mažas ir kai jis susisuka, jo beveik nesimato. Mažas šuo visiškai išsimiegos ir atsipalaiduos savo lovoje, be to, patalynė taip pat leis jums parodyti šuniui, kad tai yra jo vieta. Tai labai svarbu, ypač jei nenorite, kad jūsų šuo naudotųsi jūsų lova. Nedidelė šuns lova padės jiems to išmokti. Nuoseklumas greitai duos norimą efektą. Naudojimosi lova pamokos yra geras būdas nustatyti pirmąsias ribas savo augintiniui.

Manote, kad mažam augintiniui nereikia lovos, nes jis gali tilpti bet kur? Nieko negali būti toliau nuo tiesos. Maži šunys taip pat turi savų poreikių, kurie nėra tokie maži. Neatsisakykite nė trupučio vietos savo augintiniui tik todėl, kad augintinis yra mažas. Tinkamas gultas tilps net ir mažame namelyje. Juk rinkoje yra tikrai daug įdomių sprendimų ir jų rasite "ZooKaralyste.lt" parduotuvėje. Ką būtent?

Yra nemažai šunų gultų rūšių. Kad kiekvienas mažas šunelis būtų laimingas. Klasikinės sofos lovos, apvalios, ovalios ir stačiakampės lovos ir net palapinių lovos. Pavyzdžiui, mažam šuneliui patiks menkutė lova, kurioje jis gali atsigulti ir visą laiką būti apgaubtas jaukios, šiltos medžiagos. Gaminius taip pat galima rinktis iš įvairių spalvų. Jūsų šuniui gali būti visai nesvarbu, kokios spalvos yra jo sofa, tačiau lovą galėsite priderinti prie savo namų interjero.

Šis pasirinkimas taip pat užtikrins, kad kiekvienas šuo - sveikas ar sergantis - galėtų džiaugtis jam pritaikytu guoliu. Juk stuburo ligas kenčiantiems šunims dar labiau reikia geros lovos, kad sumažėtų šios kūno dalies spaudimas ir jie galėtų miegoti be skausmo. Taip pat gera idėja, kad mažo ir šiek tiek baikštaus šuns gultas primintų palapinę. Tai bus saugus "urvas", kuriame keturkojis galės nusiraminti ir atsipalaiduoti. Tokioje slėptuvėje lengvai rasite savo šunį, jei jis išsigąs.

Mažas šuns gultas - į ką atkreipti dėmesį?

Šunų gultai mažiems šunims būna įvairiausio dizaino. Jos būna įdomių formų, raštų ir siuvamos iš įvairių medžiagų. Taigi kaip išsirinkti tobulą lovą mažam šuniui? Visų pirma vadovaukitės savo augintinio poreikiais. Mažas augintinis taip pat nusipelno karališko miego. Jis taip pat nusipelno, kad gultas, kuriame miega, rūpintųsi jo stuburu ir sąnariais. Net jei jūsų šuo yra visiškai sveikas - juk profilaktinė sveikatos priežiūra yra labai svarbi.

Mažam šuniui skirtas gultas turėtų būti pakankamai didelis ir platus, kad jūsų augintinis galėtų laisvai judėti. Net jei jis dažniausiai miega susisukęs. Kartą jis užmiega susisukęs, kartą visiškai išsitiesia. Todėl visų pirma ieškokite lovos, kuri būtų 20 cm ilgesnė už jūsų augintinio kūną. Ši taisyklė netaikoma šuniukams augimo fazėje. Kad nereikėtų kas kartą keisti šuns lovos, jauniausiems keturkojams rinkitės daugiausia vidutinio dydžio lovą. Kodėl gultas negali būti per didelis? Tuomet augintinis nesijaus saugiai. O vienas iš pagrindinių gero gulto principų - patogumas ir nesijaudinimas dėl pavojaus.

Taip pat svarbu, iš kokios medžiagos pagamintas gultas. Šuns gultas turi būti minkštas, bet kartu patvarus. Šuo gali pabandyti jį kąsti arba draskyti nagais. Patvarus audinys tokioje situacijoje greitai nesuges. Rinkitės medžiagą, kurią papildomai lengva valyti. Jūsų šuo patogiai miegos kiekvieną dieną, jei įsigysite gultą su deformacijoms atspariu užpildu.

Kokie dar turėtų būti šunų gultai? Negalima nuvertinti mažų keturkojų ir jų poreikių! Juk tokiame mažame kūne dažnai slepiasi didžio kario dvasia. Aktyviems, energingiems šunims reikia idealios poilsio vietos - patogios ir pritaikytos jų anatomijai. Jei kyla abejonių, visada galite sužinoti nuomonių apie šunų gultus internete. Šunų šeimininkai ir šunų mylėtojai labai dažnai dalijasi nuomonėmis tokiomis temomis.

Atkreipkite dėmesį ir į kainą. Tačiau nelaikykite to vieninteliu kriterijumi. Pirmiausia atsižvelkite į savo šuns gerovę ir poreikius. Jūsų augintinis jums už tai bus labai dėkingas.

pixel