Transporteriai

surastų prekių kiekis: 1

Graužikų nešioklė tai vienas iš daiktų, kurie yra būtini auginant mažuosius gyvūnus. Nenešiokite šių gyvūnų rankose ar kartoninėse dėžėse. Nepriklausomai nuo to, kiek teks keliauti, visada įdėkite savo mažylį į transporterį.

Graužikų transporteris dažniausiai praverčia, kai reikia apsilankyti pas veterinarą. Net jei gyvenate netoli klinikos - nenešiokite savo augintinio ant rankų. Jis gali išsigąsti naujų garsų ar kvapų ir bandyti pabėgti. Nešioklė - tai ne tik patogus būdas keliauti, bet ir saugumo jausmas jūsų augintiniui.

Jei mėgstate keliauti, planuojate atostogas ir žinote, kad nenorite palikti savo augintinio svetimų žmonių rankose, turėdami nešioklę galėsite pasiimti savo mažylį su savimi. Augintiniai, kurie anksčiau nėra keliavę, neabejotinai jaus nerimą. Prieš tai į vidų įdėkite gyvūnui pažįstamą kvapą turintį daiktą. Saugumo sumetimais konteinerį išklokite stora, minkšta antklode, parūpinkite augintiniui maisto, prieigą prie vandens ir keliaukite!

Kaip išsirinkti graužikų transporterį?

Yra keletas nešiojamųjų namelių modelių, skirtų mažiems graužikams. Idealus žiurkėno transporteris tai tas, kuris yra atidaromas iš viršaus . Dėl viršutinėje sienelėje esančių durelių gyvūną saugu išnešti - jis turi užblokuotą išėjimą ir galimybę pabėgti. Jis pagamintas iš plastiko, todėl nekelia švaros palaikymo problemų. Dangtelyje yra didelės skylės, dėl kurių oro ventiliacija yra tinkama ir gyvūnas neturi kvėpavimo problemų. Be to, jis yra labai tvirtas.

Iš šono atidaromas konteineris tinka jūrų kiaulytėms, kurios nėra baikščios. Pagamintas iš plastiko, yra tvirtas, taip pat gerai vedina orą, kaip ir transporteris su viršutinėmis durelėmis.

Geras pasirinkimas tai nešiojama tašė, kurios durelės taip pat atsidaro iš šono.Ji didesnė, bet lengvesnė už plastikinius konteinerius, todėl geriausiai tiks didesniems gyvūnams - triušiui arba kaip transporteris jūrų kiaulytėms. Šio gaminio kaina yra didesnė dėl medžiagos, iš kurios pagamintas krepšys. Jo valymas gali kelti daugiau problemų nei plastikinio konteinerio, tačiau jis yra stabilesnis. Jame yra gera ventiliacija ir galimybė patekti grynam orui.

Tiems, kurie vertina ekologišką požiūrį į gyvenimą, sukurtos vienkartinės transportavimo dėžės iš popieriaus. Jos labai lengvos ir patogios, tačiau yra nestabilios, nelabai patvarios ir prastai palaiko šilumą.

Geriausios graužikų transportavimo priemonės

Renkantis transporterį labai svarbu atsižvelgti į gaminio kokybę. Jis turi būti patvarus ir tvirtas. Jis neturėtų subyrėti net ir nukritęs. Verta rinktis tokį, kuris nepasiduos naikinančiai graužikų nagų ir dantų galiai.

Konteineris taip pat turi būti tinkamo dydžio. Džiunglių kiemsargių ir Sirijos kiemsargių transporteris dydžiu nesiskiria, tačiau jis netiks triušiui ar jūrų kiaulytei. Talpyklos turi būti pakankamai didelės, kad gyvūnas galėtų jaustis patogiai, atsigulti, išsitiesti, keisti padėtį ir turėti laisvos erdvės.

Rinkdamiesi graužikų transporterį, ypač atkreipkite dėmesį į konteinerio ventiliaciją. Konteinerio viršuje ir šonuose turi būti oro patekimo angos. Tačiau jų neturi būti per didelis kiekis, nes tai neapsaugos gyvūno nuo vėjo ir šalčio.

Apsvarstykite, ar mažyliui pastogė yra patogi. Jei graužikui nepatogu tamsioje vietoje, pasirūpinkite, kad būtų permatomos sienelės, kad jis galėtų stebėti pasaulį, o jūs, kaip šeimininkas, galėtumėte stebėti savo augintinį.

Widoki:
      pixel