BEAPHAR Calming Spot On raminamieji lašai katėms 3x0,4ml

  • BEAPHAR Calming Spot On raminamieji lašai katėms 3x0,4ml
Gamintojas: BEAPHAR
8,99 €
/ vnt.

"Beaphar No Stress Spot On" katėms veiksmingai ir natūraliai padeda nuraminti kates ir sumažinti visų veislių ir amžiaus kačių elgesio problemas. Lašuose esantis valerijonų ekstraktas po vienkartinio užlašinimo veikia raminamai iki 1 savaitės. "Beaphar No Stress Spot On" katėms yra vertinga pagalba tokiais atvejais, kaip: įprotis draskyti ir niokoti baldus, žymėti buto teritoriją šlapimu, erzinantis miauksėjimas ir nepagrįstas agresyvumas bei agresija. Jis taip pat padės jūsų katei suvaldyti baimę sudėtingose situacijose, pvz., apsilankius pas gydytoją ar kačių viešbutyje, per audrą ar fejerverkų šou, taip pat keliaujant automobiliu ar kraustantis.

Naudojimo instrukcijos:
Geriausių rezultatų pasieksite kartą per savaitę ant odos tarp ausų užtepę 1 pipetę. Valerijono ekstraktas suaktyvėja per 1 valandą nuo lašų užlašinimo. Jei jūsų augintinis sušlapo (lietus, maudynės), rekomenduojame pakartoti tepimą, kitaip poveikis susilpnės. Jei naudojate lašus nuo blusų, kurie paprastai tepami tarp menčių, atkreipkite dėmesį, kad No Stress Spot On reikia tepti kitoje vietoje, būtent tarp ausų.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel