CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas

  • Unikalus "Catsan Hygiene plus" kraikas yra unikalios mineralinės granulės, pagamintos iš smulkaus kvarcinio smėlio, kalkakmenio ir itin veiksmingos mineralinės formulės, suteikiančios kraikui grynai baltą spalvą.
  • CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas
  • CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas
Gamintojas: Catsan
6,85 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas + STAIGMENA KATEICATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas + STAIGMENA KATEI6,86 €6,84 €Sutaupai (0.29%)

Catsan 5 l - higieniškas kačių kraikas - kraikas katės kraiko dėžei užpildyti

Jei norite higieniškų sąlygų savo katės tualete, rinkitės "Catsan 5 l" - higienišką kačių kraiką. Produktas pagamintas iš trijų sudedamųjų dalių: smulkaus kvarcinio smėlio, specialios mineralinės formulės ir kalkakmenio. Dėl to jo spalva akinamai balta, o pats kraikas pasižymi ypatingomis savybėmis. Kačių kraiko dėžei užpildyti skirtas kraikas dėl akytos dalelių struktūros puikiai sugeria drėgmę. Dėl šios priežasties kraiko lovelis greitai tampa sausas, o tai tinka didžiajai daugumai kačių. Produktas puikiai pašalina nemalonius kvapus, o tai svarbu neišsiskiriančioms katėms, ypač nekastruotiems patinams. Kartu kraiko sudėtis natūraliai neutralizuoja bakterijų dauginimąsi, o tai reiškia saugumą gyvūnui. Katės iš prigimties yra labai švarūs gyvūnai, todėl netinkamas kraikas arba nešvarus kraiko dėklas gali greitai atbaidyti jas nuo naudojimosi tualetu. Katėms skirtas kraikas padės išvengti šios problemos, ypač kai esate darbe.

Produkto privalumai

1 ) CATSAN Hygiene plus labai gerai sugeriantis kačių kraikas pasižymi unikaliomis mineralinėmis granulėmis, kurios garantuoja drėgmės sugėrimą ir apsaugą nuo nemalonaus kvapo.
2) Milijonai mikroporų granulių paviršiuje sugeria drėgmę tarsi kempinė, neleisdamos jai pasišalinti. Todėl kraiko dėžė išlieka akivaizdžiai švari ir higieniška.
3) CATSAN Hygiene plus kraiką sudaro natūralus kvarcinis smėlis ir kalkakmenis, todėl jis atrodo gaivus ir higieniškas.
4) CATSAN Hygiene plus kraikas užtikrina ypač stiprią apsaugą nuo nemalonaus kvapo. Natūraliai veiksmingos sudedamosios dalys neleidžia daugintis bakterijoms, todėl sulaiko nemalonius kvapus dar prieš jiems atsirandant.
5) Naudodami CATSAN Hygiene plus kraiką, kačiukai nuo pat pradžių patirs higieninį komfortą ir išliks ištikimi savo švariai prigimčiai. Be to, CATSAN Hygiene kraikas turi mažai dulkių ir mažai sklinda.

Techniniai parametrai
Talpa:
4400
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel