Poilsiui

surastų prekių kiekis: 39

Kelionės, vizitas pas veterinarą ar persikraustymas - visos šios situacijos gali sukelti jūsų katei stresą. Norėdami išvengti nereikalingos augintinio įtampos, galite naudoti raminamuosius vaistus. Tokie "kačių raminamieji vaistai" bus visiškai saugūs jūsų katei ir padės jai geriau susidoroti su stresinėmis situacijomis.

Kačių raminamieji vaistai - rūšys

Augalinės raminamosios tabletės katėms mažina nerimo jausmą, ramina ir palengvina ramų miegą. Tablečių sudedamosios dalys, tokios kaip apyniai, valerijonai yra saugios ir natūralios. Daugumą šio tipo tablečių galima duoti net kačiukams ar nėščioms katėms. Tačiau prieš skiriant šias priemones svarbu perskaityti informacinį lapelį arba pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, nes dėl kai kurių sveikatos būklių raminamųjų tablečių vartojimas gali būti kontraindikuotinas.

Purkštuvai ir difuzoriai ypač tinka naudoti patalpose. Raminamieji purškalai katėms yra pagaminti iš natūralių augalinių ingredientų, o jų kvapas nežeidžia žmonių. Juos galima purkšti ant lovos, baldų arba viso kambario, kuriame būna katė. Difuzoriai yra elektriniai prietaisai su keičiamomis kasetėmis. Labiausiai paplitę difuzoriai yra tie, kurie imituoja katės skruostų feromonus. Šiuos feromonus katė natūraliai išskiria, kai jaučiasi atsipalaidavusi ir saugi. Tokie feromonai padės katei priprasti prie pokyčių, pavyzdžiui, naujų namų ar naujo nuomininko.

Nors kačių raminamųjų tabletės yra saugios ir veiksmingos, kartais jas gana sunku paduoti. Tokiais atvejais tikrai padės kačių raminamieji lašai ir antkakliai. Šie lašai tepami ant katės odos ir išlaiko savo savybes iki savaitės. Raminamieji antkakliai yra puiki išeitis ilgalaikėse stresinėse situacijose, pavyzdžiui, būnant klinikoje ar keičiant gyvenamąją vietą. Apykaklė raminamąsias medžiagas išskiria iki kelių savaičių, o atsipalaidavimo ir streso mažinimo poveikį galima pajusti net praėjus valandai po uždėjimo.

Raminamieji geliai ar skanėstai yra ne tik veiksmingas, bet ir skanus jūsų katės streso problemos sprendimas. Gelio geriausia duoti ant katės letenėlės, taip skatinant katę laižyti preparatą, o skanėstu galima apdovanoti katę arba įdėti į jos mėgstamą žaislą. Šie preparatai paprastai būna mėsos skonio, todėl katėms jie labai skanūs.

Kaip pasirinkti raminamuosius vaistus savo katei?

Nereikia bijoti duoti savo katei raminamųjų vaistų, tačiau svarbu, kad jie būtų tinkamai parinkti ir saugūs. Jei nesate tikri, ar konkretus preparatas bus tinkamas jūsų katei, pasitarkite su veterinarijos gydytoju.

Pirmiausia pasirūpinkite savo katės saugumu. Kai kurios katės gali netoleruoti per burną vartojamų preparatų, o kitos gali būti alergiškos preparatams, vartojamiems ant odos. Jei nusprendėte naudoti bet kokį katės raminamąjį preparatą, turėtumėte stebėti katės reakciją ir, pastebėję nepageidaujamų reakcijų, nutraukti jo naudojimą.

Taip pat svarbu pasirinkti raminamuosius vaistus atsižvelgiant į situaciją, dėl kurios jūsų katė patiria stresą. Jei tai vienkartinė situacija, pavyzdžiui, apsilankymas pas veterinarą, galite duoti vaistų tablečių arba gelio pavidalu. Tačiau kai nerimą keliančio veiksnio negalima pašalinti iš karto (persikraustymas, ilga kelionė, naujo šeimos nario atsiradimas), galite naudoti ilgesnį laiką veikiančius kačių raminamuosius vaistus, pavyzdžiui, antkaklį arba difuzorių.

Stresinėse situacijose katės raminimo tabletės, antkakliai, lašai ar kitos priemonės yra gera išeitis. Jūsų katė atgaus ramybę, o jūs būsite ramūs, kad ji yra saugi ir jaukiai jaučiasi.

    pixel