Maistas kačiukams

surastų prekių kiekis: 92

Maistas mažam katinui - didelė atsakomybė

Kačiuko priėmimas po savo stogu - didelio džiaugsmo priežastis. Tačiau tai ne tik neišsemiamo džiaugsmo šaltinis. Tai ir didžiulė atsakomybė. Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais jūsų katės organizmas yra labai jautrus, todėl turite dar labiau atkreipti dėmesį į tai, ką jūsų katė valgo. Tinkamas maistas mažoms katėms yra absoliutus tokio kūdikio priežiūros pagrindas.

Dėl netinkamos mitybos katė gali labai greitai susirgti ir tapti apatiška. Kad katė augtų ir vystytųsi sveikai, ji turi gerai maitintis. Mažos katės maistas turi būti pritaikytas jos poreikiams. Jie visiškai skiriasi nuo suaugusios ar vyresnės katės poreikių. Tinkamo vitaminų ir mikroelementų kiekio trūkumas gali labai greitai sukelti rimtų sveikatos problemų jūsų augintiniui. Dėl šios priežasties gerai parinktas maistas mažoms katėms turėtų būti vienas pirmųjų pirkinių.

Kačiukų maistas turėtų patekti į jūsų namus vėliausiai tada, kai peržengsite slenkstį su savo mažuoju kačiuku. Kačiukų maistas leis jūsų kačiukui augti ir mėgautis jūsų draugija. Be skausmo ar problemų, kurios gali sukelti maistinių medžiagų ar vitaminų trūkumą. .

Svarbu, kiek kalorijų yra patiekaluose. Mažiems kačiukams patartina rinkti maistą, kuriame yra daugiau kalorijų. Maždaug iki vienerių metų amžiaus gyvūną reikėtų maitinti kuo dažniau - optimalus maitinimų skaičius yra 4-5 kartus per dieną. Kačiukas gali turėti didesnį apetitą nei suaugusi katė - taip yra dėl jo energijos poreikio. Tačiau tai nereiškia, kad gyvūnas turi nuolat gauti maisto.

Nustatykite šėrimo laiką - jūsų katei labai svarbus dienos režimas. Užtikrinkite, kad jūsų augintinė nuolat turėtų galimybę gauti šviežio vandens. Deja, katės nenoriai jį geria, todėl svarbu į kasdienį valgiaraštį įtraukti drėgno maisto.

Šios kategorijos produktai skirti žmonėms, kurie neturi laiko patys gaminti subalansuotą maistą pagal BARF metodą ir kurių šaldiklyje nėra vietos rankomis paruoštiems mišiniams. Skardinės ir paketėliai su sveiku šlapiu maistu ir sausu ėdalu buvo sudaryti taip, kad jūsų katė gautų visas reikalingas maistines medžiagas be priedų. Tiesiog atidarykite skardinę ir pripildykite dubenėlį. Tai patogu jums ir sveika jūsų katei.

Šlapias kačiukų maistas - meilės kupinas maistas

Norite sužinoti, kuo maitinti savo mažąją katę? Kaip padaryti, kad jis būtų laimingas, sveikai vystytųsi ir trykštų energija? Daugelis žmonių norėtų tai sužinoti. Tačiau jums nereikia itin nerimauti. Šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriama tinkamam katės šėrimui. Laimei, laikai, kai niekas nesirūpino tinkamai šerti savo kačių, jau praeityje. Internete taip pat rasite vis daugiau vadovų, kaip perskaityti maisto sudėtį ir į ką atkreipti ypatingą dėmesį. Jei jums tai vis dar kelia sunkumų - atminkite, kad visada galite pasinaudoti kitų kačių šeimininkų nuomonėmis arba reitingais, kad nustatytumėte, koks yra geriausias kačiukų maistas.

Kačių ėdalo gamintojai labai stengiasi užtikrinti, kad jų produktai būtų kuo geresni. Ypač tokie subtilūs dalykai kaip kačiukų maistas. Geriausias tokio tipo maistas yra specialiai sukurtas mažų kačiukų poreikiams tenkinti. Jame turi būti reikiamas baltymų ir vitaminų kiekis. Juk kačiukas auga ir vystosi. Šio vystymosi metu turite visapusiškai rūpintis viso kačiuko organizmo vystymusi. Kad užtikrintumėte tinkamą drėkinimą, taip pat mokymąsi kramtyti, vienu metu galite šerti ir šlapiu, ir sausu maistu. Tokia praktika tikrai bus naudinga jūsų augintiniui.

Geriausias maistas mažoms katėms padeda palaikyti jų energijos lygį, suteikia pakankamai baltymų, kad jos galėtų augti, puoselėja kailį ir odą bei smegenis. Jame yra reikiamas kiekis vitaminų, reikalingų jos vystymuisi. Juk labai svarbu, kad augintinis jų negautų per mažai. Tačiau taip pat labai svarbu, kad jis jų negautų per daug. Vitaminų perteklius gali būti toks pat ar net labiau žalingas nei jų trūkumas. Tarp maisto produktų rasite drėgno, sauso, o kartais net pusiau drėgno pavidalo. Jų galima įsigyti įvairios talpos pakuotėse, kurios turėtų padėti teisingai pasirinkti. Turėkite omenyje, kad per didelė maisto pakuotė - nesvarbu, ar tai būtų kačių maistas, ar drėgno maisto skardinė - nebus tinkama mažam kačiukui. Maistas, kaip ir bet kuris kitas maisto produktas, laikui bėgant praranda savo vertę, todėl jo nereikėtų laikyti ilgiau, nei nurodo gamintojas.

Katė turėtų likti su motina, kol jai sueis trys mėnesiai. Deja, tai ne visada įmanoma - pasitaiko, kad katės patelė mažylius atstumia. Jei jūsų namuose atsirado katės mažylis, jums reikės pieno pakaitalo. Tokio tipo produktai yra miltelių pavidalo, kuriuos tereikia sumaišyti pagal ant pakuotės nurodytas proporcijas. Duoti pieno savo katei neturi būti sudėtinga. Tiesiog naudokite šėrimo buteliuką - šį priedą rasite mūsų pasiūlyme.

Sausas kačių maistas taip pat neturi būti per didelis ir kietas, nes katės snukučiai dar labai maži, o dantys - švelnūs. Nepamirškite ir skonio klausimo. Šiais laikais galima įsigyti tiek daug skirtingų skonių sauso ir šlapio maisto, kad galite laisvai ieškoti tokio, kuris jūsų katinui labiausiai patinka. Išsirinkite kelias mažesnes pakuotes ir pažiūrėkite, kuris mažų kačių maistas ypač patinka jūsų augintiniui. Tai paprasčiausias būdas ne tik išsiaiškinti jo skonį, bet ir paskatinti jį valgyti skirtingus dalykus. Ateityje jums bus lengviau retkarčiais keisti maistą.

Kuris sausas maistas kačiukams? Raskite geriausią

Įdomu, koks yra geriausias kačiukų maistas? Tai visai nelengvas sprendimas. Laimei, šiuolaikinė rinka yra labai atvira. Žinios apie tai, kaip tinkamai maitinti kates, taip pat išsiplėtė. Todėl žinios apie kačių mitybą praktiškai pasiekiamos ranka. Pasinaudokite jomis, nes jos leis jums išsirinkti tokį kačiukų maistą, kuris ne tik patenkins jūsų augintinio vystymosi poreikius, bet ir bus skanus bei biologiškai tinkamas. Tai labai svarbu, jei norite, kad jūsų augintinis sveikai vystytųsi, nerizikuodamas susirgti ligomis, atsirandančiomis dėl atitinkamų maistinių medžiagų trūkumo.

Kačių ėdalo gamintojai taip pat stengiasi užtikrinti, kad jų gaminamas ėdalas būtų skanus ir sveikas. Geras kačiukų maistas - tai maistas, atitinkantis visus specifinius mažų kačiukų poreikius. Jame gausu vitaminų ir maistinių medžiagų. Jis turi padėti kačiukui augti, vystytis ir suteikti energijos žaidimams. Jis taip pat turi būti skanus, juk katės, net ir mažos, turi savo kulinarinius skonius. Kaina neturėtų būti lemiamas pasirinkimo kriterijus. Pirmiausia vadovaukitės maisto sudėtimi. Taip pat atminkite, kad ne tik jūs vienas svarstote, koks kačiukų maistas yra geriausias. Pasinaudokite didele kitų žmonių patirtimi. Paieškokite atsiliepimų internete, pažiūrėkite, kaip kitos katės reagavo į konkretų maistą, ir priimkite sprendimą. Tačiau atsižvelkite į tai, kad kitos katės reakcija nėra vienintelis rodiklis, nes pasitaiko, kad gyvūnas yra alergiškas arba blogai reaguoja į tam tikras sudedamąsias dalis. Todėl neinvestuokite iš karto į dideles pakuotes, pirmiausia supažindinkite katę su maistu ir pažiūrėkite, ar ji gerai jaučiasi jį valgydama.

Nepamirškite, kad ne visada reikia vadovautis tik šūkiais ant pakuotės. Perskaitykite sudėtį ir įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas ėdalas jaunoms katėms yra gerai subalansuotas, bet su vertingomis sudedamosiomis dalimis. Ką tai reiškia? Rinkitės tas sudėtis, kuriose yra daug gyvulinės kilmės baltymų - katės yra mėsėdžiai ir būtent iš tokių produktų jos gauna daugiausiai sudedamųjų dalių, nes sugeba jas suvirškinti, o paskui įsisavinti. Rinkitės maistą, kurio kaloringumas didelis, nes mažos katės daug juda ir joms reikia energijos ne tik žaidimams, bet ir augimui.

Skaitydami sudėtį atkreipkite dėmesį į išvardytų sudedamųjų dalių eiliškumą. Pirmoje vietoje išvardytos sudedamosios dalys yra didžiausiame maisto produkto kiekyje, o paskutinėje vietoje - mažiausiame. Ypač atkreipkite dėmesį į mėsos kiekį ir rūšį. Pavyzdžiui, šunų ėdalo sudėtyje gali būti 40 % jautienos, kurią sudaro širdis, plaučiai ir inkstai.

Jei kačiukas nenori valgyti sauso maisto, nesijaudinkite - ypač jauniausių kačių atveju, tai yra natūrali situacija. Tokiu atveju galite pabandyti šiek tiek praskiesti granules, kad katė priprastų jas kramtyti, o tai ilgainiui taps natūralu. Jei norite įsitikinti, kad jūsų augintinis iki šio momento tinkamai maitinasi, padės drėgnas kačiukų maistas. Jis yra minkštesnis, o dėl švelnios formulės paprastai jaunos katės virškinimo sistemai lengviau priprasti virškinti kitokį nei motinos pienas maistą.

Taip pat atminkite, kad jūsų kačiukas, net ir labai mažas, jau turi labai individualų skonį. Tai, kad vienai jūsų katei, kai ji buvo maža, patiko tam tikros rūšies maistas, nereiškia, kad jis patiks ir kitai katei. Tai normalu. Juk nėra dviejų vienodų kačių. Pabandykite rinktis nedideles aukštos kokybės skirtingų skonių maisto pakuotes, kad pažintumėte savo augintinio skonio pomėgius.

Kačiukų maistas - rinkitės iš plataus asortimento

"ZooKaralyste.lt" rasite daug baltymų turinčio kačiukų ėdalo su daugybe skonio variantų. Dėl asortimento įvairovės bus lengva priderinti skonį prie jūsų naujojo šeimos nario skonio. Yra didelių rinkinių, kurie pravers pastebėjus, kokį maistą labiausiai mėgsta jūsų kačiukas. Jei perkate pirmą kartą, rinkitės įvairovę. Sausas maistas mažesnėmis nei 100 g pakuotėmis ir skirtingų skonių konservų rinkinys leis jums išbandyti kačiuko skonį. Mažos pakuotės taip pat užtikrina, kad drėgnas maistas nenueis perniek, o sausas maistas nesusidėvės.

Kaip jau žinote, jaunos katės ėdalas turėtų išsiskirti dideliu mėsos kiekiu, o jo skonis turi tikti naujajam šeimos nariui. Tačiau skaitydami etiketę atkreipkite dėmesį ne tik į sudėtį, bet ir į maistinius priedus, o svarbiausia - į taurino kiekį. Mūsų asortimente rasite kačiukų ėdalų su šia vertinga aminorūgštimi, nes suprantame, kokia ji svarbi katėms. Taurinas yra būtinas tinkamai širdies veiklai ir regėjimo funkcijai. Pavyzdžiui, jaunai katei skirtame drėgname maiste jo turėtų būti ne mažiau kaip 800 mg. Peržiūrėkite šios kategorijos ėdalus ir išsirinkite ėdalą, kad jūsų maža katytė augtų sveika ir kupina energijos.

pixel