Pakinktai ir pavadėliai

surastų prekių kiekis: 1

Triušių petnešos - saugumas pasivaikščiojimų metu

Triušiai yra vieni iš populiariausių naminių gyvūnėlių. Vis dažniau jie vedžiojami pasivaikščioti, o jų gyvenimas neapsiriboja vien narveliu. tam tikslui pravers triušio petnešos. Pasivaikščiojimas su augintiniu yra sveikas ir malonus užsiėmimas visiems, tačiau saugumas yra svarbiausias. Pavadėlis neleis triušiui pernelyg nutolti nuo jūsų.

Išorinis pasaulis, mažo graužiko akimis iš tiesų yra labai didelis, bet kartu ir labai įdomus. Jūsų augintiniui patiks jį tyrinėti ir apžiūrėti visus įdomius užkampius. Jis taip pat greitai išmoks pasivaikščioti ir tai darys su malonumu, žinoma, jei jam patiks tokios išvykos. Todėl visų pirma jis turi jaustis saugus, žinoti, kad nieks jam nepakenks. Labai svarbu turėti triušiui tinkamas petnešas ir pavadėlį, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti gyvūną.

Nebūtina turėti šunį, kad eiti pasivaikščioti. Tam tinka ir triušis arba, pavyzdžiui, šinšila. Tai sveika ir maloni fizinė veikla, taip pat galimybė praleisti laiką kartu su savo augintiniu.

Naudodami pavadėlį galėsite kontroliuoti savo gyvūnėlio kelią ir neleisti jam pabėgti ar pasiklysti.

Pavadėliai ir dirželiai graužikams - susipažinkite su asortimentu

Anksčiau beveik niekas negalvojo apie graužikų vedžiojimą, nes trūko jiems tinkamų gaminių. Pavadėliai ir diržai buvo labiau siejami su šunims. Šiais laikais galite įsigyti viską, ko reikia. Ką rasite mūsų asortimente?

Visų pirma, tai aukštos kokybės gaminiai. Juos gaminant daug dėmesio skiriama detalėms ir atsižvelgiama į augintinių saugumą pasivaikščiojimų metu. Trixie triušio pavadėlis yra minkštas ir neleidžia gyvūnui per toli nuklysti, o tvirtas užkabinimas užtikrina, kad gyvūnas neišsilaisvintų iš diržo.

Trixie triušių petnešos reguliuojamos pilvo ir krūtinės srityje, kad galėtumėte jas puikiai pritaikyti prie savo augintinio dydžio. Petnešos paminkštintos, kad nesužeistų švelnaus gyvūno kūno. Dėl to jas galima pritaikyti daugumai triušių. Pagamintos iš patvarių medžiagų, tad tarnaus ilgai. Petnešose yra papildomas dirželis, kuris leidžia tiksliau pritvirtinti prie augintinio, kad jis netyčia neišsilaisvintų iš jų ar neišslystų iš dirželio.

Triušio pavadėlis - kaip jį pasirinkti?

Pasivaikščiojimas kartu su graužiku - puiki idėja, tačiau tam reikia tinkamai pasiruošti. Pirmiausia triušiui reikia diržo ir pavadėlio, kad tyrinėdamas vietovę nepasiklystų. Saugumas ir patogumas pasivaikščiojimų metu yra du svarbiausi dalykai, todėl verta iš anksto pagalvoti apie tinkamų priedų pasirinkimą.

Svarbiausia yra atitinkamų gaminių kokybė, nes nuo jos priklauso, kokie ilgaamžiai bus graužikų pavadėliai ir diržai. Todėl verta rinktis patikrintų prekių ženklų, pavyzdžiui, "Trixie", gaminius.

Labai svarbus diržų dydis. Jis neturi būti per didelis, nes tada gyvūnas lengvai iš jų išslysta, bet ir per mažas. Per maži diržai graužikams sukelia skausmą. Laikui bėgant jūsų augintinio dydis gali keistis, todėl verta rinktis reguliuojamus gaminius. Juos galima pritaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Papildomas patogumas – paminkštinta medžiaga apsauganti nuo augintinio sužalojimų.

Widoki:
      pixel