Maistas gekonui

surastų prekių kiekis: 4

Gekonas namuose - nuo ko pradėti?

Roplių ir varliagyvių auginimas turi savo atsidavusių ir vis didėjančių entuziastų ratą. Idealių gyvenimo ir vystymosi sąlygų sukūrimas terariume nuo nulio yra išties įdomus hobis. Lygiai taip pat įdomu stebėti jame gyvenantį gyvūną, pavyzdžiui, gekoną. Tačiau prieš patenkant šiam gyvūnui į jūsų namus, pirmiausia reikėtų parinkti tinkamą gekonų maistą.

Tinkamai gekonų priežiūrai reikia pasiruošti. Vien atinkamų sąlygų terariume sukūrimas reikalauja daug žinių, taip pat daug darbo ir laiko. Juk terariumas yra labai svarbus - jis turi atkartoti idealią ekosistemą jūsų gekonui. Ne mažiau svarbus yra augintinio maistas. Jūsų užduotis - aprūpinti jį visais reikalingais vitaminais.

Šerkite savo egzotinį augintinį tinkamu gekonui skirtu maistu. Taip užtikrinsite, kad jūsų gekonas gautų viską, ko reikia tinkamam ir sveikam vystymuisi kiekvienu jo gyvenimo etapu. Jūsų terariumas pulsuos gyvybe, o stebėti driežą gali būti didelis malonumas ne tik jums, bet ir visiems, kurie jus aplankys.

Gekonų maistas

Rūpintis tokiu gyvūnu kaip gekonas nėra lengva. Maistas, terariumas, tinkamas apšvietimas, identiškos natūraliai aplinkai aplinkos kūrimas - visa tai svarbu. Visa tai, laimei, galite pasiekti skyrę tam pakankamai laiko ir darbo. Tačiau negalima pamiršti nė vieno iš šių aspektų. Tik taip jūsų gekonas galės sveikai augti.

Nėra sunku rasti maisto gekonui. Pakanka tik apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia rasite platų maisto produktų ir papildų, kurie turės puikų poveikį jūsų gekonui, pasirinkimą.

Naudodami tinkamus produktus ne tik pamaitinsite savo gekoną, bet ir pasirūpinsite jo sveikata. Aprūpinsite jį reikiamais vitaminais, elektrolitais, kalciu ir kitomis gyvybei reikalingomis medžiagomis.

Gekonų maistas - kaip nuspręsti?

Ar domitės terariologija, tačiau vis dar esate pradedantysis ir nelabai žinote, koks maistas idealiai tiks jūsų gekonui? Nereikia nerimauti, visi kažkada pradėjo. Į ką turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį?

Be abejo, labai svarbu konkreti jūsų gekono rūšis. Juk maistas perinčiam gekonui nebūtinai yra toks pat kaip maistas leopardiniam gekonui. Gekonai yra labai įvairūs, be to, jie turi labai skirtingų poreikių, kuriuos turite patenkinti. Todėl turėtumėte užtikrinti, kad jūsų augintinio mityba būtų įvairi. Tiesa, jie yra atsparūs monotoniškam racionui, bus geriau, jei pasinaudosite pasirinkimo gausa.

Tačiau nesvarbu, ar jus domina leopardinio gekono, ar bet kurio kito gekono maistas. Jei kyla abejonių, nebijokite paklausti patarimo. Specialistas veterinaras, kiti labiau patyrę augintojai ir net maisto apžvalgos internete - visa tai yra žinių šaltiniai. Naudokitės jais, kaupkite savo patirtį ir mokykitės iš kitų. Taip jūsų terariumo gyventojas bus laimingas.

Widoki:
      pixel