CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas

  • Unikalus "Catsan Hygiene plus" kraikas yra unikalios mineralinės granulės, pagamintos iš smulkaus kvarcinio smėlio, kalkakmenio ir itin veiksmingos mineralinės formulės, suteikiančios kraikui grynai baltą spalvą.
  • CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas
  • CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas
Gamintojas: Catsan
6,85 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
CATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas + STAIGMENA KATEICATSAN 5l - higieniškas kačių kraikas + STAIGMENA KATEI6,86 €6,84 €Sutaupai (0.29%)

Catsan 5 l - higieniškas kačių kraikas - kraikas kačių kraiko dėžutei užpildyti
Jei rūpinatės higieniškomis sąlygomis kačių kraiko dėžėje, rinkitės "Catsan 5 l" - higienišką kačių kraiką. Produktas gaminamas iš trijų komponentų: smulkaus kvarcinio smėlio, specialios mineralinės formulės ir kalkakmenio. Dėl to jos spalva tampa akinamai balta, o pati paklodė pasižymi ypatingomis savybėmis. Kačių kraiko dėžutės užpildymo kraikas dėl akytos dalelių struktūros puikiai sugeria drėgmę. Dėl šios priežasties kraiko dėžė greitai tampa sausa, o tai tinka daugumai kačių. Produktas puikiai pašalina nemalonius kvapus, o tai svarbu lauko katėms, ypač nekastruotiems patinams. Kartu kraiko sudėtis natūraliai apsaugo nuo bakterijų dauginimosi, o tai užtikrina gyvūno saugumą. Katės iš prigimties yra labai švarūs gyvūnai, todėl netinkamas kraikas arba nešvari kraiko dėžė gali greitai atbaidyti jas nuo noro naudotis tualetu. Catsan kraikas padės išvengti šios problemos, ypač kai esate darbe.

Produkto privalumai

1) Labai gerai sugeriantis CATSAN Hygiene plus kačių kraikas - tai unikalios mineralinės granulės, užtikrinančios drėgmės sugėrimą ir apsaugą nuo nemalonaus kvapo.
2) Milijonai mikroporų granulių paviršiuje sugeria drėgmę tarsi kempinė, neleisdamos jai pasišalinti. Todėl kraiko dėžė išlieka akivaizdžiai švari ir higieniška.
3) "CATSAN Hygiene plus" kraiką sudaro natūralus kvarcinis smėlis ir kalkakmenis, todėl jis atrodo gaivus ir higieniškas.
4) "CATSAN Hygiene plus" kraikas ypač stipriai apsaugo nuo nemalonių kvapų. Natūraliai veiksmingos sudedamosios dalys neleidžia daugintis bakterijoms, todėl sulaiko nemalonius kvapus dar prieš jiems atsirandant.
5) Dėl CATSAN Hygiene plus kraiko kačiukai jau nuo pat pradžių jausis higieniškai patogūs ir išliks ištikimi švarai. Be to, CATSAN Hygiene kraikas turi mažai dulkių ir mažai sklinda.

 

Techniniai parametrai
Talpa:
4400
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel