SUPER BENEK Kukurūzų kvapo kraikas natūralus 7L

  • Galima nuleisti tualete ir kompostuoti. Visiškai natūralus, grumstantis trupinių higienos substratas naminiams gyvūnams.
  • SUPER BENEK Kukurūzų kvapo kraikas natūralus 7L
8,49 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
SUPER BENEK Kukurūzų kvapo kraikas natūralus 7L + STAIGMENA KATEISUPER BENEK Kukurūzų kvapo kraikas natūralus 7L + STAIGMENA KATEI8,50 €8,48 €Sutaupai (0.24%)

"Super Benek" kukurūzų kraikas katėms su natūraliu kvapu
Svarbiausios "Super Benek" kukurūzų kraiko savybės:

natūralus ir biologiškai suyrantis
Valant gumulėliai nesuyra
valant nesuyra gabalėliai
efektyvus - granulės veiksmingai sugeria skystį, surišdamos jį į gumulėlius. Nereikia dažnai keisti viso substrato, pakanka nuolat išmesti vienkartinius elementus.
gerai sugeria kvapus, tačiau neturi specifinio kvapo, kaip kiti natūralūs kraikas,
lengva išmesti - galima nuleisti į tualetą - neužkemša kanalizacijos.
saugus sveikatai nurijus
trys kvapai: natūralus, jūros brizas ir gaivi žolė.
kompostuojamas

Ypač rekomenduojama:

kaip kraikas mažoms katėms, kurios mokosi kraiko dėžutės higienos. Kukurūzų kraikas yra saugus kačiukams - granulių valgymas, kuris pasitaiko mažiems, smalsiems kačiukams, nekelia pavojaus jų sveikatai. Jis nelimpa prie kailio ir nesužeidžia letenų, nes yra labai švelnus,

jei ieškote kraiko, kurį galima nuleisti į tualetą. Kukurūzų kraiką galima išmesti į tualetą - jis suyra vandenyje ir neužkemša kanalizacijos vamzdžių.

 

 

Kaip dažnai reikia keisti kukurūzų grūdus kraiko dėžėje? Kartą per 3-4 savaites.

Kukurūzų kraikas yra labai veiksmingas. Jis greitai ir efektyviai sugeria skystį, todėl po kiekvieno naudojimo nereikia keisti viso kraiko. Pakanka išmesti grumstus ir išmatas ir užpildyti švariomis šiukšlėmis. Vienos katės, kuri neturi jokių sveikatos problemų, susijusių su tuštinimusi ar šlapinimusi, pakanka vieną kartą per 3-4 savaites atlikti bendrą valymą ir pakeisti visą kraiko dėžės substratą.

 

Kukurūzų šiukšlės nekenkia planetai:

"zero waste" - gaminama iš pašarų gamybos liekanų.
natūralus ir biologiškai suyrantis
kompostuojamas.

 

 

CERTECH Corn Litter Natural 7L - natūralus kraikas su kukurūzų aromatu.
Rinkitės natūralius ir praktiškus sprendimus. Rinkdamiesi "CERTECH Litter Corn Natural 7L" ir pildami juo savo katės kraiko dėžutę, jūs rūpinatės aplinka. Taip yra todėl, kad produktas pagamintas iš biologiškai skaidžios ir visiškai natūralios medžiagos. Jis gali būti kompostuojamas ir šalinamas į nuotekų sistemą. Šis kraikas yra natūralus, todėl nesukelia katėms dirginimo, kuris gali būti būdingas aromatiniams kraikams. Jis priklauso grumstuotam kačių kraikui, dėl kurio ilgaplaukės katės sumažina riziką išnešti jį už kraiko dėžės ribų. Šį produktą galima naudoti tiek atvirose, tiek uždengtose kraiko dėžėse. Jis tinka suaugusioms katėms ir kačiukams, kurie vis dar gali sumanyti valgyti kraiką - dėl to, kad jo sudėtyje nėra cheminių medžiagų, produktas neturėtų jiems pakenkti.

CERTECH Natūralus kukurūzų kraikas 7L - produkto savybės
Nors smėlis yra smulkus, jo svoris trukdo katei išbarstyti kraiką. Neabejotinas šio gaminio privalumas - švelnus kukurūzų kvapas, kuris nėra įkyrus ir neatbaido jautrių gyvūnų. Tačiau tai dar ne viskas. Natūralus, kukurūzų kvapo kraikas lengvai sulimpa ir sugeria nemalonų kvapą. Gumuliukus galite lengvai išmesti į kraiko dėžutę ir užpildyti ją nauju kraiko sluoksniu. Dėl natūralios sudėties šiukšles galima kompostuoti, taip prisidedant prie aplinkos apsaugos. Panaudotą CERTECH natūralų kukurūzų kraiką taip pat galima išmesti į tualetą, todėl pasirūpinsite švara ir nereikės naudoti papildomų maišelių ekskrementams. Taip pat peržiūrėkite kitus mūsų siūlomus produktus katėms.

Techniniai parametrai
Talpa:
7000
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel