Bentonitas

surastų prekių kiekis: 123

Betonitinis kačių kraikas - tipai ir panaudojimas

Katės laikomos gyvūnais, kurie ypatingą dėmesį skiria higienai. Katės tualetas - tai vieta, kuri visų pirma turi būti švari. Kai kurios katės daugiau nebesinaudos kraiko dėže, kurioje yra atliekos, todėl įsitikinkite, kad reguliariai jas pašalinate. Viena neatsiejama katės kraiko dėžės dalis yra kraikas. Kokį pasirinkti? Betoniniį, silikoninį, o gal medinį? Asortimentas didžiulis, o pasirinkti nelengva.

Kodėl katei reikia kraiko? Kai kurie kačių globėjai teigia, kad smėlis atlieka savo funkciją taip pat gerai, tačiau jo pagrindinis trūkumas yra tas, kad jis nesugeria kvapų. Be to, jis gali sukelti netvarką aplink katės tualetą ir pasklisti po namus ant katės letenų. Kaikuris kraikas papildomai praturtinatas kvapiosiomis medžiagomis, kurios sėkmingai maskuoja nemalonų kvapą iš kraiko dėžutės. Siekdami užtikrinti didesnę higieną, taip pat galite įsigyti kraiko su antibakterinėmis medžiagomis.

"ZooKaralyste.lt" asortimente rasite betonito kraiko, kuris yra vienas populiariausių kraiko dėžių substratų. Jį galima naudoti tiek trumpaplaukėms, tiek ilgaplaukėms katėms. Šį kraiką siūlome įvairių dydžių pakuotėmis. Asortimente rasite tiek bekvapių, tiek kvapių substratų. Galite rinktis citrusinių vaisių, žaliosios arbatos ar kūdikių pudros aromatus.

Betonininis kraikas kraiko dėžei - savybės

Bentonitinis kačių kraikas yra vienas iš labiausiai paplitusių ir populiariausių kraiko substratų. Bentonitas yra natūrali uolienų kilmės medžiaga, savo spalva ir išvaizda primenanti smulkų žvyrą. Susilietęs su vandeniu, bentonito žvyras sulimpa į gabalėlius. Jis pasižymi geru vandens sugerimu, todėl turi daug šalininkų.

Betoninis kraikas skiriasi savo storiu ir savybėmis. Dažniausiai pasitaiko smulkiagrūdžiai pakratai, tačiau kai kurios betoninės granulės yra gana stambios. Vis populiaresnis tampa kvapnusis ir antibakterinis betoninis kraikas. Jo galima rasti įvairių kvapų: levandų, miško, citrusinių vaisių ar jūros kvapų.

Siūlome kraiką praturtintą nanosidabru. Tai natūralus antibiotikas, o jo jonai turi ilgalaikį poveikį. Nanosidabras pasižymi antiseptiniu ir dezinfekuojamuoju poveikiu. Antibakterinis betoninis kraikas apsaugo nuo bakterijų, grybelių ar mikroorganizmų dauginimosi.

Mūsų asortimente rasite daug ilgaplaukėms katėms skirto kraiko. Granulės neprilimpa prie kailio, todėl jūsų augintinis jų neišbarsto po visą butą. Pasirinkus tokį kraiką, jums bus lengviau palaikyti nepriekaištingą tvarką aplink kraiko dėžę ir visame bute.

Betoninio kraiko privalumai ir trūkumai

Kačių šeimininkų nuomonės skiriasi. Paprastai katės gerai reaguoja į šio tipo kraiką, tačiau kai kurios pageidauja kitokio substrato. Kokie yra betoninio kraiko privalumai ir trūkumai ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šį substratą?

Dėl daugybės privalumų daugelis kačių savininkų renkasi betoninį kraiką. Kaina neabejotinai yra vienas iš šio tipo kraiko substrato privalumų. Šiuos kraikus galima lengvai įsigyti, o jų kaina yra labai prieinama. Taigi jie puikiai tiks, jei turite daugiau nei vieną katę.

Dar viena teigiama šio tipo kraiko savybė - geros sugeramumas. Dėl to kraiką lengva valyti ir jis yra veiksmingas. Bentonitinis substratas taip pat pasižymi geru kvapų sugėrimu. Be to, galima įsigyti kvapiųjų kraiko medžiagų, kurios veiksmingai maskuoja kraiko dėžės kvapus. Tačiau turėkite omenyje, kad ne visos katės mielai naudoja stiprų kvapą skleidžiantį substratą. Pirmiausia sumaišykite kvapųjį kraiką su anksčiau naudotu ir patikrinkite savo augintinio reakciją. Jei jūsų katei nepatinka levandų ar jūros kvapas, pasirinkite kitą kraiką iš mūsų neutralaus kvapo produktų asortimento.

Be didžiulių privalumų, betoninis kraikas turi ir trūkumų. Betoninio kraiko negalima išmesti į tualetą, nes kyla pavojus, kad jis jį užkimš. Betoninis substratas, susidūręs su vandeniu, sudaro savotišką cementą, todėl verta tai turėti omenyje, jei kraiko dėžę laikote vonios kambaryje, nes jį sunku pašalinti nuo plytelių. Betoninis substratas taip pat nerekomenduojamas kačiukams. Patekęs į organizmą jis gali sukelti virškinimo problemų. Pirkdami atsižvelkite į katės tualeto valymo patogumą, bet svarbiausia - į savo katės komfortą ir pasitenkinimą.

Susipažinkite su plačiu betoninio kraiko asortimentu

"ZooKaralyste.lt" žino, kad katės turi įvairių skonių, todėl pasirūpino, kad asortimente būtų įvairių produktų. Galite rinktis iš įvairių betoninio kraiko rūšių, kurios yra švelnios jūsų katės letenėlėms. Jie nesukelia diskomforto ir nedirgina letenėlių pagalvėlių.

Taip pat atsižvelgiame į jūsų patogumą. Mūsų siūlomas kačių kraikas puikiai sulimpa, t. y. susilieja su skysčiu ir sudaro gumulėlius. Dėl to galite lengvai išmesti katės tualete susidariusias atliekas. Šiam tikslui galite naudoti patogų semtuvėlį. Greitai pašalinus kompaktiškus gumulėlius, kraikas, likęs kraiko dėžėje, ilgiau išlieka šviežias.

Mūsų asortimente esantis kraikas nelimpa prie kraiko dėžės dugno. Dėl to jums bus lengviau keisti substratą, o prireikus galėsite lengvai ir preciziškai išvalyti kraiko dėžę.

Aukštos kokybės betoninis substratas yra nedulka, todėl patogu keisti kraiko dėžės turinį. Šis kraikas puikiai sugeria ir sumažina nemalonius kvapus. Neprivalote rinktis kvepiančių substratų, jei jūsų katė jų nemėgsta. Neutralaus kvapo kraikas taip pat sumažins nemalonius kvapus. Jei norite išbandyti, ar jūsų katei patinka levandų arba jūros kvapo substratas, rinkitės produktą mažesnėje, pavyzdžiui, 5 litrų talpoje. Kai sužinosite, kokį kraiką mėgsta jūsų augintinis, rinkitės didesnę pakuotę. Mūsų asortimente rasite substratų pakuotėse iki 25 litrų - tokio produkto atsargų pakaks, kad kelis kartus pakeistumėte visą kraiko dėžės turinį.

Peržiūrėkite mūsų platų betoninių substratų asortimentą ir išsirinkite tokį kraiką, kuris užtikrins jūsų katės komfortą ir palengvins jūsų katės tualeto valymą.

pixel