CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml flakonas su F3 feromonu

  • Sintetinis geros savijautos feromono F3 atitikmuo leidžia katei jaustis geriau, ramiau naujose ir neįprastose situacijose, apsaugo nuo teritorijos žymėjimo ir baldų draskymo
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml flakonas su F3 feromonu
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml flakonas su F3 feromonu
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml flakonas su F3 feromonu
  • CEVA Feliway difuzorius ir 48 ml flakonas su F3 feromonu
31,90 €
/ vnt.

CEVA Feliway difuzorius ir flakonas 48 ml su F3 feromonu - raminantis rinkinys stresą patiriančioms katėms

CEVA "Feliway" difuzorius ir flakonas 48 ml su F3 feromonu - raminamasis rinkinys stresą patiriančioms katėms - puikus pasirinkimas, kai į namus atvyksta naujas nuomininkas arba kai katė persikrausto ir persikrausto. Produktas pagrįstas feromonų poveikiu, kuris mažina kačių stresą ir leidžia joms jaustis užtikrintai nepažįstamoje aplinkoje ar naujomis aplinkybėmis. Specialios rūšies feromonus F3, arba skruostų feromonus, išskiria pats gyvūnas, kad pažymėtų pažįstamą, saugią teritoriją. Dėl šios priežasties kvapas nuramina gyvūną, kuris naujoje teritorijoje gali elgtis neužtikrintai ar net agresyviai. Rinkinį sudaro į kištukinį difuzorių įjungiamas difuzorius ir flakonas su feromonais. Pastarąjį galite pakeisti, kai jis nusidėvi, o tai paprastai įvyksta praėjus maždaug 30 dienų nuo prietaiso prijungimo prie maitinimo šaltinio. Kad būtų pasiektas ypač geras terapinis poveikis, gaminį reikia naudoti nuolat, kol katės savijauta pagerės, o tada palaipsniui nutraukti jo naudojimą.

Dėmesio:
48 ml talpos flakonai tinka tik apvaliems violetinės ir baltos spalvos difuzoriams ir galioja 30 dienų. Dėl naudojamos skirtingos technologijos flakonai netinka baltos spalvos pailgam difuzoriui!

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel